CDC atkal atzīst – nekādas pandēmijas nav.

Nupat CDC – ASV slimību un kontroles centrs klusītēm ir atjaunojis savu kovid statistiku par šo gadu. Saskaņā ar šiem datiem ASV tikai 6% no mirušajiem ar diagnozi kovid19 šis ir ierakstīts kā VIENĪGAIS iemesls. Visiem pārējiem 94% ir fiksētas citas, pietiekoši nopietnas saslimšanas – 2 vai pat 3 citas diagnozes, kas ir pilnīgi normāls nāves iemesls pats par sevi. Vidēji katram vēl 2.6 citas kaites – tie ir oficiāli CDC dati.

https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid_weekly/index.htm

Lai mēs saprastu to, kas te ir par sensāciju, mazliet atgriezīsimies nesenā pagātnē. Viss sākās ar šo PVO ģenerāļa Tedrosa 03/03/2020 paziņojumu, ka pasaulē esot jauns vīruss, pret kuru nevienam nav imunitātes un no tā mirst 3.4% inficēto.

Drīz vien izrādījās, ka šis paziņojums absolūti neatbilst patiesībai. Taču kovidšovs turpināja uzņemt apgriezienus. Bēdīgi slavenais doktors “Mengele” – Fauči ar Anglijas Imepriālās koledžas izstrādāto pandēmijas modeli pārliecināja ASV prezidentu, ka kovids prasīs 2.2 miljonus amerikāņu dzīvības un tapēc ir jāslēdz visa valsts ekonomika un jāieslēdz tā karantīnā. Tieši tas arī tika izdarīts ne vien ASV, bet daudzās citās valstīs. Taču tagad ir pilnīgi acīmredzami, ka šis ir viltus modelis, ka tā izstrādātāji un ieviesēji ir meļi un šarlatāni. Ir sagrautas tik daudz ekonomikas, balstoties uz šiem meliem un tagad turpinās cilvēku tiesību atņemšana un ļaužu apziņās tiek zombēts ‘otrais vilnis’ kaut patiesībā nebija pat pirmā viļņa – nebija nekā, kas būtu citādi, kā parastā gripas sezonā.

Lokdauni, karantīnas, ekonomikas sabrukums un faktiski civilais karš ASV ir dēļ aptuveni 9000 ar kovid mirušiem – turklāt turpat CDC lapā var vēlreiz izlasīt arī to, ka pat tad, ja nāves sertifikātā ir ierakstīts kovid, tas nebūt nenozīmē, ka tas ir 100% apstiprināts – tas var būt arī uz ‘aizdomu pamata’ – tam ir īpašs kods. Pat tie 6%, kam ir tikai kovid sertifikāts, patiesībā var būt un arī ir viltus diagnoze, kas nekur nav apstiprināta.

Nu lūk, viss kovidšovs sabrūk kā kāršu namiņš – viss tagad notiekošais ir tīrs fašisms un pasaules apvērsums, kurā Jūs tiekat piespiesti pakļauties totalitārai pasaules valdībai. Nav nekādas pandēmijas, nekad nav bijis – viss par to ir meli, afēra un ilūzijas.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s