Lāzeri, kas šauj galvā komandas?

Tas var izklausīties kaut kas, ko var redzēt tikai zinātniskās fantastikas filmās, taču eksperti saka, ka nepieciešami vairs tikai daži gadi līdz tam, kad tiks izveidoti lāzeri, kuri spēs iešaut pavēles tieši cilvēku smadzenēs.

Šāda iniciatīva ar nosaukumu Joint Non-Lethal Weapons Directorate šobrīd aktīvi darbojas, izstrādājot lāzerveida ieročus, kuri spēj translēt skaidras balss komandas lielos attālumos. Tā izstrādā veidus, kā apstulbināt un citādi ietekmēt attiecīgas personas, tās nenogalinot. Viens no šiem prototipiem, uz ko tiek strādāts, ir lāzera izraisīts plazmas efekts. Augstas frekvences lāzers rada plazmas bumbu. Otrs lāzers tiek šauts šajā plazmas bumbā un tam ir spēja radīt skaņas viļņus. Kad pietiekoši daudz šādu impulsu tiek raidīts pareizās frekvencēs, tad plazmas vibrācijas skanēs tieši tāpat, kā cilvēka balss. Šo tehnoloģiju paredzēts pielietot, lai tēmētu uz specifiskām ļaužu grupām, lai brīdinātu tos no liela attāluma, pašiem paliekot drošībā.

Military Times žurnāls ziņo, ka šīs sistēmas kaujas versija var būt gatava 5 gadu laikā. Tā spēj iziet cauri stiklam, bet vēl nespēj caursist citus cietus šķēršļus. Tāpēc tā vislabāk var tikt pielietota, lai apsargātu noteiktas instalācijas-  taču to var uzmontēt arī uz automašīnas un izmantot pūļa kontrolei, lai dzenātu tos prom. Lūk, tas jau tuvāk patiesībai. Šie lāzeri un plazmas bumbas spēj dot noteiktas komandas tieši smadzenēs – piemēram, apstājieties, netuvojieties, mēs citādi atklāsim uguni vai tml. Pentagona zinātnieki cer, ka šīs sistēmas spēs nogādāt tādas komandas simtiem kilometru attālumā. Ar tādu lāzeru komandas varēs tikt dotas pat no lidmašīnām  uzreiz veselām pilsētām.

Šie lāzeri spēj arī ietekmēt cilvēkus ar karstumu, kas izpaužas kā svilinoši punktiņi cauri drēbēm uz ādas. Tas izsauc pamatīgu diskomfortu un cilvēks steigšus pamet noteikto teritoriju. To pašu lāzeru var izmantot arī kā nepārtrauktu zibšņu granātu, kas papildus skaņai spēj pilnībā dezorientēt cilvēkus – parastās zibšņu granātas spēj radīt tikai vienu vai divus šādus trokšņu/zibšņu sprādzienus. Bet šī sistēma spēj to darīt tāpat, kā automātiskais ierocis. Notiek darbs ar runājošo lāzeru, kas paredzēts civilajiem. Šis prototips, kas tika aprakstīts žurnālā Optic Letters, rada lāzera staru, kurš iekustina gaisā esošās ūdens molekulas pie cilvēka ausīm. Tas rada molekulārās svārstības, kas savukārt veido skaņas viļņus. Pētnieki saka, ka šo sistēmu varēs izmantot, lai nosūtītu specifisku ziņojumus konkrētiem cilvēkiem pūlī vai piepildītās istabās. Tā varēšot brīdināt viņus par bīstamām situācijām.

Visu šo pētījumu mērķis ir izveidot vienotu sistēmu, kas spēj radīt dažādus efektus, gaismas zibšņus, karstumu un skaņu, lai aizvietotu visas tās atsevišķās sistēmas, kura katra spēj darīt kaut ko vienu.

Lūk, tādi ir varnešu plāni cilvēces kontrolēšanā. Iedomājieties, cik viegli tad viņiem būs izdzenāt tos protestus, kas notika nupat Eiropā, kādas iespējas paveras dot komandas tieši smadzenēs un pilnībā noteikt to, kur cilvēks drīkst iet, ko darīt un ko nē – pat to, ko viņš drīkst domāt. Jo galējais mērķis taču ir ļoti specifisks- ja šobrīd cilvēki vēl spēj atšķirt  varas propagandu no realitātes, tad izstrādājot tehnoloģijas, kuras pa tiešo ieraksta informāciju smadzenēs, arī šī pēdējā problēma ceļā uz biorobotu sabiedrību ir atrisināma. Atgriežamies pie 5G un visas citas ‘zinātnes’ šajā sakarā, kas viss ir vērsts tieši uz šo mērķi.

https://www.livescience.com/66060-pentagon-tests-talking-laser.html

https://www.militarytimes.com/news/your-military/2019/07/19/pentagon-scientists-are-making-talking-plasma-laser-balls-for-use-as-non-lethal-weapons/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s