Kovidsuņi, apstarotāji un ‘veselības specdienests’.

Šoreiz saliksim kopā vēl dažas lietas, kas palīdzēs saprast to, kāds rezultāts ar kovidšova palīdzību tiek sasniegts, kā tas tika plānots un kādi solīši tika sperti. Vēl viena loģiska notikumu ķēdīte un vēstnesis tam, kas sagaida nesaprātīgo cilvēku miljonus jau ļoti drīz. Jau pašā afēras sākumā, 19. martā ASV patentu birojā tika patentēta kaut kāda dīvaina ierīce – ģenerators, kas izstaro noteiktus gaismas viļņus, kuri spēj konstatēt kovid vīrusu tiem, kuriem vēl nav nekādu simptomu🙈

Respektīvi, ar šo aparātu tiks diagnosticēti tie, kuri nekādā veidā nav slimi, bet ar šīs ierīces palīdzību tiks par tādiem pasludināti, jo tā spējot konstatēt vīrusa izraisītu iekaisumu vai ko tamlīdzīgu. Apraksts tur ir pietiekoši garš un sarežģīts, kas tas viss ir. Jelkad cilvēces vēsturē tādā veidā ticis konstatēts vīruss no attāluma?
https://patents.justia.com/patent/20200214649?

Tas ir vairāk nekā dīvaini. Taču ar to viss nebeidzas- maijā UK varas iestādes izziņoja kaut ko tikpat interesantu – tiek trenēti īpaši suņi, kuri varēšot konstatēt kovid pēc smakas😳
Un atkal tas pats – pirms simptomu parādīšanās.
https://www.gov.uk/…/covid-19-detection-dogs-trial-launches…

Katrs suns varēs izošņāt 250 cilvēkus stundā. Ko tas viss nozīmē un kā ar kaut kādiem apstarotājiem var atrast vīrusu asimptomātiskam jeb citiem vārdiem – veselam cilvēkam? Kā var suns atpazīt vienu specifisku vīrusu no miljoniem citu, ja šāds vīruss vispār nav izdalīts, purificēts un konstatēts kā kaut kas jauns un līdz šim nebijis?

Acīmredzot, ka šī grandiozākā afēra planētas vēsturē neaprobežosies tikai ar statistikas uzdzīšanu caur PCR testiem, ar kuriem pozitīvi rezultāti iznāk pat Tanzānijas kazām un papaijām – plānots tiek daudz kas vairāk- tas jau atgādina koncentrācijas nometnes ar suņiem un starmešiem, kur jebkuru var pasludināt par ‘bīstamā vīrusa’ nēsātāju un izolējamu no sabiedrības.

Kas ir tas, ko šie aparāti un suņi tur meklēs, to es šobrīd nezinu, bet noteikti tas nebūs nekāds vīruss. Jo nekādam vīrusam arī nav jābūt – kovidšova nolūks ir ieviest likumdošanā iespējas rīkoties ar cilvēku tā, kā to vēlas globālie paverdzinātāji.

Un lūk, jūlijā tajā pašā UK ir iznākušas šīs vadlīnijas ‘veselības specdienestu’ darbiniekiem, kurās aprakstītas viņu tiesības izņemt jebkuru cilvēku un piespiedu kārtā nogādāt viņu testēšanai – ja vien ir aizdomas, ka viņš varētu apdraudēt apkārtējos. Tajā skaitā paša ģimenes locekļus. Par nepakļaušanos ir paredzēti sodi.

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/899391/Guidance_for_public_health_officers_potentially_infectious_persons.pdf?fbclid=IwAR37o3U4rBm4AAWkJePHnWDSIakWm6PItpPqsTz1f6GtuyMjWuBm3f9BAtg

Saliekot kopā šīs trīs lietas, atkal ieskicējas lielākais plāns. Tāpēc ikvienam būtu maksimāli jāizvairās no iesaistīšanās šajā afērā un jācenšas nepieļaut jebkādas iespējas sevi testēt, ja vien tas patiešām nenotiek jau šādi, totāli piespiedu kārtā. Bet sākas jau viss ar mazumiņu – ar nevainīgu temperatūras izmērīšanu kādā iestādē. Kopš Lido uzsāka to darīt, es tur savu kāju neesmu spēris. Jo tieši tā notiek pakāpeniska cilvēku pieradināšana pie atklātas verdzības, klanīšanās un ļaušanas bradāt pa savu pašcieņu, tapēc ka viņiem gribās saņemt kaut kādu pakalpojumu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s