No 9/11 līdz Lielajam Restartam.

9/11 bija pamata akmens jaunai tūkstošgadei. Starptautiskais terorisms, Homeland security, Patriot act, iebrukumi Tuvajos Austrumos, 2008. gada finanšu krīze, Arābu pavasaris, krāsainās revolūcijas, Sīrijas konflikts, ISIS un maidauns Ukrainā un digitālā algoritmu ēra – viena procesa pakāpeniski solīši.

Vajadzība pēc jaunas, koncentrētas globālas un ekonomiskas diktatūras pirmo reizi tika noformulēta jau 2015. gadā ANO ziņojumā. Tas slēpjas zem mānīga nosaukuma ‘Atjaunojošā attīstība” jeb Agenda 2030

Šobrīd tiek aktvizēta šī scenārija operētājsistēma – tehnokrātiski-digitālā distopija, kuru mērķtiecīgi realizē kopš šī gada pavasara ar koncentrētas propagandas palīdzību. To sauc par kovid19.

Visas planētas lokdaunu histērija ir padarījusi šo kovid par postmoderno melno mēri – par to, ka šie lokdauni ir pilnīgi bezjēdzīgi gan no virusoloģijas, gan ekonomikas viedokļa, jau ir rakstīts neskaitāmas reizes un ir veiktas daudzas analīzes šajā sakarā. Taču šis process, kad notiek kontrolēta veselu globālās ekonomikas sektoru demontāža un korporatīvais kapitālisms kā maitu lijas aprij likvidētos mazos un vidējos biznesus, notiek ar tādu pašu pasaules sabiedrības klusējošu piekrišanu, kā notika ‘karš pret starptautisko terorismu’, kas izpostīja Tuvos Austrumus un 37 miljoni islāma ticīgo tika pārvietoti no savām mājām, liela daļa devas uz Eiropu, kur tos sākotnēji uzņēma atplestām rokām neprātīgie politiķi. Tāda sabiedrības padevība un nespēja pretoties šiem procesiem ir pētāms fenomens.

Bet tas nav nejauši. Deivids Aiks savā Trafalgaras runā pieminēja britu valdības projektu ar nosaukumu Behavioral insights Team. Taču jau ilgi pirms tam Britu valdība ir bijusi ieinteresēta tajā, kā ietekmēt cilvēku uzvedību un sadarbībā ar Londonas Ekonomisko skolu, kā arī Imperiālo koledžu tapa Mindspace ziņojums – 2010. gads.

Tur ir viss par to, kā ietekmēt cilvēku uzvedību tā, lai viņi piekrīt valdības uzspiestai politikai un sagatavot viņus Orveliskajai realitātei, kāda tā tiek realizēta šodien. Šajā projektā piedalījās arī ar Pentagonu cieši saistītā ‘domnīca’ RAND. Bet Imperiālās koledžas pilnīgi nejēdzīgie datorsimulācijas projekti pandēmijas sakarā ir tiešais pamats lokdauniem un ekonomiku sagrāvei. Lūk, saikne starp to visu.

Viss šis plāns balstās uz elementāru psiholoģijas triku – radīt problēmu, šajā gadījumā vīrusa afēru un tad piedāvāt risinājumu. Kas ir risinājums? Lielais restarts.

Oficiāli šī koncepcija tika palaista šī gada jūnijā Davosas ekonomikas forumā- DEF. Tai ir ļoti  gudrs nosaukums –  Stratēģiskās inteliģences platforma un tās būtība ir “Kontekstuālas inteliģences dinamiska sistēma, kas ļauj lietotājam izsekot attiecības un savstarpējo saistību starp problēmām, ļaujot pieņemt lēmumus, kuri balstās uz lielāku informācijas apjomu”

https://www.weforum.org/agenda/2020/04/strategic-intelligence-widget-artificial-intelligence-audience-content/

No tā mums būs saprast, ka kovidšova interpretācija un implementācija tajā, ko viņi sauc par Ceturto industriālo revolūciju, ir ļoti būtiska un nozīmīga- viens nevar eksistēt bez otra. Respektīvi, globālajā kolektīvajā apziņā tiek iepotēta dogma par to, ka tikai DEF piedāvātā planetārā digitālā neo-feodālisma koncepcija spēj atrisināt kovida problēmu pasaulē.

Lielā restarta projekts ir patiesi ambiciozs – tas sevī ietver vairāk kā 50 dažādas sfēras. Tas savieno visu, sākot ar ekonomikas atjaunošanas rekomendācijām, ‘atjaunojamiem biznesa modeļiem’, ekoloģijas atjaunošanu līdz sabiedrības sociālās uzvedības izmaiņām, ko mēs labi redzam praksē ‘jauno normālo’ izskatā. Un tur ietilpst viss, vienota planētas pārvalde, klimata izmaiņas, dzimumu neitralitāte, rasisms, gaisa piesārņojums, digitālā identitāte, 5G, transhumānisms utt. Beigās pastāv tikai viena sistēma, kas visu šo savieno vienotā platformā – Lielais Restarts ir sinonīms Jaunai pasaules kārtībai.

Divi galvenie personāži aiz Lielā Restarta ir Klaus Schwab, DEF dibinātājs un izpilddirektors un SVF direktore Kristalina Georgieva. Viņa uzskata, ka lielais uzvarētājs no kovidšova ir digitālā ekonomika un ka Lielajam restartam jāsākas 2021. Savukārt Vindzoru nams un ANO ir tiešie producenti. Galvenie sponsori ir British Petroleum, MasterCard un Microsoft. Protams, ņemot vērā to, cik sarežģīt ģeopolitiski un ekonomiski lēmumi ir jāpieņem, lai ko tādu īstenotu, šie redzamie aktieri tikai lasa scenāriju – tie, kas to raksta, ir globālā elite kā tāda.

Un atkal izskan tā pati retorika, kas ASV pēc 9/11 – vai nu Jūs esat ar mums, vai pret mums un maksa par to ir haoss – nav cita varianta. Tā ir tā pati teroristu valoda, ko pret pasauli vērsa toreizējā Buša administrācija, bet ko tagad izsaka PVO barvedis Tedross.

Kā tad Jūs domājat, vai kovid afēra tikai dod iespēju to visu realizēt, vai arī bez kovida afēras to vispār nebūtu iespējams izdarīt un to bija jārada?

Lielā Restarta krusttēvs – ANO Agenda 2030 jau pirms 5 gadiem paredzēja globālu vakcināciju zem PVO aizsega un CEPI, kas tika izveidota 2016. gadā ar Bila un Melindas fonda palīdzību. Vēl 2019. nogalē, dažus mēnešus pirms parādījās ziņas par vīrusu Ķīnā, ASV tika veikta pandēmijas simulācija Event 201 – pasaulē neeksistē pamatota kritika Bila un Melindas darbībām un motīviem, tāpēc, ka attiecīgos medijus, kas to varētu darīt, finansē pats Bils. Tā vietā pasaulei tiek uzspiesta dogma par to, ka bez globālās vakcinācijas dzīve vairs nevarēs atgriezties ierastajās sliedēs.

Turklāt nesen Virulogy Journal tika publicēts ļoti labs pētījums par to, ka ļoti laba, lēta un visiem pieejama alternatīvā šī tā sauktā SARS vīrusa ārstēšanai ir tas pats hlorohīns. Taču tas neietilpst Jaunās pasaules kārtības plānos.

Nozīme ir tikai tam, ka kovidšovs ir pavēris iespēju logu digitālā neo-feodālisma ekspansijai, kad vara tiek koncentrēta digitālo kontroles sistēmu pārvaldnieku rokās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s