Novičoka otrā sērija – Navaļnijs.

Pasaulē atkal notikušas briesmu lietas – negantais Kremlis ir saindējis kārtējo ‘brīvības cīnītāju’ un ‘opozicionāru’ un vispār labu cilvēku Aleksandru Navaļniju. Turklāt izdarīts tas ir ar slaveno Novičok – to pašu, ar kuru tika indēts Skripaļs. Tā vismaz taurē visa kolektīvo Rietumu prese. Protams, mēs nekādus pierādījumus nevaram uzrādīt un vispār mums nav zināms pat šīs vielas ķīmiskais sastāvs, taču ‘ļoti iespējams’, ka viss notika tieši tā. Respektīvi, Krievija atkal ir pielietojusi to pašu nekam nederīgo indi, ar kuru nevienu nav līdz šim tā arī izdevies noindēt, tad Omskas ārsti nav ļāvuši viņam nomirt tur, viņš ir izlaists no valsts, lai viņu apčubina Vācijas ārsti, kuri noteikti zina labāk, kas ir Novičoks un viss tas ir kaut kāds ģeniāls Putina plāns novākt ‘opozicionāru’, kas nez kāpēc nav izdarīts ar parastu žurku indi jau nez cik gadus iepriekš, kas būtu bijis daudz efektīvāk un loģiskāk.

Nu labi – šo teātri ar pulverīšu vicināšanu, ķīmiskajiem ieročiem un briesmīgo Novičoku jau mēs esam redzējuši nez cik reizes. Neko jaunu viņi pat nespēj izdomāt. Tie, kas tam visam tic, ir tie paši, kas tic kovidšovam un tas ir bezcerīgi. Novičoks ir tikpat briesmīgs, kāds ir kovids – ir jānones visa Solsberijas pilsēta, bet pats saindētais paliek dzīvs, neviens iesaistītais ārsts vai lidmašīnas pasažieris ap toksisko Navaļniju arī neko ne juta, ne kas ar viņiem notika – nu īsts šovs.

Jautājums ir par ko citu – kāpēc tad Rietumiem ir vajadzīgs šis kārtējais farss un uzbrukums Krievijai, ko tad tā atkal ir izdarījusi? Tas ir elementāri – Ziemeļu Straume 2. Ja atceramies, tad nesen ASV jau piedraudēja ar sankcijām visām tām Eiropas kompānijām, kuras to būvēja, kuras nobijās un aizlaidās – Krievija apņēmās pabeigt šo projektu pati. Kas ir šis projekts? Ja tas tiek pabeigts, tad tas nozīmē ASV slānekļa gāzes industrijas pilnīgu krahu – tagad tur notiek viens bankrots aiz otra, ekonomika ir sagrauta un šis ir pēdējais salmiņš, aiz kā pieķerties, lai vēl kaut ko saglābtu.

Turklāt jāatzīmē, ka tās kompānijas pa lielam pieder tieši demokrātiem – tas ir viņu naudas pumpis, kas draud izsīkt. Sekojoši, tiek izdarīts milzīgs spiediens uz Vāciju, kuras ekonomiskā un politiskā suverenitāte arī tiešā veidā ir atkarīga no šī projekta – tas nozīmē arī Vācijas iziešanu no ASV okupācijas. Saprotams, ka nekas tāds nav pieļaujams ASV kā globālā hegemona interesēs un tieši tāpēc viņi izmanto savu 5tās kolonnas darbinieku Navaļniju, kurš nevienam neinteresēja līdz šim brīdim, kad pienāca laiks viņa patiesajam uzdevumam, būt par sakrālo upuri – paliks viņš dzīvs, vai nē, tam nav nekādas nozīmes. Galvenais ir tas, ka visa liberālā prese tagad var taurēt pēc tiesas un taisnības, Krievijas sodīšanas, sankcijām un tiešā tekstā izskan prasība Vācijai pārtraukt Ziemeļu Straumes projektu – tas arī viss. Arī pašā Vācijā cīnās divi spēki – vieni ir par suverenitāti, otri par palikšanu ASV pakalpībā- skatieties viņu paziņojumus un Jūs visu sapratīsiet.

Vēl viena lieta, par ko jāsoda Krievija, ir tās piedāvātā vakcīna Sputņik – arī tā draud sagraut globālistu iecerēto vispasaules vakcināciju ar Bila vakcīnām, kuras izmaina DNS – un šeit nav tik būtiski, ir tas vīruss, vai nav – miljoniem cilvēku pasaulē ir svēta ticība, ka tāds ir un ja viņiem vajadzīga pārliecība, ka vakcīna pasargā, tad labāk lai tās sastāvs ir tāds, kas vismaz nekaitē organismam un nepadara cilvēku par dārzeni- Krievijas vakcīna tādā nozīmē ir daudz vairāk globāls un ģeopolitisks projekts, kas nepieļauj realizēt tos plānus, kādi ir saistīti ar Rietumu kompāniju vakcīnām un to peļņu, kas citādi aizietu tām.

Un protams, šī situācija rada iespēju demokrātiem uzbrukt Trampam – tuvojas vēlēšanas ASV un mazo puisīšu mīlētājs Baidens jau ir nosodījis ASV prezidentu par to, ka tas pienācīgi nereaģē uz labā cilvēka Navaļnija nedienām – tas ir šī kulta izspēlēts teātris, kurā labumu visos veidos gūst tikai viņi, ja tas nostrādā. Taču tas viss ir tik baltiem diegiem šūts, ka tur pat mazs bērns varētu salikt šīs lietas kopā un saprast, kas notiek un kāpēc.

Ja Navaļnijs arī ir ar kaut ko saindējies, tad tikai pats ar savu naidu uz Krieviju un tās tautām, cītīgi kalpojot saviem Rietumu saimniekiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s