Informatīvie bukleti ārkārtas situācijai- kam gatavojas varneši?

Domāju, ka daudzi pēdējā laikā būs saņēmuši caur VID informatīvo sistēmu šos te Aizsardzības Ministrijas un personiski Pabrika skricelējumus – ko darīt krīzes pirmajās 72 stundās. Jo var nedarboties veikali, benzīntanki un kritiskie pakalpojumi – elektrība, internets un pārējās ierastās lietas.

 www.sargs.lv/lv/tema/72stu…

Loģiski, rodas jautājums, kas tā par krīzi un kam tad cilvēkus gatavo varneši? Ja paskatās globālajā tīmeklī, tad tur šis mistiskais trīs dienu pārrāvums tiek sludināts krietni sen un dažādās versijās. Vēl interesantāk, ka jau vairākus gadsimtus trīs pilnīgas tumsas dienas sludinājuši neskaitāmi kristīgie mistiķi, balstoties uz Bībeles tekstiem šajā sakarā. Tas ir saistīts ar pilnīgas tumsas un haosa iestāšanos pirms ‘otrās atnākšanas’. Savā ziņā, paskatoties uz notiekošo pasaulē un īpaši ASV, var pieņemt, ka tie laiki patiešām ir klāt. https://dabasvide.wordpress.com/tag/3-tumsas-…


Nezinu, vai mūsu varneši ir lasījuši šos pravietojumus, bet acīmredzama sakritība šajā visā ir – kāpēc tieši trīs dienas? Skaidrs, ka ne jau vietējie ir kaut ko tādu izdomājuši, bet krietnu laiku tiek plānots kaut kas globāls. Kovidšovam un kristīgai reliģijai vispār ir daudz kur amizantas paralēles – abus uzspiež ar varu visām zemēm un tautām, vakcinācija ir jaunā kristīšana, kas paver durvis uz ‘jauno normālo’, sektanti gaida sava vīrusa ‘otro atnākšanu’ rudenī, kas faktiski jau ir sākusies un mediji atkal uzņem apgriezienus, sludinot saslimušo miljonus – tie, kas pretojas šim neprātam, tiek pasludināti par ķeceriem un nederīgiem ‘jaunajā komūnā’ – viss tas ir kaut kur redzēts un piedzīvots vēstures gaitā.


Ja mēs paskatamies kovidšova galvenā krusta kara ordeņa PVO mestra Tedrosa nesen paziņoto, tad šeit viss tika pateikts skaidri un gaiši – nekādas atgriešanās pie vecā normālā nebūs –  daudzas valstis un to iedzīvotāji nav attiekušies pietiekoši nopietni pret jauno ticību un tāpēc tagad viss kļūs tikai sliktāk.


Faktiski tas ir planetāro noziedznieku atklāti pieteikts krusta karš visām valstīm un tautām – lūk, tieši šajā sakarā tad arī jāizskata gatavošanās šai krīzei, ko globālisti plānojuši jau ilgu laiku un planetārais restarts acīmredzami nozīmē ne tikai sabiedrības izdresēšanu par paklausīgiem uzpurņu nēsātājiem, visas ekonomikas sagrāvi, bet ļoti iespējams, arī šādu pilnīgu visu datu izdzēšanu un globālās sistēmas pārstartēšanu tīri tehniski -var būt tā, ka bankās pazūd visi uzkrājumi, cilvēki tiek atstāti pilnīgi bez iztikas līdzekļiem un ar savām kredītkartēm var iet dzīvot teltīs – prelūdija šim procesam šobrīd notiek ASV, kur bezpajumtnieku skaits ir pieaudzis divas reizes pēdējo mēnešu laikā – tur uz ielām teltīs dzīvo ļaudis jau  ar izglītību un bijušie menedžeri, klerki un savu statusu pazaudējušie, kuri vienkārši nevarēja veikt kārtējo maksājumu savām saistībām.


Paskatoties, cik ciniski par to izrunājās planetārais noziedznieks Bils savās nesenajās intervijās, var skaidri saskatīt šos plānus atklātāk, kā jebkad – tā kā pirmo vilni tik daudzi pamanījās ignorēt, tad otro vilni jūs sajutīsiet gan. Tas nozīmē vēl drakoniskākus lokdaunus, beztiesiskumu un  ārkārtas stāvokļus – ir pilnīgi skaidrs, ka globālajam sātanistu un psihopātu kultam vairs nav kur atkāpties, nav laika vilkt garumā – vai nu viņiem izdodas uzspiest savu jauno pasaules kārtību, vai arī viņi zaudē kontroli pār cilvēkiem.


Bet tas savukārt ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem, ko tad mēs īsti gribam, ko saprotam un kā masveidā varam mierīgi ignorēt šīs varnešu vaimanas –  ja viņiem ir krīze, tad lai rok sev ierakumus.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s