Cilvēka DNS ir “vīruss”? Ko rāda PCR tests?

Vērīgi ļaudis ir pamanījuši kādu interesantu lietu. Jā, kovidšova sakarā ir ļoti daudz interesanta😑

Un šoreiz ir runa par nelielu pētījumu, ko katrs var paskatīties un izteikt savas domas.
Proti – atverot PVO lapā atrodamo kovidtesta protokolu, mēs redzam tur aprakstīto tā saucamā SARS-CoV-2 diagnostikas procedūru. Tur ir uzskaitītas tās RNS sekvences, kuras meklē PCR metode, tad tās pastiprina un tas rezultātā ir šis pozitīvais kovid tests. Un viena no šīm sekvencēm ir apzīmēta kā CTCCCTTTGTTGTGTTGT

https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/real-time-rt-pcr-assays-for-the-detection-of-sars-cov-2-institut-pasteur-paris.pdf?sfvrsn=3662fcb6_2

Tālāk atveram cilvēka DNS matemātisko aprakstu un atrodam, ka šī pati sekvence ir atrodama ikviena cilvēka hromosomā Nr8. Tas ir šīs hromosomas faktiskais sastāvs.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nucleotide/NC_000008.11?report=genbank&log$=nuclalign&from=63648346&to=63648363

Paga, ko? Man nav doktora grāda ģenētikā, taču šis man šķiet diezgan interesanti – ja patiešām tas ir tā, tad šis ir spridzeklis, kas atklāj visu kovidšova un testēšanas afēru līdz pašai saknei. Ja tas ir tā, tad tas nozīmē, ka PCR testi vienkārši uzrāda cilvēku DNS dabisku sastāvdaļu kā vīrusu. Tad jūs paši arī esat tas vīruss🙈 Turklāt jāatgādina, ka pats PCR tests nemaz nav paredzēts vīrusa noteikšanai, tas ir vienkārši instruments, lai pavairotu un pastiprinātu šīs sekvences, ne vairāk.

Tagad saliekam to kopā ar atklāti izskanējušo un iepriekš manis jau aplūkoto DNS izmainošo vakcīnu tēmu. Ja ‘vīruss’ ir Jūsu DNS, tad attiecīgi ‘vakcīna’ arī iedarbojas uz šo DNS un rezultātā notiek apzināts cilvēces mutācijas process. Kādā virzienā – bet apvāršni taču ir plaši un sen viss ir pateikts – depopulācija, debilizācija un cilvēces atgriešana viduslaikos. Šeit pievienotajā video tas viss ir pastāstīts, tai skaitā arī tas, kā Gardasil vakcīnās tika izmantota cilvēkam ļoti tuva rēzus pērtiķa DNS, kā rezultātā to saņēmušiem cilvēkiem organismā radās haoss – tam bija grūtības atpazīt šo DNS, vai tas ir savs vai svešs un rezultātā veidojās dažādas onkoloģijas un autoimūnās saslimšanas, kad organisms sāka uzbrukt arī savām DNS kā svešām.

Beigās viss izrādās pavisam vienkārši – “vīruss” ir Jūsu pašu DNS un jebkurš var tikt testēts pozitīvi jebkurā laikā- tad, kad organisms nodarbojas ar kaut kādu sevis labošanu, kad tas cīnās ar kaut kādu iekaisumu vai stresu, tad tas arī ir tas ‘vīruss’ – loģiski, ka vispirms cilvēkiem jārada nemitīgs stresa stāvoklis ar psiholoģisko teroru un karantīnām, sodiem un uzpurņiem, tad jāveic masveida testi un lūk, jums pandēmija globālā mērogā. Viss ģeniālais ir vienkāršs.

Šī versija izskaidro arī visas nejēdzības par un ap kovidšovu – ja vīruss ir pats cilvēks, tad gluži loģiski, ka neko viņš nevar inficēt un nekādu ‘vīrusa’ simptomi viņam var nebūt, taču viņu var notestēt un atrast kā ‘pozitīvu’, ielikt krātiņā vai vakcinēt.

Tas ļauj varnešiem atklāti par mums ņirgāties, nosakot sev diplomātisko pasu neaizskaramību pret ‘vīrusu’, noteikt tam kaut kādus darba laikus, cilvēku skaitu, kas var pulcēties un vietas, kuras ‘vīruss’ apmeklē, bet kuras ne- alkohola bodes bija vaļā, bet sporta klubi ciet, ja atceraties. Varbūt latviešiem patiešām ir kaut kāda īpaša ģenētika, ka šeit vara lien no ādas ārā, lai uzdzītu false positive statistiku, taču tas nekādi nesanāk – varbūt tā ir latviešu ierastā apātija un vienaldzība uz visu, kas ar tiem notiek, atšķirībā no stresainajiem itāļiem un amerikāņiem, kuru ģenētika ir tā sabojāta, ka tur var katram atrast gēnu mutācijas un nosaukt par vīrusu- nezinu, skaidrojumi var būt dažādi, bet pats fakts, ka nekāda vīrusa nav, kļūst aizvien acīmredzamāks.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s