ASV demokrāti – antivaxeri?

Uz jautājumu par to, vai viņa plāno vakcinēties pret tā saucamo kovid, kad kļūs pieejama vakcīna oktobra beigās vai novembra sākumā, demokrātu partijas vice prezidenta kandidāte Kamala Harris publiski atzīst, ka nē, jo viņa neticot Trampam.

It kā Tramps personiski būtu tas, kurš ir izstrādājis šo vakcīnu un tāpēc Kamalai radušās bažas, ka tā nav droša un efektīva un tāpēc no tās būtu jāizvairās. Vai Jūs saprotat situācijas absurdumu? Proti, abi prezidentu kandidāti no demokrātu partijas – Harisa un Baidens pēc būtības ir paziņojuši, ka ir vakcīnu pretinieki jeb antivaxeri. Un tas, kam viņi pretojas, tiek saukts par “Trampa adminstrācijas” vakcīnu.

“Ir jābūt kaut kādai ticamai informācijai par šo vakcīnu, tās drošību – es neticēšu viņam uz vārda – es ticēšu veselības ekspertiem, bet ne Donaldam Trampam” – tā Harisa.

https://thehill.com/homenews/campaign/515266-harris-on-getting-any-covid-19-vaccine-before-election-i-would-not-trust

Baidens atsevišķās intervijās pauda līdzīgus uzskatus, ka arī viņš netic nevienai Trampa administrācijas vakcīnai un uzskata, ka daudzi amerikāņi to noraidīs tapēc, ka neuzticas prezidentam. Šie paziņojumi no šobrīd vadošajiem demokrātu partijas biedriem parāda to, ka viņi netic tiem zinātniekiem, kuri Lielās Farmas uzdevumā apgalvo, ka vakcīnas būs drošas un efektīvas.

https://www.breitbart.com/politics/2020/08/07/biden-suggests-trumps-coronavirus-vaccine-wont-be-safe/

Un vai Jūs redzat, kur šajā situācijā ir pilnīgs absurds? Ne jau tajā, ka viņiem varbūt arī ir pilnīga taisnība un vakcīnas nekam neder – runa ir par to, kad vakcīnu pretinieku viedokļus izsaka demokrāti pret Trampa administrācijas vakcīnām, tad tos necenzē neviens soctīkls un viņiem par to neuzbrūk neviens medijs. Tad tās ir rūpes par cilvēku drošību un veselību.

Kurpretī, ja bažas par vakcīnām un vakcinācijas programmu drošību izsaka republikāņu partijas biedri, veselības aktīvisti vai vienkārši cilvēki, tad viņi tiek bloķēti no visām sociālajām platformām un šie paši mediji tūlīt pat izlamā viņus par konspirāciju teorētiķiem. Jo tikai demokrātu veselībai ir nozīme. Tikai viņu zinātne ir pareizā.

Ja šie abi būtu republikāņi, tad mediju virsrakstus rotātu kliedzoši virsraksti par to, kā viņi apdraud cilvēku dzīvības un ka vakcīnu vajag ieviest pēc iespējas ātrāk. Šodienas pasaule ir tik ļoti polarizēta un realitāte ir tā apgriezta, ka ASV demokrāti šodien varētu pat veikt kanibālisma rituālu tiešajā ēterā un mediji atrastu veidu, kā to pasniegt publikai tīkamā veidā, vainotu Trampu vai pat saskatītu tajā Kremļa roku.

Šo pašu shēmu var attiecināt uz jebkuru dzīves sfēru, ne jau tikai uz vakcīnām un visur redzēsiet to pašu – pilnībā sagrozītu realitāti un dubultos vai pat trīskāršos standartus. Tā darbojas tumsas informatīvais lauks un tajā atpazīt patiesību kļūst aizvien grūtāk.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s