Itālija- Lielās Farmas poligons.

Kovidšova sektanti jau pilnā sparā gatavo globālās afēras II cēlienu – ‘otro atnākšanu’ – par to atklāti runā un ieņirdz savās intervijās arī šo sātanistu preses sekretārs Bils.
Atkal tiek melots par saslimušo statistikām, uzpurņu nēsēšanu cenšas uztiept par obligātu,Farmas advokāts Fauči kliedz pēc jauniem lokdauniem un vēl lielāku ekonomikas sagraušanu. Kas notiks, ja tas viss turpināsies?

Tad atkal jāpaskatās uz Itāliju. Kādreizējā renesanses titāna iedzīvotāji atrodas zem pašu valdības stobriem. Ja tur ātri nerodas kāda jauna politiskā kustība un cilvēki masveidā to nesāk atbalstīt, tad izvēles paliek tikai divas – pakļauties jaunās pasaules kārtības verdzībai vai atklāti uzsākt karu ar valsts pārvaldniekiem.

Un tas jau neattiecas tikai uz Itāliju – tāda situācija ir visur Eiropā un arī ASV.
Lūk, ko savā vēstulē ASV aktīvistam Robertam Kenedijam raksta itāļu doktore Antonietta Gatti. Viņa ir Starptautiskā Tīrā ūdens institūta profesore, Veselības, Zinātnes un Likumu asociācijas prezidente, bijusī Itālijas valdības konsultante izlietotā urāna likumdošanas jautājumos un arī 2017. gadā publicēta pētījuma viena no autorēm, kurā tika atklāta masveida metālisko nanodaļiņu klātbūtne daudzās vakcīnās.

“Es nezinu, vai jūs esat pilnībā informēti par situāciju Itālijā. Īsumā apkopojot situāciju – Itālija ir pārdota Lielajai Farmai un ir kļuvusi par milzīgu laboratoriju, kur notiek eksperimenti ar populāciju – ar pieaugušiem, bērniem, veciem, jauniem, veseliem un slimiem…nav starpības, mēs visi esam eksperimentu jūrascūciņas. Tagad šis bizness cenšas piespiest 60 miljonus itāļu vakcinēties pret kovid. Tik ļoti cenšas, ka jau ir iegādātas desmitiem miljonu vakcīnu dozas. Tas ir produkts, par kura efektivitāti un blakusefektiem nekas nav zināms. Tikmēr, kamēr tiek gaidītas ierodamies kovid vakcīnu partijas, tiek pieņemts likums, kas paredz vakcinēt visus pret gripu – tas ir papildus tām 10 jau obligātajām vakcīnām, kas ir šajā valstī.

Ja ar to vēl nebūtu gana, tad daudzas personiskās brīvības, kaut arī tās garantē Konstitūcija, tiek brutāli atceltas.Kā Jūs zinat, mēs jau daudzus gadus esam analizējuši vakcīnas, atrodot, ka tās vienmēr ir bīstami piesārņotas un katru dienu mēs kontaktējamies ar ģimenēm, kur bērni ir šo vakcīnu sakropļoti.Tagad mūsu parlamentā vairs nav atšķirības starp koalīciju un opozīciju un ja tas turpināsies, mums nav kur izglābties.

Dažus mēnešus kā ir tikusi nodibināta ļoti izglītotu ļaužu veidota politska partija Movimento 3V. Es neesmu tās biedre, bet mums ir lūgts palīdzēt viņiem no zinātniskā skatu puncta, ko mēs arī daram.Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Jūs varētu informēt savus cilvēkus par to, kas notiek Itālijā un varētu uzrakstīt kādu petīciju, lai iedrošinātu Itālijas cilvēkus atbalstīt šobrīd vienīgo partiju, kas atšķiras no režīma.Būtu laiks pavaicāt, kādus postījumus ir nodarījušas šīs 10 obligātās vakcīnas un cik no tā tiek piedēvēts kovidam?

Kas par to sakāms Vatikānam? Es klausos, bet nedzirdu nekādus iebildumus. Vai pāvests ir devis klusēšanas zvērestu?
Vai Itālija tagad ir iekarota teritorija un vergu province Rokfelleru globālai impērijai?Vai Jūs varat vēl apšaubīt, ka šīs elites plānos ir padarīt Ameriku par šādu pašu provinci, vai varat noliegt pierādījumus acu priekšā?

Zinātne? Te nekādas zinātnes nav. Ir dūmi, ēnas un triki. Iluzionisma šovs.Es esmu šajā kopš 1987. gada. Es brīdināju jau tad, ka medicīniskais kartelis ir pats bīstamākais pasaulē. Tam nav nekādu politisku izkārtņu, tas stāsta tikai par vēlmi palīdzēt. Bet tas ir Farmas armija, lai veiktu toksiskos uzbrukumus cilvēkiem. Ameriku šobrīd reāli pārvalda ‘kovid īpašā vienība’ Fauči ir viceprezidents, kurš kalpo prezidentam Bilam Geitsam. Senatori un mēri ir viņu štata darbinieki”
https://childrenshealthdefense.org/news/italy-so…


 Un kas tad notiek citur, kam kalpo mūsu ‘kovid īpašā komanda’? Tad, kad viņi sagaidīs saimnieku pavēles aktivizēt ‘otro atnākšanu’, kas jau faktiski notiek, ko tad iesāksim mēs? Man FB tagad ir kārtējais bloks, bet tur vismaz veidojas projekts ar nosaukumu Gaismas tīmeklis, kurā var pieteikties ikviens, kas saprot notiekošo šādā veidā, kas mums draud un ko tas viss nozīmē – ir pēdējais laiks aktivizēt kaut kādu sabiedrības daļu, kas izrādīs pretestību gan šai afērai, gan 5G kā totālās kontroles platformai, debilizējošās sēdēšanas pie datoriem pasludināšanai par ‘izglītību”, gan visa  veida apziņas kropļošanai masu medijos, ko regulāri dara kreisie liberāļi, delnas, rebaltikas, lampas, papardes ziedi un citi sorosoīdi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s