ĢM moskīti un Bila vakcīnas.

Floridas vietējās varas iestādes ir devušas atļauju palaist 750 miljonus ģenētiski modificētu moskītu. Jā, tieši tā, Jūs lasāt pareizi. Florida Keys Mosqoito Control District – FKMCD jeb moskītu kontroles centrs ir atbalstījis ASV vesturē pirmo oficiāli atzītu eksperimentu, kura ietvaros savvaļā divu gadu laikā tiek palaisti 750 miljoni īpaši modificētu moskītu. To paredzēts sākt 2021. gadā Monroe county jeb reģionā.

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-53856776

Tas notiek par spīti sabiedrības un dažādu vides organizāciju protestiem un notām, par spīti savāktiem 240tk vietējo iedzīvotāju parakstiem pret šādu pasākumu, 2000 iesniegumiem ar prasību to nepieļaut. Moskītu centrs ir atteicies arī no referenduma rīkošanas par šo jautājumu, kur Monroe iedzīvotāji varētu balsot par/pret šo pasākumu. 2016. gadā citā Floridas rajonā, Key Haven jau bija šāds balsojums un tur, saprotams, iedzīvotāji noraidīja šādu ieceri. Taču šis Jūras laikmeta parka filmas cienīgais eksperiments ir atbalstīts, pilnībā ignorējot visus protestus un brīdinājumus par sekām, ko tas var radīt un visticamāk, arī radīs.

Kāda ir oficiālā versija un jēga šim pasākumam? Valdības skaistais plāns ir samazināt to moskītu skaitu, kuri pārnēsā slimības. Tā kā asinis sūc tikai mātītes, tad šie ir ģenētiski modificēti tēviņi, kuri teorētiski pārosies ar savvaļas mātītēm. Šie tēviņi pārnēsā īpašu proteīnu, kurš nogalinās konkrēto nākamo moskītu paaudzi, pirms tā sasniedz to brīdi, kad tai jāsāk pašai vairoties un sūkt asinis. Izdzīvos tikai tēviņi, jo tie barojas no nektāra. Grandioza doma uz papīra. Taču nevienam nav nekādas saprašanas, kā tas reāli darbosies dabā. Ir nopietnas bažas par to, ka izveidosies pavisam cita, hibrīdu moskītu suga, kura būs daudz noturīgāka pret dažādiem insekticīdiem. Tas var novest pie tā, ka šie jaunie moskīti būs vēl jaudīgāki slimību pārnēsātāji. Tāpat šāda iejaukšanās dabiskajā ekosistēmā var radīt ekoloģisku katastrofu un dažādas citas sekas.

Taču iesaistītā kompānija Oxitec apgalvo, ka tas viss ir pilnīgi droši, dabai un cilvēkiem nekaitīgi. Viņi pamatojas uz valdības veiktiem pētījumiem un paziņojumiem. Loģiski, ja reiz valdība ir paziņojusi, ka vakcīnas un 5G ir pilnīgi droši, tad kāpēc lai tādi nebūtu arī Frankenšteina moskīti? Viņi jau esot palaiduši miljonus šādu moskītu dažādās 3 pasaules valstīs, tagad pienākusi kārta ASV.

Un tā šis produkts ar nosaukumu OX5034 ir gatavs savai misijai – atļauju tos audzēt kompānija saņēma jau maijā – nevienam neinteresē kaut kādi vietējie un viņu argumenti, nedz arī zinātnieku un ekoloģijas speciālistu viedokļi. Viss šis process tika gatavots jau gadiem un lūk, tieši tagad, kovida afēras, melno anarhijas un ekonomiskā kolapsa ietvaros ir jāpalaiž vēl šie mutanti-moskīti. Pilns komplekts.

Šis pasākums pats par sevi jau atgādina biblisku apokalipsi un tur aprakstītās pēdējo dienu nelaimes ar siseņiem un asins straumēm upju vietā. Bet ir vēl kaut kas. Mēs taču saprotam, ka šie moskīti var pārnēsāt arī pašas slimības, ka šādas gēnu mutācijas rezultātā var rasties vēl bīstamāki insekti. Taču jau 2008. gadā Bila un Melindas fonds piešķīra 100tk dolārus kādam šķietami neprātīgam projektam, kas zināms zem nosaukuma ‘flying syringe’ jeb lidojošā šļirce.

Projekta ietvaros šo finansējumu saņēma Japānas Jichi universitātes pētnieks Hiroyuki Matsuoka ar noteikumu, ka perspektīvā tiks piešķirts miljons, ja virziens būs sekmīgs. Kas tad ir šī projekta mērķis? Radīt moskītus, kuri spēj injicēt vakcīnas tiem cilvēkiem, kurus tie sakož.

https://en.wikipedia.org/wiki/Flying_syringe

Man nav zināms, cik tālu šie eksperimenti ir tikuši, taču ievadot meklētājā šo pētnieku, var atrast ļoti daudz visādu pētījumu moskītu sakarā, ko viņš vada – tāpēc it nemaz nav izslēgta versija, ka šo moskītu misija patiesībā ir ievadīt cilvēkos to, ko nu ir sagatavojusi Lielā Farma –  sātanistu plāns visus pakļaut un terorizēt ir tik izmisīgs, ka viņi izmēģina absolūti visus variantus – ja kaut kur neizdodas piespiest vakcinēties brīvprātīgi, tad tur ievieš likumus, karantīnas nometnes un, ja vēl kādam izdosies izsprukt, tad viņu sakodīs “vakcīnu” pārnēsājošs moskīts. Tie mīt kā reizi tajās tropu zonās, kur atrodas nabadzīgās valstis un kur vietējos mežonīgo cilšu pārstāvjus izķert un piespiedu kārtā vakcinēt sagādātu pamatīgas grūtības.

Kāpēc tas notiek bagātajā Floridā? Nu laikam jau tāpēc, ka ASV sen pareģotais sabrukums un apokalipse vienkārši tuvojas straujiem soļiem un nekas to nespēj apturēt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s