Bailes ir vienīgais vīruss.

Jau mēnešiem ilgi saprāta balsis ir centušās paskaidrot cilvēkiem, kāpēc kovidšovs ir afēra. Arī es esmu centies to darīt, aprakstot to un šito – ka nekāds jauns vīruss vispār nav atklāts, līdz ar to testi ir pilnīgi bezjēdzīgi, ka cilvēki ar parastām slimībām un attiecīgiem simptomiem vienkārši tiek iepakoti zem jauna zīmola ar nosaukumu kovid. Un vispār nav vajadzīgi pat simptomi vai jebkāda vīrusa klātbūtne, jo PCR tests uzrāda pat cilvēka DNS kā vīrusu – ļoti ticama ir arī tāda versija, kas ir aplūkota vienā tēmā arī man.

Protams, jāsaprot ir tas, ka lielākai daļai cilvēku pasaulē tomēr piemīt gluži reliģiska ticība jaunajam vīrusam. Un tas atver durvis uz to, ko var saukt par psihisko kovid. Kā tas izskatās?

Pieņemsim, ka mums ir persona X, kas skatās TV vairākas stundas dienā. Viņš tur uzņem visas jaunās ziņas, paziņojumus- visu to, ko cītīgi sludina par vīrusu un pandēmiju. Un līdz ar to vairāku mēnešu garumā viņš atrodas šajā kovid informatīvajā burbulī. Reizēm viņš kaut ko sajūt- niezošu kaklu, kaut kādas galvassāpes un puslīdz droši padomā – bet varbūt tas ir tas kovid? Sarunā ar kādu tuvāko viņam tiek ieteikts pazvanīt ārstam – domājot par to, vai šie simptomi  var vai nevar būt kovid, tie pastiprinās – rodas klepus, aizkrīt deguns. Iestājas panika – ja nu tomēr kovid? Un tas nekas, ka parasta saaukstēšanās līdz šim ir bijusi normāla parādība katru gadu un tam nekad nav tikusi pievērsta īpaša uzmanība. Jo tad nebija šīs baiļu sajūtas – bet ja nu tas ir briesmīgais kovid? Ja ārsti apstiprina, ka viņam tiešām ir pozitīvs tests, tad sākas pilnīga panika –pa TV taču stāsta par miljoniem inficēto, simtiem tūkstošiem mirušos, tur visi staigā maskās, distancējas un sēž karantīnās. Tad kā tas viss darbojas?

Ja šādam cilvēkam kāds stāstītu, ka viņam patiesībā nekas nekaiš un organisms tā reaģē tikai uz baiļu psihopātisko efektu, viņš pat tam neticēs. Tā ir vienkārša aksioma – par ko Tu domā, tā tu vibrē un kā tu vibrē, to Tu arī pievelc –un to ļoti labi zina tie manipulatori, kuri izstrādājuši visu šo kovida stratēģiju, kam pamatā ir bailes, bailes un vēlreiz bailes. Jo tās sēž ikvienā cilvēkā un tikai retajam ir izdevies no tām atbrīvoties, tāpēc absolūtais vairākums ļaužu ir gatavs noticēt sliktākajam scenārijam daudz vairāk, nekā tam, ka ar viņiem manipulē. Pasaulē joprojām ir ierastās slimības un to simptomi, patstāvīgi pieaug saslimšanas dēļ nekvalitatīvas pārtikas un gaisa piesārņojuma, elektromagnētiskais lauks, stress un bailes, atkarība no medicīniskiem preparātiem, indēšana ar iepriekšējām vakcīnu kampaņām –visu šo iepakojot zem kovid, nav vajadzīgs nekāds kovid.

Ja man būtu pieejams masu mediju spēks un es varētu 24/7 stāstīt cilvēkiem par to, ka no zoodārza ir izbēgušas rozā panteras, kuri kodiens ir letāls, tad miljoni cilvēku drīz vien skrietu iegādāties aizsarglīdzekļus un bažīgi skatītos sev aiz muguras. Tā shēma ir tik primitīvi vienkārša un tiek pielietota bez mitas visa cilvēces vēsturē, bet šo prāta kontroli joprojām ir tik grūti atšifrēt? Sātans un baznīca. Starptautiskais terorisms un valdību pilnvaras cilvēkus izsekot. Kovids un karantīnas/vakcīnas. Viss tas pats. Izdomāta problēma un piedāvātais risinājums, ko vajag varnešiem. Mostamies.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s