Kovidšova okultā nozīme.

Amerikāņu autori Michael Hoffman un James Shelby bija pirmie, kuri sāka runāt par tādu jēdzienu kā “cilvēces alķīmijas pārstrāde caur publisko psihodrāmu’. Izklausās kaut kas sarežģīts un nesaprotams, bet šī procesa nozīme ir tajā, ka galvenā viduslaiku slepeno kultu un alķīmistu ideja bija ne jau transmutēt metālu, bet gan cilvēci. Arējā dzīšanās pēc zelta bija tikai aizsegs milzīgai sociālai programmai, kura sevī ietvēra monarhijas demontāžu, paredz kristīgās reliģijas un arī visa veida patiesa garīguma demontāžu un pasaules pārstrukturizāciju ne pēc dabiskiem un garīgiem likumiem, bet pēc cilvēka gribas un patikas. Tas tika aprakstīts jau 2001. gadā izdotā grāmatā. https://books.google.lv/books/about/Secret_Societies_and_Psychological_Warfa.html?id=5CRSAAAACAAJ&redir_esc=y

Tas ir tas pats process, kas sākās jau pirms gadsimtiem un ļoti intensīvi turpinājās 20.gs otrajā pusē, bet šobrīd ir sasniedzis savu kulmināciju. Tas ir process, kurā viss dabiskais, harmoniskais un garīgais tiek izkropļots- to jūs varat tagad vērot ikvienā dzīves sfērā, kur tradiconālās ģimenes, vīrieša un sievietes dabiskās lomas aizstāj viendzimuma laulību, feminisma un agresijas propaganda, dabisku saskarsmi aizstāj mākslīgais intelekts, kristīgo reliģiju Eiropā pārņem islāms, tautu saknes tiek pārrautas, veidota kaut kāda dzīvnieku patērētāju dažādu rasu un kultūru biomasa elektroniskā koncentrācijas nometnē, kā arī citi, sabiedrību degradējoši procesi, ieskaitot baltās rases likvidāciju kā sugu.

Alķīmijas process paredz atrast to, kas spēj izjaukt dabisko lietu kārtību, tad materiāls tiek pārvērsts pirmmatērijā un tad no šīs masas alķīmiķis veido sev vajadzīgo. Attieciniet šo procesu uz šodienas sabiedrību un jūs redzēsiet šo procesu darbībā – sabiedrību cenšas pilnībā degradēt un iedzīt haosā, lai veidotu ‘jauno normālo’ – lai to varētu izdarīt, ir jāpiespiež cilvēkus atteikties no ‘vecā normālā’ – no visām tām īpašībām un tiesībām, kādas bija pirms tam- lūk jums arī kovidšovs, kam seko transhumānisms un slepeno pārvaldītāju mērķis ir sasniegts – būs jauna sabiedrība, kam nebūs nekādu cilvēkam raksturīgu īpašību – tad viņi būs sasnieguši savu nolūku pārvaldīt to pēc saviem noteikumiem, nevis pēc Sirds vai Augstākā principiem. Ja vien, protams, sabiedrība laicīgi neatjēgsies, kas šis ir par procesu savā patiesajā, okultās alķīmijas nozīmē.

Slepeno pārvaldnieku galvenā zināšanu, simbolisma un pārvaldes sistēma ir Kabala – no tās atvasinātas pārējās reliģijas kā kontroles mehānismi – galvenā valoda šeit ir ebreju.

Un it visi procesi pasaulē ir saistīti ar šīm zīmēm, simboliem, okultismu -tas viss paliek nemanāms ikdienas cilvēkam, kā tiek izspēlētas šīs spēlītes, it kā sakritības, dažādi datumi, skaitļi, simbolu valoda, kādā sazinās šis sātanistu kults- bet ja sāk uzmanīgi tajā visā ieskatīties, tad izrādās, ka neko viņi neslēpj un viss ir pietiekoši atkāti redzams – visas darbības ir parādītas iepriekš. Vai nu kaut kādās grāmatās, vai simbolos, vai filmās, klipos – tāpat šis kovidšovs tika burtiski spiests apziņās no visām pusēm jau ilgi pirms to palaida darbībā. Bet par to es esmu rakstījis jau gana daudz, šoreiz par ko citu.

Ko tad nozīmē pats vārds Covid? Oficiāli pēc PVO skaidrojuma tā izziņoja šo nosaukumu 11.02.2020, kas nomainīja vairākus iepriekšējos, pamatojot ar to, ka tas izvēlēts, lai nebūtu saistīts ne ar kādu ģeogrāfisku vietu, ne etnisku grupu. Tā, lai neviens tur nebūtu aizvainots. It kā tas nozīmē Corona Virus Disease un 19 ir gads, kad tas tika atklāts. Un tā kopš šī brīža ļaužu apziņās tiek zombēts bez mitas -covid, covid, covid.

Bet ja to apgriež otrādi -tad iznāk – Divoc. Ebreju valodā tas tad formē šādu burtu salikumu דיבוק. Un ko tad tas nozīmē, ja vispār kaut ko nozīmē? Tad tas apzīmē kaut ko, kas angliski tulkojas kā dybbuk – tas ebreju tradīcijās ir ļaunais gars, kas apsēž un izmanto cilvēku par savu barības avotu – kaut ko, kas piesaistās nelaimīgiem un depresīviem cilvēkiem. Līdzīgi, kā to dara šī te vīruss, saskaņā ar oficiālo versiju, piesaistoties šūnai, caurdurot to ar savām proteīna adatām.

Vārdu sakot, tas apzīmē apsēstību. Pat, ja cilvēks netic ļauniem gariem un neinteresējas par smalko pasauli, enerģijām un savu patieso esību, tad to, ka baiļu un stresa nomocīti cilvēki ir daudz uzņēmīgāki pret jebkuru slimību, problēmu un viņiem strauji pazeminās imunitāte – to jau saprast vajadzētu ikvienam.

Un lūk, tādā veidā apstiprinās tas, ko es esmu teicis ne reizi vien – kovid ir masu psihoze un garīga rakstura traucējumi, nevis kaut kāds vīruss. Tas īpaši attiecas uz tiem, kuri no tiesas noticējuši šai afērai, karstā laikā nēsā bezjēdzīgas maskas, kad tas pat netiek spiests ar varu, elpo savus mikrobus, mocās ar skābekļa trūkumu un vēl bļauj uz apkārtējiem – tā ir tīrākā apsēstība, nekas vairāk. Tie arī būs tie ‘jaunie normālie’ Tieši to arī tas kovid nozīmē un nešķīstās alķīmijas process ir jāaptur.

Te ir viss materiāls par šo tēmu, arī par klonētās aitas Dollijas tādu pašu, apgriezto simbolismu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s