Sprādziens Libānā globālās politikas teātrī.

Kā visi zina, tad nesen Beirūtā nogranda šis sprādziens, kas faktiski izpostīja pusi pilsētas. Tagad visas pasaules mediji un eksperti izvirza visādas versijas, kas tur bija un kas tur īsti uzsprāga. Godīgi sakot, es pat nezinu, kas tagad skaitās ‘oficiālā versija’ un tas man arī neinteresē, tāpēc, ka šis notikums ir jāapskata pavisam no cita skatu punkta, ko tas nozīmē un kādus procesus tas iekustina vai bremzē. Galvenais ir tas, ka skarta tika graudu noliktava, kas ir visa reģiona sadales centrs.

Kas tad īsti ir Libāna globālajā politikā? Uz tās piemēra ikviens var skaidri saprast, kāda ir atšķirība starp īstu un lemt spējīgu valsti, kurai ir visas vai vismaz pamata pārvaldes kompetences, kas spēj sevi pārvaldīt pati, nodrošināt ar resursiem, aizstāvēties pret iekšējiem un ārējiem uzbrukumiem, kam piemīt suverenitāte un kas spēj tikt galā ar problēmām un kaut kādiem izaicinājumiem un tādu valsti, kura ir mākslīgi konstruēta un kura ir pilnībā atkarīga no ārējo spēku ietekmes un pārvaldes.

Libāna nekad nav bijusi valsts, kas spētu sevi uzturēt vai kaut ko darīt pati – tā ir savulaik no Lielās Sīrijas atšķelta teritorija, kas bijusi arī Francijas kolonija un tad tai nosacīti klājās labi, jo par visu gādāja metropole.

Kas notika tagad, pēc šī sprādziena? Notika acīmredzamais- valsts ir pilnīga atkarīga no ārējo spēku palīdzības – humanitārās palīdzības, ārvalstu speciālistiem un finansējuma esošā bardaka sakārtošanai. Turklāt pavērojiet, ko tur dara vietējie? Tā vietā, lai piedalītos seku novēršanā un valsts atjaunošanā, viņi vēl iet protestēt un graut savu valsti vēl vairāk. Tas vēlreiz parāda to, ka tā ir pilnībā neizdevusies valsts tikai uz papīra un tās tauta vispār nav spējīga saprast, kas ir suverenitāte vai patriotisms.

Nav nekādas nozīmes, kas tur būs par valdību, vecā atkāpās, vietā nāks kāds, kas vēl uzcītīgāk kalpos amerikāņiem vai globālai elitei, atkarībā no situācijas. Un tas, kāpēc bija vajadzīgs šis sprādziens, ir nepieciešamība pārņemt vadību šajā valstī. Kāpēc?

Tāpēc, ka Libānai ir pietiekoši svarīga loma globālistu plānos – tā kā viņiem neizdevās sagraut Sīriju un nonest Eiropu, uzbūvējot tur islāma kalifātu, tad viņi tagad nevar pieļaut to, ka Libāna pakāpeniski nonāk Sīrijas ietekmes zonā – Sīrija par spīti visam atjauno savu valstiskumu un ietekmi visā reģionā. Tas ir pretrunā ar globālistu lielo plānu par vadošo lielvaru tur padarīt Irānu.

Sekojoši, ir kaut kas jādara, lai atšķeltu Libānu no Sīrijas, jo Sīrija ir Krievijas sabiedrotais un līdz ar to arī Krievijas ietekme Tuvajos Austrumos pamazām pieaug. Tas arī ir pilnīgā pretrunā Jaunās pasaules kārtības ieviešanai. Tātad ir vajadzīgs pārņemt kontroli pār Libānu un lūk, notiek sprādziens. Nav ne mazāko šaubu, ka tas tika gatavots tikpat rūpīgi, kā savulaik 9/11 ‘terora akts’ ASV. Starp citu, šajā attēlā var redzēt to, ka pat šis milzīgais sprādziens nav spējis sagraut to augstceltni, kas atrodas pašā epicentrā. Bet jūs joprojām ticat, ka debesskrāpji brūk no nelielas eksplozijas augšējā daļā vai no lidmašīnu degvielas karstuma?

Tālāk uz turieni steidzami dodas Francijas prezidents Makrons. Un uzmetas tur par visa procesa vadītāju, organizētāju un lielo glābēju. It kā Francijā pašā nebūtu problēmu, ko risināt. Bet dara viņš to šī paša vienkāršā iemesla dēļ – tādā veidā notiek centieni iedarbināt ārējo spēku sviras un noturēt Libānu savā kontrolē – ārēji tās ir skaistas runas, palīdzība, visas starptautiskās organizācijas metas glābt nabaga libāniešus, kuriem pašiem pilnīgi vienaldzīga visa tā valsts, tā vietā jāiet ārdīties ielās, bet tas, kurš saprot globālās politikas spēlītes, var ieraudzīt to pašu ierasto globālo pretstatu – Rietumu globalizatori un tautu likvidētāji pret Krievijas pasauli, kurā ikviena tauta attīstās un tiek saglabāta.

Un šobrīd par kārtējo ģeopolitisko punktu ir kļuvusi šī citkārt ne ar ko neievērojamā valstiņa Libāna. Un tā kā pārtikas apgādes jautājums ir svarīgākais pārvaldes jautājums, tad loģiski, ka sprādziens notika tieši tur – tagad visu noteiks tas, kas piegādās šim reģionam pārtiku – tā rokās arī tas kalpos. Ir sarosījušās teju visas starptautiskās organizācijas – nu jau ikvienam jābūt skaidram, kam tās patiesībā kalpo. Ikvienam jābūt skaidram, ka starptautiskie SVF aizdevumi ir jebkāda valstiskuma, suverenitātes un tautas likvidācija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s