Veģetatīvā distonija.

Tā kā šī ir diezgan plaši izplatīta kaite, nolēmu šai tēmai pievērsties atsevišķi. Tātad, kas tiek apzīmēts ar šo nosaukumu? Oficiālā jebšu medicīniskā terminoloģija to apzīmē šādi.

Veģetatīvā distonija ir veģetatīvās nervu sistēmas traucējumi, kas izpaužas ar tādiem simptomiem kā sirdsklauves, elpas tūkums, drebuļi, svīšana, sarkšana un bālums, reiboņi, slikta dūša, vemšana, caureja, sāpes sirdī, krūtīs. Fiziskās izjūtas papildina paniskas bailes nomirt vai sajukt prātā.Lai arī izjūtas ir ļoti reālas un ķermeniskas, šajā gadījumā simptomus rada nevis fiziska saslimšana, bet nervu sistēmas uzbudinājums.

Veģetatīvā nervu sistēma ietekmē asinsrites, elpošanas, gremošanas orgānu, izvadorgānu, dzimumorgānu un iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību, kā arī regulē vielmaiņu. Nervu sistēmas svārstības var izraisīt nepatīkamas emocijas, stress, pārslodze. Līdzsvaru visbiežāk izjauc ilgstošas neatrisinātas problēmas, pārstrādāšanās, konfliktsituācijas, nepatīkami pārdzīvojumi, psiholoģiskas traumas, neapmierinātība ar sevi un citas dzīves situācijas, kas rada emocionālu spriedzi.

Veģetatīvās nervu sistēmas traucējumi var būt vieglā formā un īslaicīgi, bet var radīt nopietnas problēmas un būtiski pazemināt dzīves kvalitāti.

Ko no tā var secināt?

To, ka ir kaut kas, kas uzbudina nervu sistēmu, rada visas šīs sajūtas, kā rezultātā cilvēkam sākas panikas lēkmes. Tiktāl būtu skaidrs. Tālāk seko ieteikumi, ko tad darīt – izvairīties no stresu radošām situācijām, pārvarēt bailes, atceroties, ka nekas slikts nevar notikt un tā tālāk, arī medicīna īsti nevar atrast patieso cēloni, tāpēc aprobežojas ar to, ka iesaka lietot nervu zāles, mierīgāku dzīvesveidu un tamlīdzīgi – īsāk sakot, tā ir seku apčubināšana.

Bet kas tad ir cēlonis? Lai to saprastu, ir jāpārslēdz apziņa uz citu līmeni – uz smalko pasauli, tāpēc ka šādas problēmas nevar atrisināt nekā citādi. Klasiskai distonijai ir divi iespējamie iemesli, kas bieži darbojas kopā. Viens ir enerģijas zagšanas pieslēgums, ko cilvēks var dabūt saskarsmē ar citu cilvēku, kurš ir enerģijas vampīrs – parasti tas notiek attiecībās, kurās sastopas pretējas evolūcijas pārstāvji, kur viens sāk slimot, kļūst depresīvs vai akūtos gadījumos sākas šī dvēseles panika, ka to izposta – tas tad arī ir tas, ko pieņemts dēvēt par distoniju. Tas var notikt arī tad, ja pieslēdzas kāds negatīvs egregors, darba vietas, reliģiskais vai kas tamlīdzīgs.

Otrs variants ir enerģētiskais veidojums nervu sistēmā – tā sauktais astrālais parazīts, kas ik pa laikam sūta impulsus un tad barojas no cilvēka emocijām, bailēm, panikas.

Tiklīdz tam nepieciešama jauna porcija, tas aktivizējas, rada šo paniku un no šīm enerģijām barojas. Tāpēc daļēji jau ieteikums būt mierīgam, protams, palīdz, ja izdodas bailes pārvarēt, tomēr tas ir tikai cīņa ar sekām. Izņemot enerģētiski šo veidojumu, iemesls zūd un nervu sistēma ir mierīga – to nezina un nesaprot medicīnā, ka visam pamats ir enerģijās.

Tāpēc ar šo problēmu var tikt galā tad, kad ir novērsts iemesls enerģētikā – noņemta piesaiste, parazīts, sakārtotas dvēseles enerģijas- to var izdarīt ar nodomu un tā ir praktiskā dziedināšana, kur kopā ar cilvēku un viņa attiecīgu apziņu mēs varam strādāt un šīs lietas sakārtot.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s