Karantīnas nometnes Jaunzelandē – medicīnas nacisma noslēdzošā fāze.

Kopš pašas vīrusa afēras sākuma es un daudzi cilvēktiesību aktīvisti sāka celt trauksmi un rakstīt par šī planetārā genocīda patiesiem nolūkiem. Šī procesa gaitā ir nācies sastapties ar ļoti daudziem, kuri neko no tā nav varējuši saprast ne sākumā, ne arī tagad. Bet šobrīd kovidšovs jau ieiet savā noslēguma fāzē. Jaunās pasaules kārtības ieviesēji rīkojas pēc konkrēta plāna -ir dažas valstis, kur tiek atstrādāti konkrēti scenāriji un pasākumi, jo visās uzreiz visu darīt nevar. Iepriekšējā rakstā bija minēts ID2020 sistēmas izmēģinājums Bangladešā un Mastercard programmas ieviešana Rietumāfrikā. Sociālo kredītu sistēma tiek ieviesta Ķīnā. Robotu -uzraugu sistēmas slīpē Singapūrā.

Taču, ja Jūs vēlaties aplūkot kā izskatās afēras grandiozais noslēgums jeb ko ar Jums grasās darīt jaunās pasaules kārtības ieviesēji, tad apskatīsim to, kas notiek Jaunzelandē. Tur premjerministre pirms 5 dienām paziņoja, ka visi aizdomās turamie tiks ievietoti īpašās karantīnas nometnēs. Vispirms valsts Veselības ministrijas ģenerāldirektors Ashley Bloomfeld par to paziņoja preses konferencē, pavēstot, ka tas ir pamatīgs ‘solis uz priekšu’ salīdzinot ar to, kā pozitīvi testētiem vienkārši lika sēdēt mājās.

Bet šie jaunie pasākumi attieksies gan uz jauniem gadījumiem, gan uz ‘inficētā’ ģimenes locekļiem.Viņš neko tuvāk nepaskaidroja, kā darbosies šīs nometnes, taču to ar velnišķīgu smīnu un atklātu ļaunu prieku paziņoja Jaunzelandes premjerministre Jacinda Ardern savā personiskā video. Lūk, ko viņa teica.

“Mēs liksim karantīnā visus. Tagad mēs ieviešam arī piespiedu testus. Tas padara mūs pašus stingrākos pasaulē. Ir valstis, kurās tiek prasīta pašizolācija -mēs ejam soli tālāk.Ja kāds pārvietojas šajā zonā vai vēlas paelpot svaigu gaisu, kurā viss tiek uzraudzīts, tad neviens to nedrīkstēs darīt bez uzrauga. Viņi varēs atstāt šo nometni vai paelpot svaigu gaisu tikai zem stingras kontroles, jo tā taču ir karantīnas iestāde. Mēs esam ieguldījuši miljoniem dolāru, lai tas tā varētu notikt.Man daudzi ir jautājuši, kas ar tiem cilvēkiem, kuri atteiksies – ko mēs darīsim ar tiem. Viņi vairs nevar atteikties.

Ja kāds atsakās no testa šajā nometnē, tad viņam tur jāpaliek. Viņu nelaidīs ārā pēc 14 dienām un viņam būs jāpaliek vēl 14. Tāpēc šī ir ļoti laba motivācija. Vai nu jūs pakļaujaties un veicat testu, vai arī mēs jūs turēsim nometnē. Tāpēc es domāju, ka lielākā daļa cilvēku izvērtēs šo situāciju un testu veiks”
Te ir tā intervija. https://greatgameindia.com/new-zealand-quarantine-camps/

Nu tad ko, vai vēl kādam nav saprotams, ko tas nozīmē, vai vēl kādam ir jāatgādina par nacistu koncentrācijas nometnēm un vai vēl kāds grib zināt, kas ir kovidšovs? Tad piesekojiet šim radījumam- mani šausmina ne tik daudz viņas teiktais, jo es jau tāpat sen zināju, ka to centīsies ieviest – bet tas, ka viņai ir 1.7 miljoni sekotāju un atbalstītāju. Un es nezinu, vai tos un viņu pašu var saukt par cilvēkiem -tas ir kaut kas cits.

Atcerēsimies vēl to, ka pagājušo gadu Jaunzelandē stājās spēkā jauni ieroču aprites likumi, kas aizliedz lielāko daļu no tiem personiskai lietošanai. Tas viss notika tieši pirms kovida afēras.
Varat trīs reizes minēt, kāpēc cilvēkiem vispirms tika atņemtas iespējas vispār sevi aizstāvēt, tad sākās kovida afēra un tagad parādās koncentrācijas nometnes – varbūt tās ir tikai sazvērestības teorijas un viss tas notika nejauši🙈

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s