Tunberga un Antifa.

Atkal mazliet jāatkāpjas no kovidšova tēmas un jāatceras par mazliet citām lietām, kuras gan visas tik un tā globālājās spēlītēs ir saistītas. Nesen pasaulei tika atgādināts par klimata cīnītāju – mazo un viltīgo lapsu Tunbergu. Viņai kaut kāda Portugāļu filantropu organizācija piešķīra miljonu eiro par karošanu pret klimatu un tos viņa izlēma kaut kam ziedot. Vārdu sakot, sen nebija kustināts šis projekts un tagad atkal parādījās rosība.

https://www.reuters.com/article/us-climate-change-global-politics-trfn/greta-thunberg-plans-to-donate-one-million-euro-prize-to-green-causes-idUSKCN24L1PQ

Pagājušā gada beigās, vēl pirms kovidšova histērijas, tīmeklī parādījās dažas bildes ar šo Tunbergu – šī te, kur viņa ir it kā ar Sorosu. Protams, tas ir viltojums.

Īstā bilde ir šī te:

Tas ir Als Gors un tā ir bilde vēl no 2018. gada pašas Tunbergas twiterī. Nez vai daudzi aizdomājās, ka manevrs ar Sorosu bija tīši izspēlēts, lai novērstu uzmanību no tā, ka patiesībā šī kombinācija ir vēl sliktāka – tieši Als Gors ir īstais klimata viltnieks, kurš gadu desmitiem cenšas pārdot savu pseido-teoriju par klimata izmaiņām cilvēku vainas dēļ. Un tagad viņam radusies iespēja to iesmērēt visai pasaulei caur Tunbergas projektu, kas nav atcelts un viss notiekošais ir jāapskata kopējās Agenda 2030 ietvaros.

Bet saistībā ar šodienas notikumiem pasaulē zīmīga ir kāda cita fotogrāfija ar šo pašu Tunbergu – tas ir atkal viņas pašas twitterī publicētā bilde ar šo T-kreklu – un tā ir autentiska, to nevar noliegt arī neviens rečekists. Ko mēs tur redzam? Antifascist All Stars – šodien ASV grautiņus rīko tieši Antifa grupējums- nezinu, vai viņi tur beidzot ir atzīti par teroristiem oficiāli, bet praktiski viņi ir tieši tas – un tā ir tā paša Sorosa atbalstīta organizācija.

Faktu čekeri pagājušo gadu gan taisnojās, ka tas nenozīmējot nekādu saistību ar Antifa un arī pati Tunberga savā nākošā postā taisnojās tāpat – tomēr zīmju valodai nevajag daudz un ne jau viņai pašai tur jāiet kaut kas darīt- šis ir tikai kārtējais simbolisms, viņu valoda un savstarpējā saikne visā lielajā spēlē, ko šobrīd arī veic iesaistītie atslēgas darbinieki, pašu Tunbergu ieskaitot. Turklāt viņas pašas ierakstā tiek paziņots, ka lai arī viņa neesot saistīta ar Antifa un kreklu vispār aizņēmusies, tad pret fašismu esot tik un tā. Nez, ko tad viņa saprot ar šo jēdzienu, ja tieši eko-homo-farmas un vēl melnais fašisms tagad pasaulei tiek uztiepts pavisam atklāti un šis skuķis ir tā visa propagandas plakāts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s