Vakcīnu sacīkstes.

Ko šobrīd dara liberālie mediji Rietumos vakcīnu sakarā? Viņi apsūdz ASV prezidentu Trampu pārliekā steigā ieviest kovid vakcīnu līdz 1. novembrim, tas ir, līdz vēlēšanām. “Prezidents spēlē politiku” – viņi saka. Pēkšņi prese ir sākusi paust bažas par šo vakcīnu drošību un efektivitāti. Un tas ir pēc tam, kad Bils investējis tajās simtiem miljonu un ir daudz kur pat izlaista testēšanas fāze uz dzīvniekiem, turklāt ASV esot aptrūcies pērtiķu –tāda ziņa bija pat mūsu medijos. Acīmredzot visi apmiruši no kaitīgajiem blakus efektiem. Varbūt kvēlie vakcīnu aizstāvji vēlas pieteikties palīgā?

FDA – ASV zāļu komisija uzstāj, ka viņu lēmums sertificēt šīs vakcīnas būšot ar lielu rūpību un nebūs nekādas pakļaušanās spiedienam.

Tagad iedomāsimies pretējo situāciju – ja pie varas Baltajā namā būtu Obama vai Klintone –tad prese taurētu tieši pretējo – ka viņi tik ļoti rūpējas par cilvēku veselību un tāpēc ir jāapsveic šāda rīcība ātrākā vakcīnas ieviešanā.

Ja Tramps būtu tas, kas runātu par nepieciešamību aizkavēt vakcīnu, lai pārliecinātos par tās drošību, tad prese savukārt taurētu par vajadzību ātrāk to izdabūt cauri, lai ‘glābtu dzīvības’.

Vārdu sakot, Jūs paši redzat, ka Rietumu “zinātne” šobrīd ir jebkas, kas ir pretējs Trampa viedoklim. Bet sabiedrība ir tam visam pa vidu.

Šobrīd ir trīs vadošās kompānijas, kas Rietumos cīnās par vakcīnas izstrādi. Viena no tām ir Moderna. Tā ir neliela ASV kompānija, kura nekad nav ieviesusi tirgū kādu produktu – tās uzticamība ir 0. Taču neskatoties uz to, viņiem ir piešķirti 500 miljoni federālās naudas izpētei. Taču prese ne pušplēsta vārdiņa par šo absurdu nerunā.

Moderna patīk Bilam un viņa rokaspuisim Fauči. Kāpēc? Jo Moderna savā vakcīnā pielieto eksperimentālo RNS tehnoloģiju. Tā nekad vēl nav apstiprināta un pārbaudīta kādā izstrādājumā. Klīniskajās pārbaudēs ir konstatēti nopietni blakus efekti. Taču tas nevienam neinteresē.

Bet RNS tehnoloģija pieļauj ātrāku, lētāku un vienkāršāku vakcīnu masveida produkciju. Un tajā ir visa sāls. Ja Modernas vakcīnu izdodas izdabūt cauri apstiprināšanas procesiem, tad visām nākotnes vakcīnām vajadzēs tikai mēnešus laika izstrādei, nevis gadus, kā līdz šim. Iedomājieties, kā tas būs – prese ar lepnumu paziņos, ka vasarā atklāti 12 jauni vīrusi, kas izraisa tos pašus simptomus, ko parastās, sen zināmās slimības, bet mums ir gatavas 12 jaunas vakcīnas jau līdz Ziemassvētkiem – vēlams, obligātas. Kur šeit ir sabiedrības veselība? Organisma reakcija, kad ķermenis uzbrūk pats sev, neatgriezeniska DNS struktūras izmainīšana? Nekādu problēmu, pilnu tvaiku uz priekšu.

Lai saprastu to, kāpēc šeit nav nekāda sakara ar rūpēm par cilvēku veselību un vispār ar vīrusu, ir jāatgriežas pie diviem paziņojumiem, kas nesen kļuva publiski pieejami. Viens no tiem ir CDC klusā savas statistikas atjaunošana, ka tikai 6% no reģistrētiem kovid nāves gadījumiem ir tādi, kur tas minēts kā vienīgais iemesls-  pārējiem 94% ir bijušas blakus saslimšanas, pat 2 vai 3 – kas ir pilnīgi pietiekami letālam iznākumam bez nekāda papildus vīrusa.

Bet otrs ir New York Times raksts, kurā minēts pētījums, kas parāda, ka 90% no visiem pozitīviem kovid testiem var būt viltus pozitīvi.

Cik tagad atliek to gadījumu, kuros nāves iemesls varētu būt nekad vēl neatklāts jauns vīruss? Tad visbeidzot piemērosim tiem paziņojumus par to, ka pozitīvs PCR tests it nemaz nenozīmē saslimstību ar šo vīrusu un to, ka tas vispār nav paredzēts šāda konkrēta, jauna vīrusa diagnostikai, kā arī to, ka sertifikātos var rakstīt kovid tikai uz aizdomu pamata.

Saliekot visu šo kopā, pāri nepaliek vispār nekas- nekāda vīrusa. Tāds nav vajadzīgs, lai izspēlētu visu šo afēru.

Un līdz ar to mums nav vajadzīga nekāda vakcīna.

Mums nav vajadzīgs starptautiskais noziedznieks Bils.

Mums nav vajadzīgs viņa rokaspuisis Fauči.

Mums nav vajadzīgi vietējie pseido eksperti.

Mums nav vajadzīgi SKC un PVO un to sulaiņi savās valstīs.

Visi tie, kas turpina uzspiest šos melus un kalpo šiem sindikātiem, ir meļi, afēristi un pēc būtības ir krimināli sodāmi, ikvienā valstī un valdībā, ikvienā medijā. Jā, rečekisti, arī jūs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s