Roberta F. Kenedija uzruna Berlīnē 29.08.2020.

Tai pašā laikā, kad Londonā runāja Deivids Aiks, arī Berlīnē risinājās masu pasākumi pret kovidšovu un tur uzstājās viens no redzamākajiem aktīvistiem pret vakcīnām un kovidšovu – Roberts F Kenedijs. Viņš ir tā paša visiem zināmā JFK brālēns – tā ASV prezidenta Kenedija, kuru likvidēja ēnu valdība par to, ka viņš atļāvās pret to iestāties – pret Federālo Rezervi un runāt lietas, kas varētu visu šo sistēmu atmaskot. Tad 1999. gadā mistiskos apstākļos aizgāja bojā arī JFK dēls – it kā avarējot lidmašīnai okeānā. Tagad arī viņa brālēns ir nostājies uz tās pašas takas – Kenediju klans, līdzīgi kā Tramps, darbojas pret globālo sātanistu eliti ar tām metodēm un resursiem, kas šādā cīņā ir pieejami un tā ir cīņa ļoti augstos līmeņos, kas šobrīd notiek – tāpēc ir svarīgs masu atbalsts gan viņiem, gan pašam Trampam, citādi ziepes būs pamatīgas. Video jau ir tulkots krieviski un tagad būs arī latviski – šādi pasākumi ir ļoti būtiski kolektīvās apziņas modināšanā un kopības sajūtas veidošanā, ka mēs, visi saprātīgie cilvēki uz Zemes, neesam vieni un izolēti katrs savā mājā vai valstī. Ko teica Kenedijs?

Visiem paldies! Manā mītnes zemē ASV masu mediji raksta, ka es esmu ieradies, lai šeit runātu ar apmēram 5000 nacistiem. Un rīt viņi paziņos, ka es te biju un runāju ar 3000-5000 nacistiem. Bet es skatos uz Jums, uz šo pūli un es redzu tieši pretējo nacismam. Es redzu ļaudis, kuri mīl demokrātiju. Cilvēkus, kuri vēlas godīgu valdību. Cilvēkus, kuri vēlas līderus, kuri viņiem nemelos. Līderus, kuri neieviesīs noteikumus un likumus, kuri kalpo populācijas pakļaušanai. Mēs gribam tādus veselības speciālistus, kuriem nav finansiālas saites ar farmācijas industriju un kuri strādā uz mums, nevis uz lielo Farmu! Mums vajag tādus veselības dienestu vadītājus, kuri rūpējas par mūsu bērnu veselību, nevis par lielās Farmas peļņu vai valdības kontroles ieviešanu! Kad es skatos uz jums, es redzu visas Eiropas valstu karogus, visu krāsu, reliģiju un tautu cilvēkus, kuriem rūp cilvēciskums, savu bērnu veselība, politiskā brīvība – tas ir tiešs pretstats nacismam.

Valdības mīl pandēmijas, tā paša iemesla pēc, kādēļ tās mīl karus. Jo tas dod viņiem iespējas ieviest kontroli pār cilvēkiem, ko tie citādā veidā nekad nepieļautu. Tie ir mehānismi un struktūras, kuras pieprasa mūsu pakļaušanos. Es jums pateikšu ko – tā ir mistērija man. Mēs zinām, ka tāds Bils Geitss un Antonijs Fauči plānoja šo pandēmiju desmitgadēm ilgi – lai tad, kad tā pienāks, mēs varēšot būt no tās pasargāti. Bet tagad, kad tā ir pienākusi, viņi vispār nesaprot, par ko runā. Un mēs zinām, ka viņi pat nevar paskaidrot, kas tā tāda ir par pandēmiju. Viņi visu to izdomā uz vietas, izdomā ciparus, viņi nevar pat skaidri pateikt, kāda tad ir mirstība no kovida. Viņi pat nevar nodrošināt PCR testu, kurš strādātu. Viņiem visu laiku ir jāmaina kovida mirstības koieficenti, lai tas izskatītos pēc iespējas sliktāk. Vienīgais, kur viņi darbojas nevainojami, ir baiļu izplatīšana. Viņi izdomā ciparus, lai mūs nobiedētu, rāda tos pa TV un raksta avīzēs. Un kad mēs tos redzam, mēs vienkārši baidāmies. Pēc otrā pasaules kara Hermanis Gērings sniedza liecību Nirnbergas tiesā. Viņam jautāja, kā jūs panācāt to, ka cilvēki visam tam pakļāvās? Un viņš atbildēja –vienkārši. Tam nav nekāda sakara ar nacismu. To var izdarīt jebkurā valsts iekārtā – nacismā, komunismā, monarhijā vai demokrātijā. Tam ir sakars ar cilvēka dabu. Mums ir tikai jāpiespiež viņus baidīties un viņi mums sekos. Vienīgais, kas jāizdara varai, lai kontrolētu cilvēkus, ir jāpiespiež viņus baidīties. Un ja jūs varat uzzināt to, no kā viņi baidās, tad jūs varēsiet izdarīt ar viņiem visu, ko vien vēlaties. Pirms 50 gadiem mans onkulis JFK ieradās šajā pilsētā – Berlīnē. Ieradās šeit tāpēc, lai Berlīne būtu atbalsta punkts cīņai pret vispasaules totalitārismu. Un arī šodien Berlīne ir frontes līnija pret globālo totalitārismu. Mans onkulis ieradās šeit un teica slavenos vārdus – es esmu berlīnietis. Un šodien mēs varam visi atkārtot šos vārdus un mēs esam fronte pret totalitārismu.

Viņi nav izdarījuši neko labu saistībā ar sabiedrības veselību. Bet viņi ir labi pastrādājuši, lai ieviestu 5G visās mūsu kopienās. Viņi izmantoja karantīnas, lai uzstādītu 5G mūsu pilsētās. Lai uzsāktu mūsu visu bīdīšanas procesu digitālās naudas virzienā. Viņi ielika pamatus jaunai verdzības sistēmai. Jo kontrolējot jūsu bankas kontus, viņi kontrolē arī jūsu uzvedību. Un mēs visi redzam šīs reklāmas pa TV – 5G nāk pie jums un tas būs tik labi, tas izmainīs jūsu dzīves, tas padarīs tās labākas. Un viņi grib, lai jūs domātu, cik tas ir labi, es nevaru to vien sagaidīt. Jo es varēšu lejupielādēt videospēli 6 sekundēs, ne 16. Un viņi tērē 5 triljonus uz šo tehnoloģiju. Nē, tas nav jums – tas ir viņiem- Cukurbergam, Geitsam, Bezosam un citiem miljardieriem, lai vāktu datus. Un Bils saka, ka ar savu satelītu palīdzību viņš varēs sekot katram Zemes kvadrātcentimetram 24/7. Un tas ir tikai sākums. Viņi varēs jūs izsekot cauri visām vied ierīcēm un biometrisko datu, sejas atpazīšanas sistēmām. Jūs domājat, ka Aleksa strādā uz jums? Nē, viņa strādā uz Bilu Geitsu, spiegojot jūs. Pandēmija ir izdevīga elitēm, jo tās var diktēt mums visu, ko tām vajag. Var likvidēt vidusslāni, izjaukt visus demokrātijas principus un nodot visas bagātības dažu miljardieru rokās. Padarīt sevi bagātākus, padarot nabadzīgus visus pārējos.  Un vienīgais, kas ir starp viņiem un jūsu bērniem, ir šis pūlis, kas ieradies šeit Berlīnē. Un mēs viņiem sakām – jūs neatņemsiet mums brīvību, jūs nedabūsiet mūsu bērnus un mēs pieprasām savu demokrātiju atpakaļ! Paldies visiem, ka jūs esat un cīnāties!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s