Kovid vakcīnu blakusefektu kompensācijas programma – jau martā.

Ko izdarīja ASV valdība, gaidot jauno kovid vakcīnu? Jau šī gada martā Federālajā reģistrā tika reģistrēta jauna institūcija.

Šī dokumenta 14 sekcija runā par to, ka šī institūcija būs atbildīga par kompensāciju izmaksāšanu tiem, kuri būs cietuši no kovid vakcīnām. Un tas viss jau martā, kaut vakcīnas būšot gatavas tikai vēlā rudenī.

https://www.federalregister.gov/documents/2020/03/17/2020-05484/declaration-under-the-public-readiness-and-emergency-preparedness-act-for-medical-countermeasures

Pēc būtības tā ir kovid vakcīnu blakusefektu komisija jeb tiesa un tā darbosies pēc tā paša principa, kā jau darbojas parastā vakcīnu izraisīto bojājumu kompensācijas sistēma. Protams, ka tas viss ir birokrātija un viņu loģiskais arguments būs, ka cilvēks miris no kovida, nevis no vakcīnas un izspiest reālu naudu no turienes ir ļoti grūti, taču parastā vakcīnu kaitējumu programma ir izmaksājusi jau vairāk kā 4.2 miljardus dolāru tiem, kam uz karstām pēdām ir izdevies pierādīt blakusefektu izraisītas problēmas. Protams, valdība nekad neatzīs, ka vakcīnas ir toksiskas un šīs jaunās vakcīnas ir vēl bīstamākas tajās izmantoto DNS izmainošo tehnoloģiju dēļ. Un vismaz ASV vara to zina un jau laicīgi gatavojas vakcinēšanas vilnim un tam, ka cilvēki masveidā vērsīsies pēc šādu kompensāciju izmaksām.

Nedaudz vēstures. 1980-to vidū vakcīnu ražotājiem pāri gāzās neskaitāmi tiesu procesi no to bērnu vecākiem, kurus bija sakropļojušas to ražotās vakcīnas. Tas darīja ražotājus nervozus un tie griezās pie valdības – lūk, mums draud briesmas biznesam. Tas ir trieciens pa finansēm. Un valdība teica – pagaidiet. Tā tapa plāns un attiecīgs likums, kas atbrīvo šos ražotājus no finanšu atbildības. To parakstīja Ronalds Reigans.

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Childhood_Vaccine_Injury_Act

Kopš tā brīža vecākiem nācās doties uz valdības tiesu un tur aizpildīt pieprasījumu pēc kompensācijas, ja viņu bērni tika savainoti vai nogalināti vakcīnu blakusefektu dēļ. Un valdība padarīja šo tiesu ļoti grūti uzvaramu.

Un tieši tāds pats modelis būs šī jaunā kovid vakcīnu tiesa. Arī tās eksistence kā tāda liek saprast to, ka tieši tāpat, kā tas bija 80tajos, kad tādu nācās nodibināt, arī šoreiz mūs gaida milzīgs daudzums tiesvedības šo vakcīnu sakarā. Vēl konkrētāk – valdības labi zina un paredz to. Taču viņi neko par to nesaka un nekur to neafišē. Vienkārši gatavojas, lai tiktu galā ar visām tām invaliditātes lietām, kuras sāksies pēc masveida vakcinēšanās kampaņas.

Jā, valdības zina ļoti labi, kas sekos pēc šo vakcīnu apstiprināšanas.

Un tagad to zināt arī Jūs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s