5G ir meli.

Paralēli kovidšova afērai, jeb pareizāk sakot, tā aizsegā, pasaulē notiek vēl viena grandioza afēra. Un tas ir 5G ieviešana jeb dzīšanās pēc 5G, tāpat kā kādreiz bija dzīšanās kosmosā. Taču šis raksts nebūs par to, cik 5G ir kaitīgs un vai tas izraisa saslimšanas – nē, šoreiz tēma būs pavisam cita. Par to, kāpēc 5G izrādījās afēra un meli tajā ziņā, ka tas nemaz nespēj nodrošināt sasolītos labumus tur, kur tas jau ir ieviests. Šajā sakarā vispirms lietderīgi aplūkot T-Mobile bosa Neville Ray interviju

Viņš nesenā intervijā ir atzinis, ka šobrīd 5G faktiski ir bezjēdzīgs – tas nav atstājis nekādu pozitīvu materiālu iespaidu uz ASV. Neskatoties uz agresīvo marketinga kampaņu, praktiskā labuma no šī tīkla nav.

https://www.sdxcentral.com/articles/news/t-mobile-tech-leader-belittles-5g-in-us-as-meaningless/2020/09/

Pat tāds medijs kā Washington post ir nācis pie slēdziena, ka veicot eksperimentus ar lejupielādes ātrumu, 5G patiesībā ir tāds pats, kā 4G un vietām pat lēnāks. Bet tika taču solīts, ka 5G būšot gaismas gadus priekšā 4G tehnoloģijai. Rezultāta šobrīd nav – tāpēc virsraksts atbilstošs – 5G ir meli.

https://www.washingtonpost.com/technology/2020/09/08/5g-speed/

Protams, telekomunikāciju industrija izmanto šos rakstus pa savam – tā arī T-mobile šos atzinumus izmanto, lai uzbruktu vietējām pašvaldībām un federālajiem regulatoriem, lai tie aktīvāk atņem tiesības pašvaldībām un personām lemt par to, kur uzstādīt nepieciešamos torņus. Loģiski, ka Rejs 5G lēnumā vaino vietējās municipalitātes un pieprasa iejaukšanos, tā kā joprojām pastāv daudzi legāli ierobežojumi un vietējie iedzīvotāji cīnās ar zobiem un nagiem, lai neļautu uzstādīt šīs instalācijas.

Un viņam ir taisnība – pretestība 5G pieaug un aizvien vairāk municipalitātes meklē veidus, kā aizsargāt cilvēkus par spīti tam, ka telekomunikāciju industrija draud tām ar tiesu darbiem. Taču ne jau tās ir vainīgas, bet pats 5G nenodrošina solītos ātrumus un labumus. Pats Rejs atzīst, ka turpinot uzstādīt 2.500 antenas katru mēnesi, tikai pēc 3-4 gadiem varētu sasniegt to, ko 5G tehnoloģija solīja jau šodien. Kas no tā jāsaprot? Uz šodienu viens pats T-mobile ir uzstādījis jau 100.000 antenas, bet tam visam nav pilnīgi nekādas pievienotās vērtības. Bet solīts tika simtiem miljardu investīcijas un 3 miljoni darba vietu ASV vien- vai Jums šodien izskatās, ka ASV tagad vispār kādam interesē darba vietas, ja visiem jāskraida pa ielām un jādauza skatlogi?

Pat cilvēki pašā telekomunikāciju industrijā sāk saprast, ka mediju PR un 5G ir meli un nav nekāda reāla labuma, ko tas sniedz, salīdzinot ar to pašu WiFi un 4G.

https://www.lightreading.com/5g/losing-5g-race-might-not-matter/a/d-id/763316

Visi tie, kas mēra 5G labumus vienkārši ātrumā, neiegūst neko, jo tas nav paredzēts tādam nolūkam. Lejupielādes laika samazināšana nespēj samaksāt par infrastruktūru, kas izmaksā simtus miljardus dolāru gadā. Kas par to var samaksāt, tie ir dati. 5G pamatdoma ir paplašināt datu pārraides apjomus, lai uzturētu Lietu Interneta platformu, kurā fiziski ‘gudrie objekti’ ir savienoti vienā tīklā, tajā skaitā paši cilvēki, kas sevi apkrāmē ar sensoriem un čipiem, lai var komunicēt savā starpā ar šīm lietām- visi šie ievāktie dati tiks lietoti izlūkošanas un totālas kontroles nodrošināšanai, lai izveidotu nākotnes cilvēku rasi, kas ir pa pusei cilvēki, pa pusei roboti.

Tieši tāpēc solījumi par to, ka 5G būs nesalīdzināmi ātrāks, ir bijuši meli no paša sākuma, lai novirzītu cilvēku uzmanību no patiesā nolūka un Orveliskās realitātes ieviešanas. Visa šī afēra paredz to, ka cilvēki aizvien vairāk ieurbjas savās ‘gudrajās’ ierīcēs, bet paši kļūst aizvien stulbāki – tāda ironija visa šajā pasākumā.

Taču nevar melot visiem cilvēkiem visu laiku un arī šī afēra pamazām izgaismojas. Un 5G var vienkārši nomirt dabiskā nāvē, ja cilvēki saprot šīs afēras būtību un to, kā tas viss saistās kopā ar viņiem paredzēto totālo koncentrācijas nometni.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s