Kā veselības aprūpe kļuva par farmācijas biznesu – īsais kurss.

Kā tad varēja notikt tas, ka šodienas sabiedrību kontrolē Lielās Farmas noziedzīgais sindikāts, kura peļņa mērāma uz cilvēku slimību un ciešanu rēķina? Kā varēja notikt tas, ka šis sindikāts tagad vēlas vakcinēt ar savām indēm visus un uztiept savu totālo kontroli visai cilvēcei? Lai to saprastu, ir jāatskatās vēsturē, kā šis process veidojās un kas ir tie, kuri stāv aiz lielā kapitāla. Tas kurš nezina vēsturi, nevar arī saprast nākotni.

1911 Augstākā tiesa pasludina Džonu Rokfelleru un viņa kompāniju vainīgu korupcijā, nelikumīgās biznesa vešanas mertodēs un izspiešanā. Šī lēmums faktiski paredzēja visa Standart Oil Trust – pasaules lielākās kompānijas- likvidāciju. Taču Rokfelleru vairs nesatrauca šāds lēmums, jo viņš jau atradās ārpus likuma aizsniedzamības sfēras.

1913 Lai samazinātu sabiedrības un arī politisko spiedienu uz sevi un saviem baroniem, Rokfellers izmanto viltību, ko nodēvē par ‘filantropiju’ – nelikumīgie ienākumi no laupīšanas naftas biznesā tiek novirzīti Rokfellera fonda izveidošanai. Šī nodokļu nemaksāšanas oāze faktiski arī kļuva par stratēģisko instrumentu veselības aprūpes sagrābšanai.

Rokfelleru fonds kļuva par aizsegu jaunam globālam biznesa projektam. Šo biznesu nodēvēja par farmaceitisko investīciju biznesu- farmācijas biznesu. Šī biznesa nolūks, saprotams, ir kapitāla pieaugums, nevis veselības aprūpe. Ziedojumi no šī fonda tika izsniegti tikai tām medicīnas skolām un slimnīcām, kuras bija gatavas sadarboties ar jauna tipa kompānijām – ar sintētisko medikamentu ražotājiem. Ap to laiku tika atklāti arī pirmie vitamīni. Drīz kļuva skaidrs, ka šīs dabiskās molekulas spēj uzturēt veselību un novērst daudzas hroniskas saslimšanas.

Parādījās pirmās grāmatas ar pētījumiem, kuri apstiprina vitamīnu lietošanas lietderīgumu- vēlāk tās gan tika aizmirstas. Jaunatklātajām molekulām bija viena problēma- tās nevarēja patentēt.
Tā jau pirmajos savas eksistences gados farmācijas bizness saskārās ar nāvējošu draudu –vitamīni un citas vērtīgās dabiskās vielas radīja problēmas tā šāda uz patentiem balstīta biznesa eksistencei. Tāpēc šo draudu likvidācija caur mākslīgām pārtikas piedevām kļuva par svarīgāko jautājumu farmācijas biznesa nākotnei.

1918 Rokfelleru fonds izmanto Spāņu gripas epidēmiju un masu medijus, kurus tas jau kontrolēja kā startu raganu medībām uz visa veida ārstniecības līdzekļiem, kuri nepakļāvās patentu sistēmai. Nākošajos 15 gados visas medicīnas skolas un lielākā ASV slimnīcu daļa pārvērtās par bandiniekiem Rokfelleru šaha spēlē, kuras nolūks ir visas veselības aizsardzības sistēmas pakļaušana monopolam – farmācijas biznesam.
Zem ‘mātes Terēzes’ maskas Rokfelleru fonds tāpat tika pielietots, lai farmācijas bizness iekarotu citu valstu un veselu kontinentu veselības aprūpes sistēmas- tieši tāpat pirms vairākām desmitgadēm izpletās naftas industrija.

1925 Otrā Atlantijas krastā – Vācijā tiek dibināts pirmais ķīmiski- farmaceitiskais kartelis, kurš uzsāka konkurenci ar Rokfelleriem globālajā medikamentu tirgū – I.G Farben. To formēja vācu transnacionālās korporācijas Baier, BASF un Hoechst, kopumā 80 tūkstoši personāls. Sākās globālā sacīkste par to, kurš kontrolēs globālo zāļu tirgu

1929 Rokfellera kartelis ASV un I.G Farben Vācijā izlemj sadalīt ietekmes sfēras pasaulē –tieši par tādu pašu noziegumu Rokfellers tika notiesāts jau 1918 gadā, kad viņa Trust sadalīja ietekmes sfērās ASV valsti.

1932 / 1933 Tikpat alkatīgais I.G Farben pieņem lēmumu vairs nesaistīt sevi ar 1929. gadā uzņemtiem pienākumiem – tas atbalsta mums visiem zināmu daudzsološu politiķi, kurš apsola iekarot šim kartelim visu pasauli. Pateicoties tiem miljoniem dolāru, kurus kartelis iedalīja vēlēšanu kampaņai, šis politiķis sagrābj varu Vācijā un pārvērš Vācijas demokrātiju par diktatorisku, masas hipnotizējošu nacistisku režīmu un aktīvi darbojās tā konflikta izraisīšanā, kuru mēs tagad pazīstam kā II pasaules karš. Katrā valstī, kuru iekaroja nacistu armija, visi tās ķīmiskie, naftas pārstrādes un farmaceitiskie koncerni pārgāja I.G Farben impērijas kontrolē.

1942 – 1945 Lai nostiprinātu pasaulē savu vadošo lomu patentēto medikamentu kontrolē, I. G Farben veic savu izstrādājumu testēšanu uz ieslodzītajiem Osvencimas, Dahau un citās koncentrācijas nomentnēs. Šo necilvēcīgo eksperimentu apmaksa tika veikta no Baier, Hoechst un BASF kontiem uz SS, kuras pārvaldē atradās šīs nometnes.

1945 Vācu karteļa plāns iegūt pasaules farmācijas un naftas tirgu izgāžas. II pasaules karu uzvar antihitleriskā koalīcija. Zaudējušo kompāniju akcijas nonāk Rokfellera un Rotšilda/J.P Morgan kontrolē.

1947 Nirnbergas tribunālā par noziegumiem pret cilvēci tiesas priekšā nonāk 24 I.G Farben karteļa vadītāji. Šie noziegumi ietver – agresīva kara vešanu, verdzību un masu slepkavības. Nobeigumā ASV prokurors savu runu formulē šādi- bez I.G Farben II pasaules karš nebūtu iespējams.

Dīvaini, taču šie 60 miljonu cilvēku nāvē vainojamie vadītāji- direktori saņēma pašus maigākos sodus. Pat tie, kuri tiešā veidā atbildēja par eksperimentiem koncentrācijas nometnēs, dabūja maksimums 12 gadus ieslodzījumā. Esat izbrīnīti? Veltīgi. Uz 1944. gadu Nelsons Rokfellers bija iegājis ASV politiķu sabiedrībā. Viņš sāka ar Valsts sekretāra vietnieka amatu un pēc dažiem gadiem jau nonāca Īpašā padomnieka statusā prezidentam Trumanam.

Citiem vārdiem sakot, Rokfelleru intereses ir ietekmējušas visus 20. gs atslēgas notikumus. Tās ir noteikušas visu pēckara perioda struktūru un resursu sadali tajā.Nirnbergas spriedumus attiecībā uz I.G Farben vadošo personālu ir viegli izskaidrot ar ASV Valsts Departamenta ietekmi. Kā samaksu par šī karteļa īpašumu pārņemšanu un attiecīgi globālās kontroles nostiprināšanu naftas un farmācijas biznesā Nelsons Rokfellers pacentās, lai īstie pasaules kara izraisītāji netiktu pakārti.

1949 Tiek dibināta Vācijas Federatīvā republika. Pirmo reizi pasaules vēsturē kādas industriāli attīstītas nācijas konstitūciju un sabiedrības struktūru varēja ieplānot kā pamatu farmācijas biznesam – Rokfellera transnacionālajām interesēm.Jau pēc dažiem gadiem bijušie I.F Farben direktori tika izlaisti no cietumiem un ķērās pie saviem amatiem jau kā Rokfellera interešu aizstāvji. Piemēram, Fritz Ter Meer, kurš Nirnbergā saņēma 12 gadus ieslodzījuma, 1963. gadā jau atkal atradās lielākās vācu farmaceitiskās kompānijas Baier direktoru padomē.

1945 – 1949 Rokfelleru klana loma neaprobežojās tikai ar pasaules monopolu naftas un farmācijas biznesā. Tam bija nepieciešama arī politiskā struktūra, lai šis bizness plauktu. Šim nolūkam viņu spiediena ietekmē Sanfrancisko 1945. gadā tika nodibināta ANO. Lai nodrošinātu politisko kontroli visā pasaulē, trīs galvenās medikamentu eksportētājas valstis dabūja tur vadošo lomu, kamēr pārējās 200- skatītāju sēdvietas.
Nodibināta it kā tāpēc, lai kalpotu visu planētas cilvēku interesēm, ANO meitas organizācijas, tādas kā Pasaules Veselības Aizsardzības organizācia un Pasaules Tirdzniecības organizācija ātri pārvērtās par politiskiem instrumentiem naftas un farmācijas magnātu rokās.

1963 Pārstāvot Rokfelleru intereses, Rietumvācijas valdība uzsāk īstenot krusta karu, lai pasludinātu ārpus likuma ārstēšanu ar vitamīniem un aizliegtu visas citas dabiskās- nepatentējamās ārstniecības metodes ANO dalībvalstīs, pamatojot to ar patērētāju ‘interešu aizstāvību’ Šīs akcijas mērķis bija vienkārši aizliegt visu, kas varētu sastādīt konkurenci patentēto ķīmisko medikamentu multi miljardu biznesam. Plāns bija vienkāršs – pārnest uz pārējo pasauli visu to, kas jau tika izdarīts ASV 20tajos – pakļaut veselības aizsardzības sfēru farmācijas gigantu monopolam.

Par cik farmācijas biznesa tirgus ir atkarīgs no slimību eksistences, tad izstrādātie medikamenti nav paredzēti profilaktikai, ārstēšanai un slimības cēloņa novēršanai. Mērķis šeit ir globālā stratēģija, lai monopolizētu miljardu cilvēku veselību ar tabletēm, kuras tikai noņem simptomus, bet nerisina iemeslu. Informācijas slēpšana par dabiskās atveseļošanās metodēm komplektā ar toksiskām patentētām zālēm ir novedusi tikai pie strauja slimību uzliesmojuma. Tās ir hronisko slimību epidēmijas, kurām vēsturē nav analogu.

Tādi speciālisti kā Linus Paulings ir pelnījuši atzinību par to, ka cenšas saglabāt informāciju par vitamīnu un citu atveseļošanās metožu efektivitāti. Ja ne šādi cilvēki, tad mēs visi sen dzīvotu farmācijas cietumā, kuru stingri apsargā šī biznesa pārstāvji pašā medicīnā, politikā un masu medijos, nemitīgi reklamējot savus izstrādājumus un asi uzbrūkot ikvienam, kurš runā par to neefektivitāti vai apšauba vakcīnu lietderīgumu.

1990 – 92 Šie gadi iezīmējas ar pirmajiem ziediņiem farmācijas biznesa atmaskošanā- tāds speciālists kā Matthias Rath savās zinātniskajās publikācijās aplūkojis dažādu vielu trūkumu kā galveno iemeslu slimībām. Līdzīgi kā Šerloks Holmss, doktors Rats atklāj, ka patiesie slimību cēloņi ir mērķtiecīgi slēpti no miljoniem cilvēku nolūkā saglabāt peļņu alkatīgajām farmācijas biznesa haizivīm.
www.roadmap-to-health.org/www4.dr-rath-foundation.org/

Atliek piebilst arī to, ka holistiskās izpratnes ietvaros cilvēku nedrīkst reducēt tikai uz fizisko ķermeni – cilvēks ir triju elementu kopums- miesa, gars un dvēsele. Lielākās daļas hronisko slimību iemesli slēpjas dzīvesveidā šī vārda visplašākajā nozīmē- ne tikai fiziskā plānā, bet arī mentālajā – sekošana viltus vērtībām, nodarbošanās ar to, kas izraisa nepatiku vai ir pretrunā ar sirdsapziņu, atteikšanās no garīgās attīstības un sevis neapzināšanās ir tikpat svarīgi iemesli slimībai, kādi ir nepareizs uzturs, mazkustīgs dzīvesveids un atkarības. Šāda dzīvesveida rezultāts ir hronisks stress un negatīvas emocijas – sekojoši, atveseļošanās var tikt veikta 3 līmeņos.


1) Ķermenis- pareizs uzturs un fiziskas aktivitātes

2) Smalkais līmenis- normālas dzīvības enerģijas plūsmas atjaunošana ar akupresūras, jogas palīdzību.

3) Gara līmenis-garīgās prakses, meditācijas, transformējošā psihoterapija, piedošana, pasaules skatījuma izmaiņa, vērtību sistēmas pārskatīšana utt.

Jāatzīmē, ka patreizējās pasaules pārvaldes sistēma paredz to, ka konceptuāls pasaules skatījums piemīt tikai piramīdas augšpusē esošiem, kamēr pūlim ir dotas saraustītas zināšanas, viltus vērtības, materiālā zinātne un attiecīga izpratne par veselību, kura neko nesaprot par cēloņiem.

Tāpēc, ja cilvēks vēlas iegūt kontroli pār sevi, izprast patiesos iemeslus visam notiekošajam, viņam ir jāatgūst šāds, globāls skatījums uz notiekošo. Farmācijas graujošā ietekme uz veselību ir būtiska nianse visā globālās mafijas izstrādātajā cilvēces paverdzināšanas plānā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s