ASV jaunā realitāte – kā 17 gadīgs pusaudzis nošauj BLM vandāļus.

Amerikā tagad ir jauns nacionālais varonis. Nē, tas nav Floids-  šis ir 17 gadus jauns baltais pusaudzis vārdā Kyle Rittenhouse. Un viņš ar savu AR-15 triecienšauteni pamanījās sašaut 3 BLM uzbrucējus jeb ‘mierīgos protestantus’, kuri viņam uzbruka un acīmredzami būtu arī nogalinājuši. Tagad viņš par to ir arestēts un tiek vainots slepkavībās, kamēr ‘mierīgie protestētāji’ ne pie kā nav vainīgi. Šajā sakarā demokrātu prese ir sagrozījusi visus faktus par šo notikumu, nepieminot to, kas bija šie uzbrucēji, tā vietā viņi raksta par to, ka tas ir bijis šis pusaudzis, kas vienkārši atklājis uguni bez nekāda iemesla. Tas ir klasisks piemērs tam, kā strādā liberastu prese.

Bet ir daži fakti, kurus oficiālā prese nevēlas pieminēt. Pirms pielietot šaujamieroci, pusaudzis vispirms centās aizbēgt no vajātājiem, viens no kuriem meta uz viņu ar Molotova kokteili. Tā rezultātā viņš izrādījās iesprūdis starp vairākām automašīnām un tur atklāja uguni pa vienu no uzbrucējiem, trāpot tam galvā. Tas ir identificēts kā reģistrēts noziedznieks, kurš ticis tiesāts par seksuālām darbībām ar nepilngadīgo. Un arī otrs nošautais ir ar kriminālu pagātni.

Pēc tam, kad tika sašauts šis pirmais uzbrucējs, pusaudzis pazvanīja 911, lai paprasītu medicīnisko palīdzību, tādā veidā demonstrējot savu vēlmi glābt viņa dzīvību. Tajā brīdī viņu sāka vajāt pārējie BLM dalībnieki un viņam nācās atkal bēgt.

Turpinājās vajāšana. Tas, kas notika tālāk, ir redzams šajā video.

Pietiekoši skaidri redzama pašaizsardzība. Vienam no uzbrucējiem līdzi arī bija pistole, tāpēc nekādi nevar apgalvot, ka tie bija mierīgi protestētāji- tie daudz vairāk atgādina rūdītus noziedzniekus un teroristus. Turklāt Ritenhauzs ir ļoti precīzs savos šāvienos, tēmējot tikai uz tiem, kur tiešā veidā viņam uzbrūk. Kad ieradās policija, viņš nekur nebēga, bet tūlīt pat sadarbojās ar viņiem. Policija lika viņam doties mājās. Un tikai pēc tam, kad vietējos medijos parādījās šis stāsts par to, ka viņš ir apšāvis mierīgos protestantus bez iemesla, policija devās pie viņa uz mājām un sekoja arests. Vēl tajā pašā dienā viņš bija piedalījies BLM aktīvistu grafiti ķēpājumu mazgāšanā.

Tāda lūk, šodien ir ASV realitāte. Un es nezinu, kas ir sliktāk – tas, ka notiek šādi uzbrukumi vai tas, ka 17 gadīgiem ir pieejamas triecienšautenes. Bet kā citādi aizstāvēties pret šo neprātu, kas tur tagad notiek ielās? Fakts ir viens- ja Tramps neuzvar vēlēšanās, tad sātanisti iedarbina šādu scenāriju visur pasaulē, kur destrukcijas ugunīs sadeg visa Rietumu civilizācija.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s