Balto īpašību dzēšana – ASV prātā jukšanas nākamā stadija.

Objektivitāte, individuālisms, tieksme uz pilnīgumu – tās visas ir baltajiem raksturīgas īpašības un tas nozīmē, ka tās ir nepieņemamas un apvainojošas – tā paziņojušas ASV Sietlas pilsētas varas iestādes. Kā vēsta Fox News, pilsētas pārvalde ir izsaukusi visu baltos municipalitātes darbiniekus uz ‘antirasisma’ treniņu, kurā tiem piekodināts atteikties no komforta un komunikācijas ar saviem tuviniekiem, lai anulētu savu baltumu.

Veiksim nelielu eksperimentu. Oklahoma – viena no konservatīvākajām ASV pilsētām – Tramps pirms 4 gadiem tur dabūja 60% balsis. Iedomājieties, ka tur vietējā pašpārvalde atsūta katram melnajam darbiniekam vēstuli ar prasību ierasties īpašā sanāksmē.
Un tur visiem šiem melnajiem paziņo, ka melnā ādas krāsa ir aizvainojoša, ka tas patiesībā ir savdabīgs noziegums un lai izpirktu šādu grēku, ir vajadzīgs atvainoties par to, ka piedzimis melns, bet pēc tam strādāt uz to, lai nodzēstu savu piederību melnajiem. Jābeidz tikties ar saviem draugiem, kas ir ar tādu pašu ādas krāsu, jāaizmirst viss, ko stāstījuši vecāki un kas mācīts skolā – bet ir skaļi jāizsaka savs naids uz savu melno ādu.

Ja notiktu kaut kas tāds ASV vai jebkurā citā pasaules vietā, ko jūs par to padomātu? Principā tas ir amorāli, uzbrukt jebkuram tāpēc, ka viņš piedzimis ar konkrētu ādas krāsu – tas ir arī aizliegts ar likumu. Šodien tādas programmas ierosinātāji tiktu momentā sašņorēti. Un tas it kā visiem šķiet loģiski un saprotami.

Bet, ja tas šķiet loģiski un saprotami attiecībā uz melnajiem vai citiem krāsainajiem, tad kas par vājprātu notiek attiecībā uz baltajiem? Atcerēsimies, ka Sietla ir pati liberālākā un “demokrātiskākā” ASV pilsēta – pirms 4 gadiem Klintone tur savāca 87% balsu. Neviens nevar pārspēt šo pilsētu uzticībā demokrātu partijai. Nu un lūk – Sietlas pašvaldība patiešām izsauca savus baltos darbiniekus uz šādu augstāk minētu sapulci un paziņoja, ka viņu ādas krāsa ir.. noziegums. Pasākums tika nosaukts par ‘antirasistisku treniņu” Turklāt līdzīga rakstura pasākumi tagad notiek arī citās ASV pilsētās, skolās, vietējās pašpārvaldēs, korporācijās, armijā un citur. Sietla nosauca savu treniņu par ‘baltās rases priekšrocību pārtraukšanu’, vai kaut kā tamlīdzīgi.

Kriss Rufo no City Journal gribēja uzzināt, kas tieši tādā sanāksmē notiek un iesniedza pieprasījumu atklātu dokumentu saņemšanai. Ko viņš tur ieraudzīja? Baltos pašpārvaldes darbiniekus nostādīja fakta priekšā, ka viņu tā saucamās baltās īpašības ir aizvainojošas. Šīs īpašības ir perfekcionisms, individuālisms un citas. Viņiem tika pavēlēts pārtraukt šīs īpašības izpaust un tā vietā viņiem tika uzdots strādāt ar sava baltuma anulēšanu.

Lai sasniegtu šādu mērķi un nodzēst īpašības, ar kurām tie ir dzimuši, baltajiem darbiniekiem tika pavēlēts atteikties no sekojošām lietām – no komforta, no laika pavadīšanas ar ģimeni, no garantētas fiziskās drošības, no citu cilvēku un zemes kontroles, no attiecībām ar atsevišķiem citiem baltajiem, no draudzīgām attiecībām ar kaimiņiem un pārliecības par savu darbu. Kā jums patīk jaunā pasaules kārtība, ‘jaunais normālais’? Kopā ar nu jau oficiāli izsludināto ‘otro kovidšova atnākšanu’, kas jau pilnā sparā tiek sludināts visā pasaulē un atkal atjaunoti ierobežojumi?
Ja nepatīk, tad pēdējais laiks mosties un visiem kopā pasūtīt maskotos trīs mājas tālāk. Cīņa ir iegājusi pēdējā fāzē – tā ir par veselā saprāta saglabāšanu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s