Fluors, zobi un atombumba.

Divi pētnieki – Chris Bryson & Joel Griffiths jau 1997. gadā nāca klajā ar pētījumu, kuram vajadzēja kļūt par visu vadošo mediju spridzekli. Tajā sniegts ieskats fluora vēsturē – tas ir toksīns, kuru ikdienā savos ķermenos uzkrāj nevien amerikāņi, bet ļoti daudzi pasaules iedzīvotāji. Autori veltīja izpētes darbam veselu gadu, taču tas tā arī nekur netika publicēts lielajos medijos – tas kļuva par vienu no cenzētākajiem rakstiem 1998. gadā.

50 gadus pēc tam, kad ASV uzsāka fluora pievienošanu dzeramajam ūdenim, atslepenotie valdības dokumenti parāda šo joprojām diskutablo veselības pasākumu pavisam citā gaismā, atklājot pārsteidzošu saikni starp fluoru un atombumbu ēras sākumu. Kopš II pasaules kara dienām ASV veselības eksperti ir stāstījuši, ka nelielas fluora dozas ir cilvēkiem drošas un pat labas bērnu zobiem.

Bet šie apgalvojumi ir rūpīgi jāizvērtē šo autoru pētījuma gaismā – viņu rīcībā nonāca vairāki simti iepriekš noslepenotu dokumentu, tajā skaitā no Manhattan Project – ASV atombumbas projekta.

Šajā projektā tieši fluors bija galvenā ķimikālija šīs bumbas izveidē. Milzīgi fluora apjomi – miljoni tonnu – bija absolūti nepieciešami, lai saražotu bumbām vajadzīgo urānu un plutoniju Aukstā kara laikā. Kā viena no vistoksiskākajām ķimikālijām, fluors ātri kļuva par galveno problēmu šajā programmā – gan iesaistītajiem darbiniekiem, gan blakus esošām komūnām.

Liela daļa tā saucamo pierādījumu, ka fluors nelielās devās ir nekaitīgs, nāca no tiem pašiem atombumbas projekta zinātniekiem, kuriem tika dots attiecīgs norādījums, lai atbrīvotu no atbildības par cilvēku veselību tās kompānijas, kuras piegādāja fluoru šim projektam. Un pirmās tiesu prāvas šajā sakarā nebija saistītas ar radiāciju, bet tieši fluora radītām veselības problēmām.

Bija nepieciešami pētījumi uz cilvēkiem. A-bumbas programmas pētniekiem bija galvenā loma visplašākajā ASV veiktajā pētījumā par dzeramā ūdens fluorizācijas ietekmi uz veselību. Tas notika Ņujorkā no 1945-1956. gadam. Tad slepenā operācijā ar nosaukumu Program F viņi slepeni ievāca un analizēja šo iedzīvotāju asins un audu paraugus.

Oriģinālā slepenā pētījuma 1948. gada versija, ko izdevās iegūt abiem pētniekiem, demonstrē to, ka pierādījumi fluora graujošai ietekmei uz veselību ir tikuši rūpīgi cenzēti – ASV Atomenerģijas komisija bija pati ietekmīgākā Aukstā kara laikmeta aģentūra.

A-bumbas programmas fluora drošības pētījumi tika veikti Ročestras universitātē- turpat tika veikts arī viens no briesmīgākajiem Aukstā kara laika eksperimentiem, kad neko nezinošie slimnīcas pacienti tur tika injicēti ar toksiskām radioktīvā plutonija dozām. Tieši uz tādas pašas ētikas bāzes tika veikts arī šis eksperiments, balstoties uz ‘nacionālās drošības’ paradigmu.

Šis ASV valdības interešu konflikts un motīvs parādīt fluoru kā drošu nav sabiedrībai atklāts līdz šim pētījumam, bet arī tagad tas ir pieklusis un par to neviens nerunā. Bet cilvēka saskarsme ar fluoru ir daudzkāršojusies kopš II pasaules kara – ne vien pateicoties fluoram ūdenī un zobu pastās, bet arī ekoloģijas piesārņojumam – fluors ir viena no galvenajām industriālajām ķimikālijām. Efekts ir redzams cilvēku zobos – ASV vien dažās pilsētās jau 80% jauniešiem vērojama pirmā fluora negatīvā ietekme – dentālā fluoroze. Mazāk zināms tas, ka fluors uzkrājas arī kaulos. Tas noved pie kaulu struktūras vājināšanās un biežiem lūzumiem.

1990tajos Dr. Phyllis Mullenix veiktie testi uz dzīvniekiem parādīja, ka fluors ir spēcīgs toksīns, kas ietekmē centrālo nervu sistēmu – CNS, pat mazās dozās. Līdzīgs pētījums ir arī Ķīnā, parādot saikni starp fluora nonākšanu organismā un bērnu I.Q samazināšanos. Taču pētnieces prasība piešķirt grantu tālākiem pētījumiem fluora ietekmei uz smadzenēm tika noraidīta – ASV Nacionālais veselības institūts vienkārši pateica, ka tas nekā neietekmē CNS. Tas arī viss. Bet 1944. gada 29. aprīļa izraksts no Manhattan Project runā pavisam ko citu – tur teikts, ka tieši fluors, nevis urāns spēj izraisīt ļoti nopietnus smadzeņu bojājumus. Kam interesē, viss materiāls ir šeit. https://fluoridealert.org/articles/wastenot414/

Bet šodienas sakarā mums ne tikai vajag uzmanīties no fluora lietošanas un sava I.Q samazināšanas, kas ir absolūti nepieciešams varnešiem, mums vajag par šo greizo zinātni un varas solījumiem atcerēties arī 5G un kovida vakcīnu sakarā. Jo ticēt tam, ka visi šie pasākumi ir nekaitīgi, veselīgi un nekā neietekmē mūsu veselību var tikai tas, kam smadzenes jau ir pilnībā izmiekšķētas ar fluoru vai ko citu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s