Kas notiek Baltkrievijā?

Ja palasa Rietumu un mūsu pašu dzeltenos medijus jeb viltus ziņas, tad viss ir ļoti vienkārši, kā parasti – pēdējais Eiropas diktators apspiež ‘demokrātiju’ un brīvie cilvēki protestē. Nekā jauna, tā pati vecā plate, ko griež visās krāsainajās revolūcijās. Vārdu sakot, kārtējais maidauns, šoreiz Baltkrievijā.

Protams, ka viss nav tik vienkārši, triviāli un ne jau visi lasītāji ir tik stulbi, lai gremotu šīs varas nestās ‘patiesības’.
Kas vispār ir Baltkrievija no globālās politikas viedokļa? Tās loma ir būt par marksisma-sociālisma aģitācijas stūrīti, kuru globālisti atstāja pēc PSRS sagrāves. Toreiz bija doma PSRS ne tikai sagraut, bet arī formatēt un savākt atpakaļ kaut kādā citā formātā un Lukašenko tajā projektā bija liela loma- tur viņš būtu bijis tā veidojuma cars un pavēlnieks.

Taču ne visi šādi projekti sanāk un šis process noslāpa. Bet Baltkrievija kā sociālisma stūrītis palika. Tā PSRS laikos bija izveidots kā Vissavienības konveijers, kur lika kopā gatavo produkciju -visas lielās rūpnīcas saņēma detaļas un resursus no pārējiem PSRS reģioniem. Nekā sava tur nebija ne toreiz, nedz ir tagad. Lai Baltkrievija varētu turpināt kalpot par aģitācijas stūrīti, to uzsēdināja uz Krievijas resursiem un nodibināja savienību, kuras ietvaros tad KF to arī apgādāja ar visu vajadzīgo šo rūpnīcu uzturēšanai, kuras citādi tiktu slēgtas otrā dienā, tāpat, kā citās bijušās PSRS republikās.

Uzreiz jāsaka, ka visi tie, kuri šo baķku uzskata par kaut kādu savas zemes patriotu vai Krievijas draugu, dzīvo kaut kur ne uz šīs planētas- jau kopš savas pirmās ielikšanas savā amatā viņš to vien ir darījis, kā braukājis uz Krieviju un diedelējis, lai tā baro ‘brāļu tautu’, bet atbildējis ir tikai ar nelietībām. Jau 1995. gadā viņš skaidri definēja savu nostāju, paziņodams, ka Hitlers ir bijis lāga zellis, kad Krievija ieviesa atbildes sankcijas pret Eiropu, tad tūlīt parādījās Baltkrievijas ‘jūras produkti’ un parmezāni, citiem vārdiem sakot – reimports. Nekad no viņa puses nav bijis atbalsts Krievijai jebkādā globālā jautājumā vai svarīgā lietā. Tikai viena nodevība aiz otras.

Izskanējušie teksti par to, ka II pasaules karš neesot bijis baltkrievu karš un tagadējā provokācija kopā ar Ukrainas specdienestiem skaidri parāda, ka Lukašenko ir atklāts Krievijas un līdz ar to savas tautas ienaidnieks, bet viņa vienīgā vēlme ir parādīt Rietumu saimniekam, ka viņš ir savējais. Tā kā viņam jau likās, ka tūlīt maidauns būs Krievijā, tiks aizvākts Putins, saskaldīta Krievija un viņam piešķirta kāda lielāka cariste, kurā valdīt un ko nodot savam dēlēnam Koļam, tad nu cilvēks arī izpaudās pēc pilnas programmas. Bet sanāca maidauns pašam.

Tāpēc Lukašenko ir ķēms, bet vismaz paredzams ķēms. Viņa vadītā valsts ir policejiska un tajā vismaz ir kaut kāda nosacīta kārtība, to vēl nav pārņēmusi Rietumu zilā propaganda, lai arī rusofobija nav ne ar ko labāka.

Taču šī valsts atrodas KF pierobežā un tā nav tik svarīga ekonomiski, jo resursus var arī nepiegādāt un tad BLR ekonomika automātiski sabrūk, svarīgums ir ģeopolitiskais novietojums. Un tāpēc Krievijai nākas runāt ar šo ķēmu, jo tur dzīvo arī tauta un ir pilnīgi skaidrs, ka atsakoties no sadarbības ar BLR, tur automātiski ieradīsies Rietumu saimnieki, uzbūvēs NATO bāzes un tad pierobežā būs otra Ukraina ar nacismu un raķetēm pret Krieviju. Tieši tāpēc Krievija atbalsta šo režīmu, kaut arī tas ir pilnīgi antislāvisks. Lai to pārveidotu uz krievu pasaules principiem, vajag laiku. Tas būs vēlāk.

Bet visu šo saprot arī Rietumos. Un tāpēc tiek sperti attiecīgie soļi. Ja kāds tur vai te ļurina par kaut kādu ‘demokrātijas aizstāvēšanu’, tad viņš var iepazīties ar šo te dokumentu. Tas ir pagājušā gada RAND – globālās ASV ‘domnīcas’ ziņojums par to, ko jādara, lai destabilizētu Krieviju un panāktu tās sagrāvi, kas ir Rietumu sapnis jau gadsimtiem. Un tur visu citu pasākumu vidū minēta arī Baltkrievijas režīma maiņa. 109. lappuse.
https://www.rand.org/…/resear…/RR3000/RR3063/RAND_RR3063.pdf

Tieši tāpat, kā tas bija ar kovidšovu – vispirms parādās ziņojumi, simulācijas un tad notiek pats process. Tie, kuru rokām tas process tiek realizēts, ir antikultūras selekcionāru izveidotā jaunā paaudze – bezsmadzeņu ‘revolucionāri’, kuri nav spējīgi saprast ne to, kas šos procesus organizē, ne to, kas notiek ar valsti pēc tiem. Kaut gan turpat blakus ir brīnišķīgs piemērs, Ukraina, kas šo maidaunu rezultātā no bagātākās PSRS republikas un augsto tehnoloģiju centra ir kļuvusi par nabadzīgāko, atpalikušāko surogātmāšu un prostitūtu midzeni, ko pārvalda nacistu bandas, kuras nepakļaujas nevienam. Toties viņiem ir bezvīzs😀 Varbūt arī baltkrieviem pēc deindustrializācijas, depopulācijas un debilizācijas programmas tāds tiks piešķirts.

Ikviens, kas vēlas tādu likteni savai tautai un valstij, kā Ukraina, kura kopš 1991. gada pazaudējusi 10 miljonus iedzīvotāju un visas PSRS laika iestrādes, lūdzu, stājieties maidaunā.

Tāpēc, rezumējot visu sacīto, lai kāds nelietis ir tas Lukašenko, perspektīvā tomēr labāk zināms nelietis, nekā eirointegrācija, tautas izmiršana un valsts izpārdošana starptautiskajai finanšu mafijai. Lai baltkrievi atbrauc pie mums un paskatās, kāda nākotne viņiem tur ir paredzēta – ne savas naudas, ne armijas, ne suverenitātes, tikai bezierunu paklausība ASV saimniekam, nekad neatmaksājami parādi un poligons svešai armijai.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s