Baltkrievijas piezīmes.

Dzeltenā prese ir radījusi ilūziju par to, ka Baltkrievijā notiek tautas cīņa pret Lukašenko. Taču tur notiekošajam vispār nav nekāda sakara ar viņu un cīņa nav par vai pret Lukašenko. Lai saprastu to, kas tas ir, aplūkojiet šo attēlu – valstu reakcijas uz vēlēšanām Baltkrievijā. Un jums būs skaidrs, ka šī ir klasiska ģeopolitiskā pretstāve – Rietumi pret Austrumiem.

Krāsas ir izvēlētas atbilstošas, gluži kā luksoforā – sarkanais stop signāls, kur BLR nav jālien, bet zaļā gaisma, kur var droši iet.

Un tātad cīņa šobrīd ir par Baltkrievijas kā valsts un tautas pastāvēšanu nākotnē. No vienas puses ‘eirointegrācija’ jeb valsts sagrāve un krahs, valsts uzņēmumu prihvatizācija, tautas izmiršana un bezvīzs, lai slēgto rūpnīcu strādnieki var doties uz laimes zemēm berzt viņu labierīcības, bet baltkrievu meitenes strādat uz Eiropas bordeļiem. Vai kļūt par surogātmātēm tāpat, kā ukrainietes. No otras puses, valsts attīstība ciešā sadarbībā ar radniecīgo slāvu tautu un visu resursu Māti Krieviju, kā arī iekļaušanās Ķīnas jaunajā zīda ceļā.

Par to šobrīd notiek cīņa pašai Baltkrievijai un cilvēkiem ir jāsaprot, kādi procesi nodrošina valstij vienu vai otru scenāriju.

Kas ir tā saucamā ‘tauta’ ielās un ‘opozīcija’ kuru atbalsta kolektīvie Rietumi?

To var saprast pēc viņu lietotās simbolikas. Balt-sarkan-balto karogu un saukli Жыве Беларусь! aktīvi pielietoja baltkrievu nodevēju – kolaboracionistu vienības III Reiha sastāvā BLR okupācijas laikā 1941-1945. Bija arī žurnāls ar tādu pašu nosaukumu, kuru vadīja Михаил Ефимович Ганько un tajā tika publicēta III Reihu un Lielvāciju slavinoša propaganda. No 1991-1995. gadam tas bija visas BLR karogs – simbolizējot nodevību, sagrāvi un juku laikus. Trīs Sorosa čūskas ar Tihonovsku priekšgalā – Rietumu lolojums visā krāšņumā, kas sauc pēc atmodas un laimes Eiropraidā.

Un tāpēc īstā tauta šobrīd iet zem BLR tagadējā – padomju laika modificētā karoga, bet nodevēji un savas tautas likvidatori- zem nacistu šucmaņu un haosa ēras karoga. Intereses un vēlmes pakalpot svešiem saimniekiem un likvidēt savu valsti viņiem ir tieši tādas pašas gan toreiz, gan tagad.

Zinot šos faktus, kļūst saprotams, kas tad notiek Baltkrievijā – Rietumu Drang nach Osten tautu skaldīšanas, sanaidošanas un iznīcināšanas mašīna ir izvēlējusies nākošo upuri. Taisnības labad jāsaka, ka pats Lukašenko ir šo nacistu odzi uzaudzējis savā azotē, atklāti slavinot Hitleru un piekopjot rusofobisko politiku gadu desmitiem, domājot, ka tādā veidā pelna dividendes savu Rietumu saimnieku priekšā. Taču izlaisto džinu no pudeles vienkāršais lauku baķka savaldīt nespēja un tas ir pavērsies pret viņu pašu.

Bet cīņa šeit nav par BLR prezidentu, kura vienīgās intereses ir bijušas nodot varu savam dēlēnam, cīņa ir par visu valsti un tautu un abiem šiem scenārijiem, tapēc saprātīga izvēle dotajā brīdī ir atbalstīt baķku, kurš pēkšņi ir sapratis, kas ir Rietumi un kāda ir alga par centieniem izkalpoties to priekšā. Ir atcerējies KF prezidenta tālruni un apjēdzis, ka neviens cits viņu neglābs.

Un atbalsts viņam vajadzīgs ir nevis tāpēc, ka viņš būtu labs vadītājs valstij vai tautai, kas ir pilnīgs nonsenss. Bet viņš dotajā brīdī ir vienīgais garants tam, ka BLR nekļūst par otru Banderostānu un prihvatizatoru perēkli, kur ietekmīgu ASV politiķu bērneļi šiverēs tāpat, kā viņi to dara Ukrainā, izzogot visu līdz pat zemes dzīlēm.

Savukārt aktīvākās taures pret Baltkrievijas interesēm ir Baltija un Polija. Kāpēc tas tā? Tās tradicionāli ir Eiropas pakalpīgākās ASV ārpolitikas valstiņas un faktiski to pseidoštati. Bet poļiem ir vēl kaut kas aiz ādas – viņu doktrīna šobrīd ir cerība atjaunot to, kas reiz saucās Rzeczpospolita un tagadējā agresīvā rusofobiskā retorika ir tiešs Jozefa Pilsudska mantojums. Un tāpēc viņu nodoms ir saskaldīt Krieviju, atjaunot savu bijušo impēriju Intermarium un kļūt par ASV prostitūtām. Tieši tāpat, kā Pilsudskim savulaik bija plāns zem nosaukuma Prometejs, kā vājināt PSRS, tā poļiem tagad ir propagandas kanāls Nextia un pseidopatriotisms. Polija ir un paliek tāda pati Eiropas hiēna, par kādu to reiz nodēvēja Vinstons Čērčils, kura jūt iespējas saplosīt kārtējo laupījumu.

Un ko tad Baltijas valstu pseidoelite? Tie ir nobijušies, ka Rietumi vienkārši par viņiem aizmirsīs un pametīs, bet vienas pašas šīs elites neko nespēj, tām vajadzīgs lielais saimnieks. Šajā gadījumā viņi to redz poļu projektā, kur tad visi kopā ar vareno onkuli Semu ies pret Krieviju un beidzot sasniegs kaut ko, ko nekad nav varējuši izdarīt- kaut gan tas viss ir un paliek tukši sapņi. Pasaule sen vairs nav tāda, kādu to redz šīs elites. Tapēc Latvijas nodokļu maksātāju naudas piešķiršana BLR ‘opozīcijai’ ir jāizvērtē kā tiešs atbalsts nacismam, nodevībai, naida kurināšanai un tā ir Latvijas valsts nostāja šajā jautājumā – bezkaunīga jaukšanās kādas suverēnas valsts iekšējās lietās, sludinot demokrātiju.

Savukārt ES savās labākajās tradīcijās turpina tiesāt, kuri režīmi drīkst pielietot spēku pret protestantiem, kā Francijā, bet kuri nedrīkst, kā Baltkrievijā. Kuras vēlēšanas ir atzīstamas par derīgām, bet kuras ne. Kuram līderim ‘ir jāaiziet’, kad tā izdomājuši Rietumi. Bet kurš būs tas aizgājējs, to mēs vēl redzēsim.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s