“Domu policija” Austrālijā – tirānijas nākošais līmenis.

Austrālija sper nākošo soli drakoniskās Jaunās pasaules kārtības ieviešanā. Šobrīd Viktorijas štata parlamentā tiek apspriests jauns likumprojekts Covid 19 Omnibus, kas dos vietējām varas iestādēm atļauju arestēt visus tos, kuri atsakās ‘pašizolēties’ un arī ‘konspirāciju teoriju’ izplatītājus, kā arī jebkuru, kurš kaut kādā veidā ar saviem izteikumiem var ‘izplatīt’ vīrusu.

Tas ir ar domu, ka viņi noziegumus izdarīs vēl tikai nākotnē. Jā, tieši tā. Ja kāds vēl nav iepazinies ar Orvela slaveno grāmatu 1984, tad pēdējais laiks to darīt – tas ir perfekts scenārijs tam, kas notiek šobrīd. Austrālija šobrīd cenšas realizēt ‘domu policijas’ ideju – grāmatā tā bija valdības slepenpolicija, kura izķer tos, kuri domā ne tā, kā valdība ir atļāvusi.

Austālijas valdības runasvīrs izsakās, ka šie mēri var tikt pielietoti ‘konspirāciju teorētiķiem’, kuri nevēlas pašizolēties un mentāli atpalikušiem cilvēkiem, vai narkomāniem. Respektīvi, kovida vīrusa apšaubītāji tiek ievietoti tajā pašā kategorijā, kā nepieskaitāmie. Un tādi tiks izvietoti karantīnas nometnēs.

Faktiski Austrālija un Jaunzelande jau piekopj šādu taktiku – nesen tika publicēts kādas stāvoklī esošas sievietes arests, pie kuras ielauzās policija tikai par to, ka viņa FB tika veikusi ierakstu par nepieciešamību doties protestā pret kovid tirāniju.

https://www.theage.com.au/national/victoria/pregnant-mother-arrested-footy-identity-visited-in-police-crackdown-on-anti-lockdown-protests-20200902-p55rsy.html

Viņa tika arestēta savu bērnu priekšā un tika konfiscēts gan dators, gan visi mobilie tālruņi. Daudzi cilvēki ir arestēti tikai par to, ka nav nēsājuši maskas, arestēti ir pat žurnālisti, kuri aplūkoja protestus. Taču tagad Austrālijas varas iestādēm pietiek tikai turēt cilvēkus aizdomās par to, ka viņam ir atšķirīgs viedoklis par kovid, nekā to uzspiež vara. Ar to pietiek, lai bez nekāda ordera ielauztos mājās, arestētu jebkuru ģimenes locekli, tai skaitā izņemtu bērnus.

Atcerieties, jau 2002. gadā parādījās filma ar nosaukumu Minority report? Tajā galveno lomu spēlē Toms Krūzs. Filma ir kā reizi par šo realitāti – tajā darbojas tāda pati Orvela ‘domu policija’, kura arestē cilvēkus par to, ka viņi ir tikai padomājuši par iespējamu nozieguma veikšanu. Arī šī filma nav Sci-Fi – tā ir dokumentālā.

Šobrīd Austrālija ir demo versija Orvela aprakstītai tirānijai – pasaule jau tādā dzīvo. Mostieties.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s