Kovida testi – vai tie ietekmē smadzenes?

Jo vairāk es iedziļinos kovidšova afērā, jo vairāk dažādu dīvainību un sakritību tajā var atrast. Pareizāk teikt, rūpīgi plānotu un realizētu akciju. Šoreiz man radās jautājums par PCR testiem un to fizisko pielietojumu – par to efektivitāti esmu rakstījis iepriekš un tā ir pilnīgs murgs. Bet ir vēl kaut kas.

Standarta kovidšova PCR testi – tie ir apmēram 15 cm gari kociņi ar vates pikuci galotnē. Tos iebāž nāsī visā garumā, līdz pat tai vietai, kur notiek saskarsme ar rīkli. Kāpēc šie testi ir tieši tādi? Iespējams, ka tas ir tāpēc, ka tādā veidā tiek aizskarta ļoti jūtīgā vieta, ko angliski sauc cribriform plate – es nezinu pagaidām, kāds tam ir latviskais apzīmējums, bet attēlā to var redzēt.

Tas ir ļoti smalks un trausls kauls. Tur ir tiešā saskarsme ar smadzenēm, konkrēti pieres daivu, kura atbild par visu to, kas saistīts ar gribasspēku un tā noturēšanu.

Tās ir: Plānošana;
Situācijas novērtēšana;
Uzmanības noturēšana;
Uz mērķi vērsta rīcība;
Īstermiņa atmiņa;
Problēmu risināšana;
Emocionālā pašregulācija.

Viņi taču apgalvo, ka vīruss ietekmējot daudzu cilvēku nervu sistēmas, atstāj attiecīgas sekas un arī smadzeņu bojājumus. Taču man rodas jautājums, vai tas tiešām ir vīruss, jebšu tie ir šie testi? Jo tieši šie kociņi tiek berzēti gar trauslo kaula platīti, kurā atrodas nervu gali, kuri atbild par smaržas jušanu – ļoti daudziem smaržas zudums tiek pierakstīts kā kovida sekas. Un tā kā šajā kaula platītē, kas ir tikai milimetru bieza, ir daudz nelielas atverītes, tā faktiski ir tiešā piekļuve fiziskām smadzenēm.

Un tāpēc jebkādas vielas, kas tiek berzētas gar šo vietu, tiešā veidā spēj iekļūt cilvēka smadzenēs. Vīrusi, ķīmija, nanotehnoloģijas – jebkas. Vai par to kāds ir padomājis? Ir daudzas sūdzības par to, ka šādi testi ir sāpīgi un sāpes ilgst pat vairākas dienas. Ir ļoti aizdomīgi, ka šo ‘vīrusu’ nevar atrast ar cita veida testiem, bet ir jālieto tieši tāds, kurš tiešā veidā nodrošina piekļuvi smadzenēm, berzējot visvārīgāko ķermeņa vietu. Ir bijuši vairāki paziņojumi par to, ka šie testi paši satur kaut kādu vīrusu. Par cik es ne reizi esmu teicis, ka kovidšovs ir psihiska saslimšana, tad šāda tīša smadzeņu ietekmēšana vai pat bojāšana būtu tikai loģisks solītis visā šajā grandiozajā afērā.

Vēl viena lieta šajā visā ir temperatūras mērījums, šaujot pierē ar lāzeru. Ne vien tas ir brutāls pazemojums, kad jums šauj ar pistoli pierē, bet ir ļoti ticams, ka tas tiek darīts tāpēc, lai ietekmētu čiekurveida dziedzeri – šis orgāns ir izsenis saistīts ar apziņu, spēju sajust smalkās pasaules un sazināties ar tām.

Tāpēc ir gluži saprotami, ka šie pasākumi un protams, visa pārējā baiļu, histērijas, distancēšanās, uzpurņu nēsāšana ir nekas cits, kā atklāts mēģinājums salauzt cilvēku pretestību, pašcieņu, nobloķēt apziņas un iegūt pilnībā vadāmu, akli ticīgu biomasu. Man personiski nav nekādu šaubu par to, ka ir maksimāli jāizvairās no iespējas saskarties ar šiem testiem un jāatsakās no pazemojumiem kaut kādas temperatūras mērīšanai ar lāzeru vai jebko citu. Nekas šeit nav, kā izskatās.

7 komentāri

 • Slima suņa murgi! Caur paziņām ir cilvēki miruši no vīrusa. Noteikti simulēja, jārok ārā? Kamēr pats neesi saskāries, tikmēr šādi teksti ir klaja tiršana par to, kur labāk paklusēt.

  Patīk

  • Viņi nevarēja mirt no vīrusa, jo tāds nav izdalīts un purificēts pēc Koha postulātiem. Mirt ar pozitīvu kovid testu, bet no pavisam citā kaitēm, ir pavisam kas cits. Jūs izkritīsiet pa logu, tiksiet pozitīvi testēts un būsiet miris no kovid 🙂

   Patīk

   • Tātad aptaukošanās un mazkustīgs dzīvesveids, kuru dēļ gūst sirds slimības ir mīts? Elpceļu vīrusi, kuru neārstēšanas gadījumā var nokļūt kapā arī ir mīts? Nu ja, priekš kam ārstēt? Tātad gripa ir mīts. SARS, massalas, ebola, AIDS arī ir mīti, jo visi jau mirst no blaknēm. Noteikti arī urīnceļu infekcija ir mīts. Kad atteiks nieres, tak var izgriezt, priekš kam ārstēt to, kā dēļ nemirst, vai ne?
    Jā, cilvēki ir fantastiski idioti. Un to pat nav jāpierāda. Noteikti jums, kā lecējam pa logu drīzāk konstatētu absolūto idiotismu, pat ja būsiet slims ar kovid.

    Patīk

   • Nē, tas viss eksistē. Un tieši tāpēc, ka tas viss eksistē, nav vajadzīgs kovid, jo tas viss tiek iepakots zem kovid. Kad jūs izkritīsiet pa logu, tad jums būs konstatēts kovid un viss.

    Patīk

   • Jums paranoja ir nepieciešama, lai izdzīvotu? Visu laiku notiek “iepakošana’. Pīpēšanu iepakoja zem plaušu vēža. Neviens tā arī neuzzināja, ka cigarešu mārketings šo ir paņēmis. Un? Kādu tad dzīves gudrību jūs no tā gribat izvilkt? Lielāko daļu slimībām nosaka patieso diagnozi, nevis to, no kā šī diagnoze radās. Šobrīd, ja konstatē kovid, tad beidzot pasaka patiesību, kāpēc tad bronhi vairs nespēja darboties.
    Un jums tā kā liekas, ka kādu ārpus jūsu ģimenes uztrauc, ka jums nav vajadzīgs kovid? Kad atliksiet kedu no kovid izraisītām komplikācijām, tad jums būtu obligāti jānorāda testamentā, lai slimības izraisītāju neraksta. 😀

    Patīk

   • Notiekošajam vispār nav nekāda sakara ar kovid, bet ar totalitārisma jeb Globalistānas ieviešanu, soļi uz kuru sākās tieši šodien ar pirmo specdienestu afēru 9/11, kuras nolūks bija samazināt cilvēku tiesības. Tagad ir noslēdzošā fāze. Kamēr tas nav saprast, tikmēr jūsu kovids – šmovids vispār ir tikai uzmanības novēršanai.

    Patīk

 • Atpakaļ ziņojums: Gadu vecs bērns nomirst pēc tam, kad degunā salūzt COVID-19 testa tampons - #MaināmPasauli

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s