Prasība ASV tiesā pret kovidšova afēristiem.

Un atkal labas ziņas. ASV Ohio štata kāds no turienes advokātu birojiem Thomas Renz personā ir iesniedzis prasību tiesā pret šo štatu un konkrēti pret tā gubernatoru Mike DeWine.

Šodienas situācijā un vīrusa afēras otrā viļņa gaidās šim notikumam vajadzētu pievērst uzmanību visas pasaules un katras valsts juristiem, ja vien viņi vēlas pārstāvēt cilvēkus, nevis valstu saimniekus.

Te var iepazīties ar šo iesniegumu.

Daži izvilkumi no tā, kas apraksta lietu patieso būtību – tas attiecas uz ļoti daudzām valstīm.

“Pēdējos mēnešos veseli štati ir tikuši ieslodzīti bez racionāla pamatojuma un pastāv skaidri draudi, ka šādi lokdauni tiks piemēroti atkal. Ceļošana starp štatiem (un valstīm) ir ārkārtīgi ierobežota, personiskās tiesības ir iznīcinātas, neskaitāmi biznesi izpostīti bez nekādas kompensācijas, daudzi noteikumi pieņemti, apejot tradicionālo likumdošanas procesu, balstoties uz ‘ārkārtas stāvokļiem’, kuri izsludināti pandēmijas dēļ, kura nav bīstamāka par iksezonas gripu. Šī pieteikuma iesniedzēju tiesības ir tikušas pārkāptas šo antikonstitucionālo darbību dēļ un bez tiesas reakcijas tas paliks bez uzmanības. Ja tiesa nereaģēs, tad tas radīs vēl bīstamāku precedentu, kas ļaus vietējām valdībām pieņemt attiecīgus lēmumus, ignorēt Konstitūciju, balstoties tikai uz pašu izsludinātām tiesībām to darīt, attaisnojoties ar krīzi veselības sektorā un ārkārtas stāvokli. Tas tiek darīts bez reālas ekspertu dalības, tikai balstoties uz birokrātiju.

Un tāpēc mēs lūdzam tiesu atzīt, ka visi šie politiskie procesi un izdotie likumi nav spēkā esoši, ja tie balstās uz nepatiesu vai melīgu informāciju un nodrošināt to, ka turpmākie šādi lēmumi tiek pieņemti tikai balstoties uz patiesiem un skaidriem faktiem – īpašu uzmanību pievēršot tam, vai šie lēmumi atbilst Konstitūcijai”

Ja šī lieta tiks izskatīta pēc būtības, tad tajā jāparādās reālai statistikai, nevis PVO vai Fauči uzburtiem modeļiem. Arī tas aprakstīts iesniegumā.

“Saskaņā ar pēdējiem datiem par Ohio štatu, mēs redzam, ka kovid gadījumu pieaugums statistikā ir tikai pieaugums testēšanā. Štats paaugstināja testēšanas režīmu no dažiem tūkstošiem testu dienā līdz 25.000 un vairāk. Pozitīvie kovid gadījumi procentuāli paliek tikpat daudz, bet ir daudz vairāk testu un matemātiski palielinās skaits.

Kad tika izsludināts ārkārtas stāvoklis, mēs dzirdējām šausminošos brīdinājumus par kovid bīstamību un letāliem iznākumiem. Tagad, kad ir acīmredzama kovid nāves statistika parastas gripas sezonas līmenī, tas publiku vairs nebiedē. Tāpēc štata vadība to redz un tā vietā uzsākusi masveida testēšanu, lai demonstrētu vairāk saslimšanas.

“Kovida noteikšanai tiek lietoti standarta PCR testi. Problēma ir tajā, ka pats PCR testa izgudrotājs, kurš par to saņēma arī Nobela prēmiju, ir īpaši norādījis, ka tests nav labi piemērots un nav arī veidots, lai atpazītu slimību. Daudz kur presē ir parādījušies ziņojumi par to, ka PCR tests nespēj  noteikt, cik daudz vīrusa ir cilvēkā. Vīrusu ģenētisko daļiņu konstatācija nenozīmē to, ka cilvēks ir inficēts ar vīrusu, tāpēc pastāv tik liels skaits viltus pozitīvo testu.

Nepastāv pat vienots standarts, kā testēt. Tā vietā mums ir dažādi testi no dažādiem ražotājiem, kuriem ir katram sava izpratne par to, kas ir kovid”

Skaidri un gaiši viss aprakstīts – nu, kur ir Latvijas juridiskie spīdekļi? Lūk, paraugs un brīnišķīgs situācijas apraksts.

Lai pārliecinātos par to, ka vīrusa nemaz nav, ko es esmu uzsvēris ne reizi vien, atveriet ASV zāļu komisijas FDA instrukcijas kovid testam 39.lpp. Tur jūs varat izlasīt sekojošo-  tā kā izdalīts un attīrīts kovid vīruss nav pieejams, tad testēšanai tiek izmantoti iepriekš sagatavotie RNS paraugi. Respektīvi, visa PCR testēšana ir nekas vairāk, kā adatas meklēšana siena kaudzē, vai konkrēti runājot – tā ir afēra.

https://www.fda.gov/media/134922/download

Bet tieši uz šo afēru balstās viss kovidšovs – vairāk pozitīvu testu, vairāk ‘saslimušo’ – mazāk tiesību veselajiem.

One comment

  • Nevaru piekrist raksta apgalvotajam, ka arvien mazak cilveku baidas saslimt ar so “navigo” virusu. Mani noverojumi Niderlande, kur masku valkasana ir obligata tikai sabiedriskaja transporta un lielveikalos 3 lielakajas NL pilsetas, masku labpratigi valkajoso skaits ir ieverojami pieaudzis. Ejot ieksa veikala, es pat apstulbu no maskainajam sejam un saku meklet norades,ka ta ir obligata. Protams, tadas neatradu, jo mana pilseta, par laimi, tada prasiba nav. Cilvekus maskas vairak un vairak var pamanit jebkur, un to valkataji ir visas vecuma grupas, bet vairak tomer jauniesu un ne baltas rases parstavju vide. Arvien vairak un vairak var pamanit, ka sobrid cilveki iedalas 2 grupas: uzpurnju nesataji, kaa ir absoluti domat nespejigi un masku nenesataji, no kuriem vismaz viena dala ir sapratigie cilveki.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s