Modernie Rietumu mīti – Einšteins.

ASV kā valsts un nācija balstās uz grandioziem mītiem. Tā ir vesela mitoloģija, pēdējā gadsimta apziņas programmēšanas un propagandas rezultāts. Ne vien tas attiecas uz vēsturi kā tādu, bet arī šodienas uzburtā realitāte par ‘amerikāņu sapni’ un ‘labi būt amerikānim’ balstās uz Disneja pasakām. Tāpēc nav jābrīnās par to, ka tur tik viegli varēja pielaist uguni destruktīvajam procesam, kas notiek šobrīd. Turklāt šie amerikāņu radītie mīti jau nebūt neattiecas tikai uz viņiem pašiem, zem šiem lozungiem un ASV izredzētību tikai veidots viss globālais pārvaldes modelis, pazīstams kā Pax Americana jeb Amerika pāri visam – mēs taču labi zinam, kā jau 90tajos šeit ieradās labie un pareizie amerikāņu onkuļi, visādi streipi un citi klaida latvieši mācīt pareizās vērtības un prihvatizēt – arī šodien valsts spicē atrodas amerikāņu ieliktenis. Bet labi, šoreiz mēs aplūkosim vienu no daudzām mistifikācijām, kas skārusi visu pasauli.

Alberts Einšteins. Viņa vārdu zina ikviens skolnieks, taču retais zina to, ka viņš ir viens no lielākajiem krāpniekiem visa planētas vēsturē. Ģēnijs, kurš ieviesa relativitātes teoriju un daudzus citus brīnumainus atklājumus? Visi pieņēmumi par viņa atklājumiem attiecībā uz šo teoriju, gaismu, fotoniem un laiku ir nepatiesi. Praktiski viss, kas tiek piedēvēts Einšteinam, ir meli. Viņš nav ienesis neko jaunu kvantu mehānikā, nedz arī kādā citā zinātnē. Esot visai tālu no zinoša fiziķa līmeņa, viņš reiz pat noliedza, ka atomu var sadalīt un daudz vēlāk atzina, ka ķēdes reakcija skaldāmajos materiālos nekad nav viņu ‘piemeklējusi’

Einšteins bija trešās klases ierēdnis valdības patent birojā Bernē, Šveicē un nekad neprogresēja augstāk par šo līmeni pat ar gadiem uzkrāto pieredzi. Saskaņā ar daudziem ziņojumiem, viņš pat nebija vērā ņemams matemātiķis. Tas ir gana labi dokumentēts, ka matemātiskā sastāvdaļa viņa teorijās nebija viņam pašam pa zobam. Walters Izaksons, Aspenas institūta prezidents, atklāja, ka Einšteina pirmā sieva Mileva Marič bija serbu fiziķe, kura palīdzēja viņam ar matemātiku. Tāpat arī vairāki citi prominenti zinātnieki ir atklājuši, ka tieši viņa sieva veica skaitļošanu viņa vietā.

Henri Poincare bija 19.gs vadošais eksperts relativitātē un pirmais, kurš prezentēja šīs teorijas, sarakstot vairāk nekā 30 grāmatas un 500 publikācijas pr šo tēmu. Ir secināts, ka Einšteins un viņa palīgi gadiem ilgi studēja šīs teorijas, taču, kad Einšteins publicēja savu versiju, tajā nebija nekādas atsauces uz šiem darbiem. Saskaņā ar vēsturisko pieņēmumu, Einšteins ir atzīts kā relativitātes teorijas lauku aprēķinu autors, kas ir milzīgs viltojums. Ir fakts, ka Deivids Hilberts ir nosūtījis Einšteinam sava darba uzmetumu ar šiem aprēķiniem, kura jau bija sagatavota publikācijai. Ir arī Einšteina vēstule, kurā viņš pateicas par to. Taču tikai dažas nedēļas vēlāk, Einšteins nāca klajā ar publisku runu par šo darbu, paziņojot, ka viņš pats ir aprēķinu autors. Tieši tāpat slavenā formula E=mc² jau vairākas reizes tika publicēta itāļu zinātnieka Olinto De Pretto darbos ilgi pirms to pēkšņi piešķīra Einšteinam.

Einšteina papīri, teorijas, matemātika, dokumentācija – viss gandrīz 100% apmērā ir plaģiāts. Viņš ir sakombinējis daudzu cilvēku darbus vienā un pasludinājis sevi par autoru tam visam. Viņa tā saucamās teorijas ir nekas cits, kā tādu iepriekš zināmu autoru kā James Maxwell, Hendrik Lorentz, Joseph Larmor, Olinto De Pretto, Robert Brown, Ludwig Boltzmann, Friedrich Hasenöhrl un citu kopijas un apkopojumi.

Savā 1907. gada rakstā, atbildot uz jau tad plaši cirkulējošiem apvainojumiem plaģiātismā, Einšteins deklarēja, ka tas ir pilnīgi pieņemams, jo fizikas zinātne esot tāda, kur vienkārši ir jāturpina citu iesāktais un viņam ir pilnas tiesības to pat nepieminēt. Citiem vārdiem sakot, visi viņi ir veikuši savus pētījumus tikai tāpēc, lai Einšteins varētu to visu savākt kopā un uzdot par savu. To varētu salīdzināt ar celtnieku brigādi, kur visi stiepj akmeņus, javu, veido ēku, bet pēdējais atnāk un uzliek vienu ķieģeli, pasludinot visu par sevis būvētu. 1953. gadā sers Edmund Whittaker publicēja detalizētu ziņojumu par visām šīm teorijām un to izcelsmi, ar atsaucēm uz pirmavotiem, skaidri parādot, ka Einšteinam nav nekāda sakara ar to visu. Tad Einšteins vēl bija sveiks un vesels, taču viņš neiesaistījās nekādā diskusijā par šo tēmu, nenoliedza nedz apstiprināja – vienkārši ignorēja šo grāmatu.

Einšteins ir viens no modernās zinātnes dižākajiem viltniekiem, taču šodienas pieņemtajā realitātes izpratnē un balstoties uz tādiem avotiem, kā Wikipedia, tam, kurš pirmais pateica vai izdomāja kaut ko kvantu fizikas lauciņā, neesot nekādas nozīmes- tieši tāpēc šis tā saucamais medijs turpina to pašu darbu, ko savulaik labi paveica ebreju kontrolētā prese, izveidojot šo mistifikāciju par ģeniālo zinātnieku – šis mīts ir aktuāls joprojām un tas taču atrodams ikvienas skolas programmā. Tāds ir mediju spēks, radīt varoņus no zila gaisa un pilnībā demonizēt cilvēkus, kuru sasniegumi cilvēces vai savas tautas labā ir nenovērtējami. Un lai arī daudziem zinātniekiem šie fakti ir zināmi, viņi vienkārši par to nerunā, jo tas nozīmē pakļaut riskam savu karjeru – apšaubīt ‘gadsimta zinātnieka’ statusu, kurš turklāt bija ebrejs – nu tas nozīmē svītru karjerai un vēl antisemīta sertifikātu uz mūžiem. Un tā PR kampaņa darbojas joprojām, Einšteinam tiek piedēvēti darbi, ko viņš nav darījis un vārdi, ko viņš nav teicis un varbūt, ka šis slavenais attēls patiesībā ir jāsaprot gluži burtiski – visai pasaulei parādīta mēle?

Starp citu, šis pats attiecas vēl uz daudziem amerikāņu varoņiem, kā Grehems Bels, Tomass Edisons, brāļi Wright un pat slaveno Coca Cola. Viss tas ir plaģiāts, bet par katru no šiem varbūt, ka nākošos rakstos.

Te ir dažas atsauces, kur var izlobīt informāciju, kas par fruktu ir šis Einšteins.

Jim Quinn: A Nation Built On Lies; https://www.zerohedge.com/news/2018-07-10/jim-quinn-nation-built-lies-part-2

Einstein’s Plagiarism of the General Theory of Relativity 1st Edition; by Christopher Jon Bjerknes; https://www.amazon.com/Einsteins-Plagiarism-General-Theory-Relativity/dp/1544900872

Einstein A Plagiarist Special Relativity; https://educheer.com/term-paper/einstein-a-plagiarist-special-relativity

Time magazine, July 2006; http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,1211594,00.htm

The Guardian, November 11, 1999; “Einstein’s E=mc² was Italian’s idea”; Clark, R. W. [1984], Einstein: The Life and Times, Avon Books, New York. De Pretto, O. [1904], ‘Ipo tesi dell ” et ere nell a vita dell ” universe’, Reale Istituto Veneto di Scienze, Lettere ed Arti, Feb.

http://www.cartesio-episteme.net/episteme/epi6/ep6-bjerk-rec.htm

https://www.bibliotecapleyades.net/esp_einstein.htm

http://www.ifiseeu.com/modern-mythology/Einstein-genius-myth.htm

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s