Kura palika kovids Baltkrievijā?

No visām industrializētajām valstīm Austrumeiropas nācijai Baltkrievijā tās prezidents piemēroja pašus maigākos ierobežojumus un šajā valstī turpinājās vietējā futbola līga, kā arī norisinājās 9. maija Uzvaras parāde. Lukašenko atklāti tika nosaucis šo korona vīrusu par Rietumu psihozi, uzsverot, ka panika nogalinās daudz vairāk cilvēkus, nekā to spētu šāds vīruss. Tagad mēs redzam, ka tas izrādījās pilnīga taisnība.

https://www.baltictimes.com/lukashenko__coronavirus_is_psychosis/

Pat visai pragmatiskā Zviedrija ar savu stratēģiju izskatījās paranoiķi, ja salīdzina ar Baltkrieviju. Rietumi mediji naski pesteļoja un cerēja uz Baltkrievijas vīrusa katastrofu, tā kā ģeostratēģi ir vēlējušies atbrīvoties no Lukašenko jau ļoti ilgi. Taču šāda katastrofa nenotika un jau maijā Rietumu mediji vienkārši pārtrauca pievērst uzmanību kovidšovam Baltkrievijā.

Šobrīd BLR oficiāli ziņo par 767 nāves gadījumiem šajā sakarā. Ņemot vērā Rietumu mediju klusēšanu, acīmredzami, ka viņiem nekas arī par to nav piebilstams.

Kā var izskaidrot šo fenomenu? Protams, ja neskaita to, ka šis vīruss patiešām ir masu psihoze un nekas vairāk, tad tāds tīri cilvēciski loģisks skaidrojums ir tas, ka BLR ir salīdzinoši jauna demogrāfija un tur ierastās riska grupas – slimi vīrieši pēc 75 gadu vecuma ir ļoti minimāla, kamēr šāda vecuma sievietes ar šo tā saukto vīrusu tiek gala daudz labāk – tas ir vēl viens līdz šim neizpētīts fenomens. Ņemot vērā faktu, ka ¾ visu mirušo Rietumu valstīs ir tieši šie, vecie un jau ar kaut ko slimie cilvēki aprūpes namos, Baltkrievijā tāda problēma principā nevarēja pastāvēt, jo turpināja darboties arī ierastā medicīna.

Lai vēl labāk saprastu to, ka kovidšovs ir politisks lēmums, kuru uzspiež ārēji globāli spēki, jāatceras Lukašenko paziņojums par to, kā Starptautiskais Valūtas fonds pieprasīja ieviest karantīnu, lai izsniegtu aizdevumu Baltkrievijai – tikai padomājiet. Kas tad ir tas spēks, kā pavadā danco visas valstis, kuras šos ierobežojumus ievieš?

https://eng.belta.by/president/view/belarus-president-unwilling-to-accept-additional-terms-to-get-foreign-loans-131164-2020/

Nu un visbeidzot – jau vairāk kā mēnesi BLR ‘opozicionāri’ par kovidu ir aizmirsuši pavisam – tiem jālēkā maidaunos un jāiet ielās. Un arī Rietumu prese nez kapēc netaurē, ka visi viņi saslims un tūlīt mirs, kā tas bija ar tiem, kuri piedalījās, piemēram, Uzvaras parādē.

Jo kovids ir ļoti izvēlīgs – kā zināms, Anglijas politiķi arī izlēmuši, ka kovids drīkst inficēt tikai katru 7. Kad Jūs ieejat veikalos un redzat, ka tur uzskaitīts konkrēts cilvēku skaits, piemēram, lielajā Maksimā 687 cilvēku, kas tur drīkst vienlaicīgi atrasties, jo tas ir triviāli izdalīta kopējā ēkas platība ar diviem kvadrātmetriem, tad Jums jāsaprot, ka kovids tieši tāpat ņems kalkulatoru un izskaitļos, kurš ir tas 688, kuru var inficēt. Un tā ik uz soļa.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s