Vai var ticēt valdībai par vīrusiem? Gripas afēra.

Noteikti ne. Lūk, mūsējie nupat izziņoja ‘otro vilni’ – kas balstās uz pilnīgiem meliem, absurdiem testiem un ir nepieciešams tikai tāpēc, lai turpinātu ieviest paredzētos ierobežojumus, kam nav nekāda sakara ar vīrusu.

Taču mūsu valdība pati par sevi neko daudz nenosaka lielajā Farmas afērā. Lielie meli nāk no pasaules lielajām valdību iestādēm un organizācijām. Un šie meli ir tik ļoti iesakņoti cilvēces apziņā, ka tie kļuvuši par nesatricināmiem mītiem. Lūk, viens no tādiem. 2013. gadā Dr. Peter Doshi savā rakstā Britu Medicīnas žurnālā ar nosaukumu “Reklamējot vakcīnu kopā ar slimību” apraksta to, ka ASV katru gadu tiek paņemti simtiem tūkstoši paraugu no gripas slimniekiem un testēti laboratorijās. Un āķis ir tajā, ka tikai neliela daļiņa no šiem paraugiem uzrāda gripas vīrusa klātbūtni.

Tas nozīmē to, ka izteikti lielākajai daļai diagnosticēto gripas slimnieku organismos nemaz nav gripas vīrusa. Un tātad viņiem nav arī gripas. Kas no tā izriet? Pat ja cilvēks ir pieņēmis, ka gripas vakcīnas ir labas un drošas, tad tik un tā tām nav nekāda pozitīva efekta uz visiem tiem gadījumiem, kur vīrusa vispār nav. Līdz ar to, šīs vakcīnas vienkārši nestrādā. Tās nav paredzētas, lai novērstu viltus gripu, ja vien cūkas prot lidot.

“Pat ideāla gripas vakcīna, kura atbilst patreiz cirkulējošai vīrusa modifikācijai un būtu spējīga apturēt to vai pat visus gripas vīrusus, spētu ietekmēt tikai ļoti nelielu daļu no gripas slimniekiem, jo lielākai daļa ‘gripas’ diagnožu nav nekāda sakara ar gripas vīrusu. Katru gadu simtiem tūkstošu gripas slimnieku paraugi tiek testēti ASV un vidēji tikai 16% no tiem tiek atrasts gripas vīruss”

Click to access Doshi_BMJ_Influenza_Marketing_Vaccine.pdf

Nav nekāds brīnums, ka tik daudzi apšauba gripas vakcīnu lietderīgumu – pat, ja tās būtu drošas, nekaitīgas un bez blakus efektiem, tās strādā tikai 1/6 no gadījumiem.

Nu lūk, pat, ja Jūs esat īsteni ticīgs vakcīnu masu propagandai, šeit iznāk strupceļš. Gripas vakcīnas ir īsts krāpšanas un patēriņa produkta iesmērēšanas paraugs. Taču masu mediji nedrīkst neko no tā publicēt. Jo tikko tas notiks, tā sabruks gan Lielās Farmas naudas mašīna, gan ticamība valdībām un to veselības aģentūrām. Un tagad viņi Jums stāsta par otro vilni.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s