Vakcīnu ražotājs neatbild par to efektiem.

Kovidšovs ir pietuvojies savai kulminācijai. Tas, kas šobrīd notiek, ir jau pēdējie konkrētie soļi velnišķīgā globalizatoru plāna iedarbināšanai, ko gadiem sola un par ko runā viņu frontmens Bils.
Proti, visi priekšdarbi masveida vakcinācijai ir veikti, saražoti miljoniem dozu absolūti nepārbaudītu vakcīnu, izlaižot testus uz dzīvniekiem, ir atklāti paziņojumi par to, ka praktiski visi testētie cilvēki cietuši no blakus efektiem, ka nekādas antivielas tur vispār ilgtermiņā neizstrādājas un viss pārējais.
Un tomēr process iet savu gaitu. Un notiek tas tāpēc, ka viss, ko vajag šo vakcīnu ražotājiem, ir ne jau rūpēties par šo vakcīnu kvalitāti vai cilvēku veselību, bet gan nodrošināties pret iespējamu atbildību par to, ka tās sāks realizēt tam paredzēto funkciju – padarīt cilvēkus slimus, izmainīt viņu ģenētiku un realizēt depopulācijas plānu.


Lūk, kāda priecas vēsts šajā sakarā. Viens no lielākajiem šo kovidvakcīnu ražotājiem AstraZeneca ir panācis to, ka tam tiek noņemta atbildība par šīs produkcijas izraisītiem efektiem. Tieši tik vienkārši.https://uk.reuters.com/article/us-astrazeneca-results-vaccine-liability/astrazeneca-to-be-exempt-from-coronavirus-vaccine-liability-claims-in-most-countries-idUKKCN24V2EN?


Lielākajā daļā valstu, kur šīs vakcīnas tiks piegādātas, kompānijai nebūs paredzēta nekāda tiesiska atbildība par to, kas notiek ar šiem cilvēkiem. Tā kā šīs vakcīnas patreiz izstrādā veselas 25 kompānijas un tās tiks izplatītas daudzās valstīs, špricējot miljonus cilvēku, tad jautājums par to, kas maksās par vakcīnu izraisītām sekām, ir ‘ļoti viltīgs’ – tā stāsta viens no AstraZeneca pārstāvjiem Ruud Dober. Mēs esam unikālā situācijā, kurā mēs kā kompānija nevaram uzņemties atbildību par to, ka 4 gadu laikā, piemēram, cilvēkam sākas kaut kādi blakus efekti. Lielākai daļai valstu esot izdevīgi pašām uzņemties tādu atbildību.


Nu redz, cik viss ir vienkārši. Gluži loģiski, ka šīm kompānijām nav absolūti nekādas vajadzības domāt par šo vakcīnu drošību vai cilvēku veselību- tieši otrādi, tās grūž masveida produkciju pēc iespējas ātrāk, jo tās labi zina, ka likumdošana tiks piemērota viņu peļņas gūšanai, nevis cilvēku veselībai.
Viņi zina to, ka CDC un PVO pasludinās šīs vakcīnas par pilnīgi drošām un nepieciešamām, bet tiem kalpojošie masu mediji izziņos šo propagandu visai pasaulei, kamēr lielie tehnogiganti kā Google, FB un Youtube drakoniski izcenzēs jebkādus viedokļus vai pretestību šīm vakcīnām, dzēsīs un bloķēs visus lietotājus, kuri paudīs savu negatīvo pieredzi šajā sakarā.

Vai tad jums tas vēl jāstāsta, kā šī sistēma darbojas? Jau tagad FB nav iespējams pievienot linkus no tām lapām, kas atklāj patiesību par vakcīnām. Tapēc tas links ir te.

https://www.naturalnews.com/2020-07-27-more-people-symptoms-modernas-mrna-covid19-vaccine.html

Jūs nevarēsiet teikt šīm vakcīnām nē, ja nu tās nebūs obligātas ar likumu visiem, tad noteikti nevakcinētajiem tiks atņemtas iespējas normāli dzīvot, nevarēs ceļot vai izmantot kaut kādus pakalpojumus, nebūs arī ko iesūdzēt tiesā, jo ražotājs ne par ko neatbild. Tāda ir tā nākotne, ja cilvēce to neaptur.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s