Deivida Aika uzruna Trafalgaras laukumā 29.08.2020

Paldies! Ir tik patīkami redzēt saprāta saliņu neprāta pasaulē. Mēs šeit esam savākušies tāpēc, ka nāvējoša slimība plosās šajā valstī un visā pasaulē. Un tas nav kovid19, tas ir fašisms! Fašisms, kas tiek attaisnots ar pandēmijas ilūziju. Jāatzīmē, ka vīruss ir tik labi ekipēts katrai situācijai. Jūs nedrīkstat tuvoties personai tuvāk par diviem metriem, lai pasargātu sevi no vīrusa. Tam ir sasodīts lineāls! Jūs nevarat uzturēties āŗpus sava burbuļa kopā ar kādu ilgāk par 15 minūtēm. Tam ir sasodīts pulkstenis!

Mēs ieviesīsim obligātās maskas, bet nākošnedēļ. Tam ir arī sasodīts kalendārs! Tas ir tik inteliģents vīruss, ka inficē tikai tos, kuri piedalās protestos, kurus valdība grib aizliegt. Kāpēc ikviens, kam ir kaut puse no smadzeņu aktivitātes, var redzēt, ka tas ir pilnīgs nonsenss? Jo viņi to rada paši. Tad kāpēc viņi to dara? Es to varu atbildēt ar citu jautājumu? Kā es varēju paredzēt šī brīža notikumus desmitgades iepriekš? Kā rakstnieks Oldess Hakslijs varēja to izdarīt 20gs 30tajos? Kā Džordžs Orvels to varēja 40tajos? Vienkārši. Šodienas notikumi nav nejauši, tie nav vienkārši notikuši.

Mēs redzam ļoti ilgi plānotu agendu, kas tiek izspēlēta pēc scenārija un tas ir paredzēts, ja mēs tam nestāsimies pretī tagad. Mēs atrodamies brīnišķīgā vēsturiskā brīdī. Ja mēs ļaujam psihopātiem kontrolēt mūsu dzīves, tad tas nebeigsies labi. Bet ja mēs atcerēsimies, kur ir spēks, tad tas var beigties dramatiski ātri. Spēks ir mūsos.Persijs Šellijs tik labi to saprata, kad pirms 200 gadiem uzrakstīja poēmu “Anarhijas maska”

Mostieties kā lauvas no guļas, daudzumos, kas nevar zust, nokratiet važas kā rīta rasu, kas jums guļot uzkritusi. Jūsu daudz un viņu maz!

Un šie vārdi uzrakstīti 1819. gadā- bet tik liela cilvēces daļa vēl nav iemācījusies neko. Šī pakļaušana un fašisma uztiepšana visai cilvēcei nenāk no veselības speciālistiem, bet no psihologiem tepat netālu no mums. No Britu valdības privātās kompānijas “Behavioural insights team” Tās uzdevums ir pētīt cilvēku uzvedību un tad ar šo zināšanu palīdzību to izmainīt. Viņi koncentrējas uz jūsu bērniem vairāk, kā uz ko citu. Ko viņi negrib, lai mēs zinam – viņu lielākais triks ir tas, ka viņi grib mūs piespiest ticēt tam, ka autoritātēm ir vara.

Bet viņiem nav nekādas varas. Viņiem ir tikai tā vara, ko mēs tiem esam iedevuši. Kad pirms dažām nedēļām tūkstošiem cilvēku devās uz pludmalēm, kur nebija iespējams ievērot nekādu sociālo distancēšanos, tad valdība izsludināja ārkārtas situāciju. Nu labi, pasludiniet. Bet ko jūs ar to iesāksiet? Mēs neko nevaram izdarīt, jo ir pārāk daudz cilvēku, kuri atsakās pakļauties. Visu šo pasauli pārvalda pavisam nedaudzi – piramīdas principā katrs līmenis uzspiež savu autoritāti zemākajam un tad tas nonāk līdz mums, cilvēkiem. Un ja mēs pakļaujamies tam piramīdas līmenim, kas kontrolē mūs – valdība, policija, tad mēs noslēdzam šo apli, kurā daži piramīdas augšā sēdošie uzspiež savu varu miljardiem cilvēku. Kā mēs varam salauzt šo secību piramīdā? Mēs pārtraucam tai pakļauties!

Cilvēce, piecelies no saviem ceļiem! Nesēžiet mājās, nevalkājiet maskas un neļaujiet psiholoģiski deformēt sevi un savus bērnus. Ir sen pienācis laiks, kad mēs mācamies no vēstures, no visas cilvēces vēstures. Daži ēnā sēdošie kontrolē visus, tapēc ka visi pakļaujas tiem dažiem. Pietiek! Brīvību! Brīvību! Un mēs pieņemam tikai to – es to saku visiem tiem policistiem, kas mūs te apsargā – arī jums ir bērni un būs mazbērni, bet jūs uzspiežat fašismu, kurā viņiem būs jādzīvo. Pievienojieties mums un beidziet kalpot psihopātiem. Mūsu ir miljoniem, bet šo psihopātu kodols ir tik mazs, ka viņus var iespiest vienā istabā. Es redzu izeju no šī. Visas pasaules cilvēki, ejam!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s