Simpātiju programmas.

Kas īsti notiek tad, kad satiekas cilvēki, kuriem rodas simpātijas vienam pret otru? Šis jautājums un izpratne ir pietiekoši svarīga, jo šis taču ir viens no nozīmīgākajiem aspektiem cilvēku dzīvēs un likteņos.

Praktiski ikvienam gribās ticēt, ka ir sastapta lielā mūža mīlestība, dvēseles radinieks vai pat dvīņu liesma – tie, kas interesējas par smalko pasauli, noteikti zina vai vismaz domā, ka zina, kas tas viss ir. Citi apmierinās ar vienkāršākiem izskaidrojumiem – mīlestība vai pat ķīmiski procesi smadzenēs – tas tiem, kas vispār atrodas dzīvnieku apziņas līmenī.

Taču patiesība parasti izrādās gauži triviāla. Vispirms ir atkal jāatgādina par to, ka šajā pasaulē vienlaicīgi eksistē divas evolūcijas formas – tie, kas nāk no Augstākā ar mīlestības pirmsākumu un tie, kas radīti lejupejošās pasaulēs un kam vienīgā iespēja iegūt enerģijas eksistencei ir savienoties ar to, kam tas ir un tad pamazām iztukšot.

Tas ir pamats visam, kas notiek pasaulē, attiecībās starp cilvēkiem, tas nosaka to, kurš slimo un kurš neslimo, kam ir resursi dzīvei un kam tie tiek atņemti vai piešķirti- tas nosaka pilnīgi visu, tapēc šai izpratnei ir jābūt pamatā jebkura dzīves notikuma aplūkošanai.

Šobrīd pasaulē lielākā daļa attiecību balstās uz savienojumu starp enerģijas atņēmēju un to, kam šī enerģija ir, lai to paņemtu sev. Loģiski, ka šādās attiecībās nekāda mīlestība pēc definīcijas nav iespējama. Mīlestība ir enerģija ar savu apziņu un tā ir ļoti augstas frekvences enerģija, kura atnāk tur, kur tai ir sagatavota vieta ar garīgo attīstību, sevis sakārtošanu – tā nekad nenāk kā zibens spēriens vai kaut kāda kaislība, ar ko sastopas tie, kuri uzskata, ka nu tagad pēkšņi ir samīlējušies līdz neprātam.

Tas ir pavisam kas cits. Tās ir tā saucamās simpātiju programmas jeb citiem vārdiem sakot – ilūzijas, kuras balstās uz savstarpējiem izkropļojumiem. Tā kā gaismas dvēseles arī ir ļoti izkropļotas un aplipušas ar visādiem parazītiem, seksuāliem dēmoniem, to daļas ir kaut kur izzagtas un kāds tās ir pievācis, tad gluži loģiski, ka rezonanse rodas tur, kur sastopas šie izkropļojumi – vienam ir seksuālā būtne un otram tāda pati. Vienam ir izkropļojumi vīrišķajā enerģijā, otram ir izkropļojumi sievišķajā enerģijā. Vīriešiem bieži dominē mačo tips, sievietēm stervisms – nekāda sakara tur nav ar patiesu un tīru Sirds mīlestību. Bet tāds tādu pievelk – kamēr nav sevi sakārtojis, lai pievilktu kaut ko no augstākiem plauktiem.

Straujais iemīlēšanās uzplaiksnījums, kas vienmēr ātri pagaist, ir tieši šāds ilūziju dzēliens, to var salīdzināt ar ērces kodienu, kad tiek ievadīta anestēzija, lai upuris nejūt to, ka notiek pieslēgums asins sūkšanai – tieši tāpat notiek attiecībās, kad enerģijas ņēmējs pieslēdzas upurim, bet tiek uzburta šī viltus iemīlēšanās sajūta. Kad tā pagaist, tad pieslēgums jau ir noticis, sākas problēmas – vienam sākas veselības problēmas, parādās kopēji kredīti, ‘bērnam vajag tēvu’ sindroms un viss pārējais, kur nekāda mīlestība nav, tikai kopēja eksistence līdz brīdim, kad kāds vairs nevar to izturēt.

Tas, kā izskatās attiecības ar gaismas zināšanām un starp divām gaismas dvēselēm, kuras apzināti to kopj, ir pavisam kas cits – tie ir skaisti savīti likteņa pavedieni iekš lotosa zieda jeb ģimenes pavarda liesmas, kura jāuztur abiem ar pozitīvām domām un darbiem – tikai tad var atnākt patiesa un tīra mīlestība un var satikties arī patiesi dvēseļu radinieki.

Tā ir harmonija, dievišķā ētika un savstarpējā cieņa vienam pret otru, aizsardzības un mātišķās radīšanas enerģijas savienojums, kas kosmiskā līmenī ir milzīgs spēks. Tur veidojas kosmiskās dzīvās uguns liesma, kas silda un uztur šo savienību. Bet attiecībās, kur iesaistās pretējās enerģiju formas, rodas pretējā enerģija- melnā liesma, kas grauj un izposta gaismas būtību. Tieši tāpēc tik aktīvi notiek uzbrukums šādai patiesai gaismas savienībai un tiek propagandēts tizlums, stervisms, feminisms un vidējā dzimte.

Tāpēc pie sastapšanās ar kārtējo iemīlēšanos būtu vērts izdarīt vienkāršu eksperimentu – vispirms nodzēst visas šādas viltus programmas un tad sajust to, kas tur patiesībā aiz tā stāv – ja gaismas būtnes spētu saskatīt šādas lietas, tad pasaulē būtu pavisam cita kārtība jau šodien – visi tie, kas piezogas un aptīra attiecībās citus, vienkārši pārtrauktu eksistēt.

One comment

  • Mīlestība strp diviem cilvēkiem nav iespējama,ja noteikti nav pacietības mēra,tas ir 100%tīgi.Jo pasaulē ir divas galvenās īpašības mīlestība un pacietības mērs 100%tīgi…

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s