Kovidšovs kā globāla sazvērestība.

Šodien piedāvāju iepazīties vēl ar kādu interesantu dokumentu. Tas atrodams PVO mājas lapā un saucas “Pasaule zem riska”. Tas ir patiešām interesants ziņojums, kurš iznāca 2019. gada septembrī – vairākus mēnešus pirms Ķīnā tika izziņots šis tā saucamais vīruss.

Paskatieties, kāds ir tā vizuālais noformējums- tajā redzams gan korona vīruss, gan cilvēki maskās, gan globālā novērošanas sistēma. Un tas viss jau 2019. gada septembrī.

Ziņojuma saturs ir ne mazāk interesants – tajā fiksēta globāla mēroga vienošanās starp valstīm un to valdībām, kur tās apņemas izstrādāt un pieņemt vajadzīgos mērus savā iekšienē, lai sagatavotos “sliktākajam”, kā arī piedalīties starptautisko institūciju izveidē un finansēšanā, kuras nodarbosies ar šo problēmu risināšanu, ieviešot medicīnisko tirāniju. Turklāt tas ‘sliktākais’ ir atklāti pateikts – nāvējošs respirators patogēns, kurš strauji izplatās. Bingo!

Ja Event 201 bija šī notikuma virtuālā simulācija, tad kovidšovs ir šīs sazvērestības simulācija reālajā laikā. Es nezinu pasaules vēsturē nevienu tādu problēmu, kura būtu tik rūpīgi lolota, gatavota, pavēstīta visos iespējamos veidos atklāti un netieši, kā tas ir ar kovidšovu.

Ziņojumā ir dotas vadlīnijas, kas jādara katrai valstij un visām kopā, lai nodrošinātu ‘efektīvus mērus’ pret šo problēmu, ieskaitot visu to, par ko mēs jau zinam – izmaiņas likumdošanā, globālas kontroles ieviešanu un medicīnisko totalitārismu – visu to ir izplānojusi ziņojumā minētā Global Preparedness Monitoring Board – “Globālās gatavības uzraudzības padome” – tā sastāv no vairāku valstu politiķiem, globāliem banksteriem, tā saistīta ar Bila un Melindas fondu un tajā, kāds pārsteigums, ietilpst arī visiem zināmais Dr. Fauči.

Īsāk sakot, tā ir globāla mēroga sazvērestība, kur šī banda vispirms paziņo, ka pasaule ir briesmās, tad ‘nejauši’ sākas kovidšovs un pasaulei tūlīt tiek piedāvāts risinājums – lūk, mēs esam labie zēni, kas visus izglābs, vakcinēs un visiem sāksies jauna dzīve – jums tikai jāatsakās no savām cilvēka tiesībām un jāļauj sevi uzmanīt 24h diennaktī kā lopiņus – jūs taču nespējat uzņemties atbildību ne par sevi, ne par savu veselību, to darīsim mēs.

Tā īsumā varētu tulkot šo dokumentu- kas saprot angliski, varat izlasīt paši, cik smalkā valodā tur viss tas ir aprakstīts, kas ir jādara katrā valstī un kā jāreaģē uz ‘globālo apdraudējumu’, kā jādalās ar savu iedzīvotāju datiem starptautiskās bandas vajadzībām un kā jāuzrauga viņu veselība viņu vietā ar dažādu mehānismu un sistēmu palīdzību. Ir arī nosprausti mērķi līdz šī gada septembrim katrā jomā, tai skaitā vakcīnas izstrāde pret gripveidīgām kaitēm.

Šis ziņojums faktiski ir oficiālais sazvērestības līgums, kur attiecīgie darbinieki savu valstu vārdā parakstās un iesaistās šajā procesā, ko mēs tagad redzam pasaulē.

Protams, rodas jautājums, kas viņus deleģēja to darīt, ar kādām tiesībām un kādā sakarā viņi izveidoja šo padomi, lai gan tas ir visai retorisks jautājums – jaunā pasaules kārtība tiek plānota jau gadu desmitiem – kādā formā to izdarīt, tam nav nozīmes.

Medicīniskā diktatūra ir daudz efektīvāka par militāro un tieši tas šobrīd arī notiek pilnā sparā – visu iepriekšējo gadu lēnā un nemanāmā organizēšanās, dažādu kontroles institūciju un vakcinatoru alianšu veidošana ir novedusi pie šī mehānisma palaišanas dzīvajā režīmā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s