Vēstījums starptautiskajai publikai un Baltkrievijas pilsoņiem.

Kad NATO noklāja Serbiju ar raķetēm un bumbām, Aleksandrs Lukašenko bija vienīgais valsts galva, kurš apmeklēja Belgradu un atbalstīja mūsu iniciatīvu pievienoties Krievijas un Baltkrievijas savienībai.

Mēs nekad to neaizmirsīsim.

Tagad tās pašas NATO valstis veic hibrīd-agresiju pret Baltkrieviju, vēloties izbeigt tās suverenitāti un fiziski iznīcināt Aleksandru Lukašenko, tāpat, kā viņi iznīcināja Slobodanu Miloševiču. Un tāpat, kā viņu priekšteči – Ass valstis, atsperoties uz Serbiju un Baltkrieviju, viņi vēlas likvidēt arī Krieviju – garīguma, radošuma un sociālā taisnīguma avotu visai pasaulei.

Mēs to nekad nepieļausim.

Serbija, Baltkrievija un Krievija dala kopīgu ticību, izcelsmi, kultūru un tradīcijas. Mūs nevar uzvarēt. Labāk nemaz necenšaties. Bet visu to, ko mēs gribam sev, mēs vēlam arī citiem – suverenitāti, neatkarību, mīlestību, taisnīgumu, likumību, radošumu. Jūs varat ar mums sadarboties. Jūs pat varat kļūt mūsu brāļi.

Mēs pieprasām, ka modernie fašisti un pseido demokrāti Rietumos nekavējoties aptur vai tiem tiek atņemtas iespējas pielietot hibrīd-agresiju un iejaukšanos visas tās formās  Baltkrievijas iekšējās lietās–politisko un militāro, finanšu un ekonomisko, starptautisko un iekšējo nodevību. Ka tiek apturēti visi draudi, sankcijas un šantāža. Nevienam nav nekāda likumīga vai morāla pamata to darīt!

Mēs sūtam solidaritātes apliecinājumu, mīlestību un atbalstu Baltkrievijas brālīgai tautai un tās prezidentam ar pārliecību, ka viņiem ir pietiekoši ticības un iekšējā spēka, lai pārvarētu šo vēsturisko pārbaudījumu ar apgaismotu seju un kļūtu par vēl spēcīgāku un pievilcīgāku faktoru nākošā pasaulē, kura kļūs labāka.

Mēs aicinām personas un organizācijas visā pasaulē pievienoties mums un atbalstīt šo vēstījumu.

Starptautiskās Slāvu akadēmijas un Serbijas kustības vārdā,

NATO, HANDS OFF BELARUS!

Vladimirs Krsjlalins.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s