Maskas nestrādā. Maskas krīt.

Kad pasauli pārņēma pirmais kovidšova histērijas vilnis, tad ļoti daudzi cilvēki visā pasaulē tam patiešām noticēja un tas ir visai loģiski. Kā nekā, kaut kas jauns un nezināms vienmēr kutina nervus un šķiet bīstams – pasaules ultra bagāto pārvaldnieku plāns formatēt sabiedrību un tās iekārtu zem šī dūmu aizsega varēja tikt iedarbināts visai vienkārši.

Taču tagad ir pagājis krietns laiciņš un cilvēces saprātīgajai daļai ir bijusi iespēja apdomāt, izanalizēt un izdarīt secinājumus par to, kāpēc tas ir šovs un afēra – par to es arī esmu rakstījis daudz no paša sākuma. Tomēr neskatoties uz to, ka aizvien vairāk cilvēku pasaulē mostas un sāk protestēt pret visu šo afēru, iedarbinātais mehānisms turpina darboties, kovidšova otrais vilnis tiek plānots, lolots un gaidīts kopā ar globālās vakcinācijas agendu – dažādās valstīs tiek atjaunoti ierobežojumi, masu mediji turpina celt histēriju – bet ievērojiet, ka tagad vairs netiek spiests uz kovida nāves gadījumiem, tāpēc ka praktiski visur šīs mirstības līknes un statistika neko vairāk kā parastu ikgadēju mirstību neuzrāda. Tagad tiek spiests uz masveida testēšanu un pozitīvo testu skaita pavairošanu, lai radītu ilūziju par to, ka puspasaule ir šī ‘vīrusa’ nēsātāji. 

Tāpat atkal tiek uztiepts cilvēkiem nēsāt uzpurņus – pie mums par to pagaidām vietējie kovidšova sektanti valdībā kaut ko runā, bet ASV, piemēram, nupat lielākās veikalu ķēdes kā Walmart, Koch’s un Kroger ir paziņojušas, ka apmeklētājiem tās obligāti jānēsā. Turklāt viņi nebija pamanījušies definēt, kādas tieši maskas ir jānēsā, tāpēc ir izveidojusies vesela kolekcija ar dīvaiņiem, kas samaukuši sev galvā visu iespējamo, biksīšu ieliktnīšus, zeķubikses un polietelēna maisiņus. Jo eksistē arī cilvēces nesaprātīgā daļa un tur neko nevar darīt.

www.ft.com/content/bb049…

Visi šie pasākumi parāda to, cik nejēdzīga ir šo kovidšova psihopātu rīcība un darbība un cik atklāti cilvēkus spiež pakļauties šai verdzībai – uzpurnis ir verdzības simbols un nekas vairāk – tā ir psiholoģiska apstrāde un cilvēku pacietības un arī muļķības pārbaude. 
Amizantais šajā pasākumā ir tas, ka visi šie lokdaunu un uzpurņu apoloģēti balstās uz kaut kādu ‘zinātni’ – kas tā par zinātni, nav saprotams. Ir tik daudz pētījumu par šo masku nelietderību un pat bīstamību. Viens no kovidšova afēristu galvenajiem cerberiem ir CDC – ASV slimību kontroles centrs. Un pat šeit mēs varam atrast un ieraudzīt paziņojumu par to, ka šīs maskas nekam neder.

Zinātniskā valodā tas skan šādi –  “Mēs neatradām pierādījumus tam, ka ķirurģiskā tipa sejas maskas ir efektīvas laboratoriski apstiprinātu gripai līdzīgu respiratoro vīrusu transmisijas samazināšanā, neatkarīgi no tā, vai tās lieto inficētās personas vai sabiedrības pārstāvji nolūkā samazināt saslimšanas risku”

Vēl vairāk, tur ir aplūkota arī roku higiēnas efektivitāte un secinājumi ir visai līdzīgi -arī tas maz ko palīdz šāda tipa vīrusu pārnēsāšanas samazināšanā. Arī cītīgā virsmu berzšana un dezinficēšana nav atrasta kā efektīva un noderīga – tas vairāk ir psiholoģisks efekts. Bet cik ir nopelnījuši uzpurņu un dezinekcijas līdzekļu ražotāji un tirgotāji pa šo laiku?

wwwnc.cdc.gov/eid/article/2…


Tad kā var būt situācija, ka no vienas puses tiek skaidri pateikts, ka šīs metodes nekam neder, bet no otras puses nemitīgi tiek uztiepts tās ievērot? Parādiet šo pētījumu mūsējiem kariņiem, viņķelēm un citiem vīrusu ekspertiem, veselības ministrijai un pārējiem, kuri ļurina par šo pasākumu lietderīgumu.
Man nav nekādu šaubu, ka viņi ļoti labi zina gan to, ka viss kovidšovs ir viena liela afēra un nekāda jauna vīrusa vispār nav, bet ir kaut kas pavisam cits. Bet nu tomēr.

Diemžēl situācija ir tāda, ka vara izstrādā vienu muļķību un nelietību pēc otras, jo tas ir viņu tiešais uzdevums, par ko tie saņem lielas naudas, bet pierādījumi un argumenti pret to ir jāvāc mums pašiem korekti un izsvērti un par to neviens nemaksā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s