“Jaunā normālā” nākošais līmenis – vandālisma glorifikācija.

Patiešām, kad es to ieraudzīju, man bija pagrūti noticēt, ka tas progresē tik strauji. Un tomēr – ASV nupat iznāca tāda grāmata ar nosaukumu “In defence of looting”. Tās autors/autore – ir transgenders Vikija Osterveila, vai varbūt Vikijs, to nav iespējams saprast. Grāmatai atzinību jau pasteidzās dot demokrātu viens no ruporiem NPR ziņu aģentūra.

Par ko tad ir stāstīts šajā grāmatā? Tajā šis vidējās dzimtes pārstāvis paziņo, ka ASV ir būvēta uz kapitālisma un rasisma bāzes un tāpēc šodien notiekošais vandālisms, veikalu un biznesu izpostīšana ir apsveicama, jo tas ‘balansē’ šo netaisnīgo situāciju, ka tie, kas nestrādā, nevar līdzināties tiem, kas strādā – vandālisms un laupīšana šeit tiek nodēvēta par ‘proletariāta iepirkšanos’

Tādejādi šie grautiņi, privātā īpašuma demolēšana ir patīkama nodarbe, kas atceļ tiesības uz īpašumu un rada patiesas laimes un taisnīguma eiforiju. Respektīvi, tagad Amerikā, ja Jūs esat baltais, kurš atvēris savu biznesiņu, tad jūs esat rasists un kapitālistu cūka, bet ‘mierīgie protestētāji’ atnāks un ieviesīs sociālo taisnīgumu, izdemolējot jūsu veikalu- protams, ka viņi neķersies klāt lielajām biznesa haizivīm, farmai vai tehnoloģiju kompānijām kaut vai tāpēc, ka viņi nemaz nevar izdemolēt Amazon, Google vai FB. Tīri tehniski nevar, jo šobrīd korporatīvais totalitārisms ir pārgājis virtuālajā vidē, kur tam nevar tikt klāt neviens. Tāpat arī visas lielākās korporācijas naski ziedo šiem ‘mierīgajiem protestētājiem’, lai ātrāk tiek ieviests ‘sociālais taisnīgums’, respektīvi, sagrauts mazais un vidējais privātais bizness un par planētas triljonāriem var kļūt Amazon, Google un FB īpašnieki.

Un tā straujiem soļiem tuvojas amerikāņu sapņa beigas, atmoda no kura ir vareni sāpīga. “Jaunais normālais”, tas nebūt nav tikai kovidšovs, uzpurņi, distancēšanās, vakcīnas un izsekošana. Tas ir vēl daudz kas vairāk –pilnīga smadzeņu izskalošana un visas sabiedrības morāles pilnīga kastrācija. Taču tas nav nekas jauns –tas viss jau ir bijis. Pirms koncentrācijas nometnēm bija Kristallnacht, kad Vācijā tika demolēti ebreju īpašumi. Ja toreiz iemesls bija ebreju tautība, tad tagad iemesls ir baltā rase un mazais privātbizness. Bija dzeltenie apsēji uz piedurknēm, un tagad tos atkal piedāvā nēsāt bērniem, kuri nebūs vakcinēti – ar uzrakstu ‘neapskaut mani’. Bija Doktors Mengele, tagad ir Dr Fauči, bija koncentrācijas nometnes ar numurētajiem, tagad ir karantīnas nometnes un digitālais ID.

Un bija ‘jaunie normālie’, kuri savu ideju vārdā apņēmās karot pret visu pasauli un uzbūvēt savu Tūkstošgadīgo Reihu – un tādus pašus zvērus cilvēka izskatā Jūs varat redzēt varas struktūrās šodien, kad tiek arestēti un piekauti protestējošie pret šo neprātu. Nekas jau nav mainījies – viss ir tas pats. Nākotnes fašisti sevi sauks par antifašistiem. Šos vārdus piedēvē Čērčilam, taču tam nav apstiprinājuma – bet frāze vienalga ir ģeniāla. Kā sauc vandāļus ASV? Antifa…

Ja Jums šī grāmata pati par sevi vēl nešķiet gana absurda, tad izlasiet, kas rakstīts tās anotācijā. Nelikumīga grāmatas kopēšana un izplatīšana ir šī transgendera intelektuālā īpašuma zagšana. Jo uz to ‘proletriāta iepirkšanās’ neattiecas.


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s