Kā plān-dēmija par test-dēmiju kļuva.

Jā, kā tas notika? Ļoti vienkārši. Tas ir elementāri paskaidrots šajā video. Visi mēs atceramies, kā Eiropā marta beigās sākās vīrusa histērija, kam sekoja karantīnas un lokdauni. Masu mediji bez apstājas taurēja par mirušajiem no briesmīgā vīrusa. Plān-dēmijas mistifikatori tajos dažos mēnešos pamanījās uzdzīt mirušo statistiku uz augšu, izmantojot daudzu faktoru kopumu, par ko rakstīts iepriekš- visur tur, kur sākās lokdauni, tika atcelta parastā medicīna, kur bija vēl gripas sezona utt- tur vecāka gadagājuma ļaudis ar jau esošām hroniskām kaitēm vienkārši mira aprūpes namos un slimnīcās. Tā ir apzināta valdību veikta slepkavība.

Bet tas viss bija martā, aprīlī un vēl maijā. Tagad ir augusts un nekādas mirstības sen nekur vairs nav, visa statistika ir izlīdzinājusies un vispār nekas vairāk par asas gripas sezonu nav bijis, ieskaitot visu to viltus statistiku un tīšas slepkavības. Tad kas notiek tagad? Lai varētu turpināt īstenot Jauno pasaules kārtību, ieslodzīt cilvēkus nometnēs, ar varu testēt un vakcinēt, vīrusa afēristiem ir jāturpina uzturēt ilūziju un bailes par to, ka vīruss tomēr ir. Un tagad viņi ir pārgājuši no mirušo skaita bazūnēšanas uz banālu ‘gadījumu skaitu’.

Respektīvi, masveida testēšana un ‘pozitīvie kovid testi’ Tieši to Jūs arī redzat visas pasaules un vietējās ziņās – atklāti tik un tik jauni inficēšanās gadījumi. Bet zinot to, ka PCR tests nekādu jaunu vīrusu neatklāj, bet uzrāda vai nu citu vīrusu daļiņas, vai pat paša cilvēka DNS, kas aplūkots vienā no iepriekšējiem rakstiem, tad šīs afēras būtība kļūst saprotama pat bērnam – vairāk testu, vairāk pozitīvu gadījumu, kur nav jābūt nekādiem simptomiem vai slimošanai- bet statistika un ‘otrais vilnis’ notiek un var turpināt cilvēkus pazemot un dresēt jaunajā normālajā. Tieši tik vienkārši.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s