Totālā kontrole aiz kovidšova maskas – Trust Stamp, Gavi un Mastercard.

Vēl mazliet par to, kā plāndēmijas afēras aizsegā tiek plānota un ieviesta tehnokrātu kontroles sistēma, kurā tiks vērota katra Jūsu kustība. Tepat aiz kovidšova priekškara šobrīd tā tiek testēta Rietumāfrikā, pirms to paredzēts ieviest visā pasaulē. Tur Bila rūpju bērns GAVI –vispasaules vakcinatoru alianse, Mastercard un identitātes autentifikācijas izstrādes kompānija Trust Stamp ir apvienojuši spēkus, lai izveidotu biometrisko digitālo identitāti, vakcinācijas ierakstus un bezskaidras naudas norēķinu sistēmu uz vienotas platformas. Šajā savienībā Mastercard programma ar nosaukumu Welness Pass program tiek integrēta Trust Stamp izstrādātajā biometriskās identitātes sistēmā.

https://mastercardcontentexchange.com/perspectives/2020/signed-sealed-encrypted-this-digital-id-is-all-yours/

Tādā veidā šī programma spēs nodrošināt biometriskās identitātes informāciju par jebkuru personu, pat tajās vietās, kur nav piekļuves internetam vai mobilajiem sakariem. Welness Pass būs savienota arī ar indivīda digitālo norēķinu sistēmu. Bet tas savukārt nozīmē to, ka varas iestādes beidzot spēs īstenot sen gaidīto sapni – nobloķēt personas kontus, ja viņš nepakļaujas noteikumiem attiecībā uz veselības mēriem. Respektīvi – negribi testēties vai vakcinēties, tevi atslēdz no naudas aprites. Tas vairs nav tikai bloķēts FB konts, bet visas finanses un maksājumi. Visa šī sistēma ir ļoti līdzīga Ķīnas sociālo kredītu sistēmai.

Šī jaunā Trust Stamp platforma tiks savienota ar kovida vakcinācijas programmu caur COVI-PASS sistēmu –par to atsevišķi ir raksts iepriekš. Tā ir digitālā veselības pase, ko izstrādājusi britu kiberdrošības kompānija VST Enterprises kopā ar vairākām citām tehnoloģiju kompānijām un to paredzēts palaist sākotnēji 15 valstīs – tai skaitā Kanādā, Itālijā, Portugālē, Francijā, Spānijā, Panamā, Dienvidāfrikā, Meksikā, Arābu Emirātos un Holandē.

Pase saturēs personas kovida testa rezultātus, vakcinācijas vēsturi un visu pārējo svarīgo informāciju par veselību. Patiesi orveliska perspektīva. Bila finanses neapstājas tikai ar šo – Bila un Melindas fonds ir dziļi iesaistīts arī ID2020 agendā – globāla mēroga digitālā ID sistēmās, kas savienos dzimšanas un vakcinācijas ierakstus, tādā veidā izveidojot digitālu identitāti ikvienam cilvēkam uz Zemes. No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka ID2020 ir tas pats, kas COVI-PASS, bet tas ir daudz kas vairāk.

COVI-PASS ir saistīts tieši ar personas veselības datiem, kamēr ID2020 ir visu jūsu dzīves datu komplekts. Tur ietilpst vadītāja apliecība, darba vietas ieejas karte, kredīta un debeta kartes, tranzīta caurlaides, pase, sodāmības dati, veselības dati un viss pārējais. Viss tas būs iepakots vienotā identifikācijas sistēmā.

Viss tas tiek iesmērēts mums zem ‘personisko datu aizsardzības’ un ‘drošības’ propagandas. Taču gluži loģiski, ka tas viss var tikt un tiks pielietots, lai ierobežotu personas rīcības brīvību un dotu iespēju viņu sodīt, atslēdzot no ‘jaunās normālās’ sistēmas. ID2020 tika formēts jau 2019. gadā, kad GAVI apvienojās ar Rokfelleru fondu, Microsoft, Accenture un IDEO.org un to palaida darbībā tagad, globālās plān-dēmijas aizsegā. Šobrīd to testē Bangladešā. Kovidšovs ir vajadzīgais iegansts šo sistēmu palaist pasaulē.

Tagad no cilvēkiem ir atkarīgs, vai viņi pieņems šo sistēmu un kļūs par aizgalda iemītniekiem, vai arī atteiksies no tās un paliks brīvi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s