Es nevaru elpot!

Es nevaru elpot..viņš nogārdza, pirms doties pie tēviem, kur, iespējams, šī substance varēs tikt pielietota, lai veidotu kaut kādu noderīgāku cilvēces materiālu.

Nāve zem policista kājas diez vai var tikt slavināta, taču ASV finanšu ministrija varētu domāt arī citādi – kā nekā katrs mistera Floida- jaunā melnā dieva elpas vilciens izmaksāja nodokļu maksātājiem vismaz vairākus centus, jo viņam tika apmaksāti pārtikas taloni, tika maksāti pabalsti tām vientuļajām mātēm, kuras viņš pameta, cīņai ar narkotikām, kuras viņš regulāri lietoja, aizsardzībai no krāpniecības un bandītisma, ar ko nodarbojās Floids brīžos, kad nebija atslēdzies no heroīna.

Taču dzīvība ir dzīvība un tā cilvēkiem netiek dota tāpēc, lai to beigtu zem kāda ceļgala, pat, ja tas dod budžetam tādu ievērojamu ietaupījumu. Turklāt es pat jūtu zināmu solidaritāti ar tiem, kuri tagad nēsā T-kreklus ar šādu uzrakstu. Jo es arī nevaru elpot. Iedomājieties?

Es nevaru elpot, jo mani spiež progresīvā kreiso liberāļu varza, kura sen pārvērtusi kādreiz brīvo Rietumu sabiedrību par vienu milzīgu koncentrācijas nometni, kuru žņaudz ar politkorektuma diktatūras tirāniju.

Es nevaru elpot tāpēc, ka šī varza jebkurā brīdī var pārvērst normālu cilvēku par morālu kropli, iedzenot viņam pierē Kaina zīmi, piespiest viņu publiski pazemoties, salauzt dzīvi viņam un viņa ģimenei, tad iemest izraktā bedrē un doties pie nākošā upura.

Es nevaru elpot no orveliskajiem terminiem, kurus man uzspiež šie okupanti, spiežot tos ar varu rīklē – nevaru elpot no ‘vecāks 1 un 2’, mātes un tēva vietā, no ‘lgbt kopienas pārstāvja’, “afroamerikāņa’, no ‘cilvēka ar menstruācijām’ sievietes vietā, no ‘alternatīvi apdāvinātajiem’ debilo vietā un visiem citiem terminiem, kurus uzspiež totalitārā vara, izmetot no savas ‘kopienas’ tos, kuri lieto dabiskos apzīmējumus šīm lietām.

Es nevaru elpot no tā, ka gudrus mācībspēkus atlaiž no darba tāpēc, ka tie pat ne tikai iedrošinās protestēt, bet neslavina šo okupāciju tik daudz, cik tai gribētos.

Nevaru elpot no ikdienas muldēšanas, ko uztiepj par ‘zinātnisko pieeju’, no aizlieguma izmantot patiešām derīgas tehnoloģijas, tā vietā uztiepjot tikai totālu kontroli un bezjēdzīgo karošanu ar klimatu un kaut kādu ‘vīrusu’, kas viss rada planetāra mēroga bezdarbu, badu un visu līmeņu cilvēces katastrofu.

Es nevaru elpot no tiem žņaudzējiem un cilvēkēdājiem, kuri ieņem vadošos amatus visās iespējamās globālajās organizācijās un to komitejās, komisijās un pārvaldēs, no sērijveida slepkavām mantijās, kuri sēd tiesu namos un bērnu dzīvju izpostītājiem, kuri maskējas aiz bērnu tiesību aizstāvju maskām un tiem diktatoriem, kuri māca visai pasaulei ‘demokrātiju’. No Holivudas pedofīliem un šovbiznesa ‘zvaigznēm’, no kuriem lielākā daļa atklāti kalpo sātanismam un izkropļo jauniešu psihi.

Es nevaru elpot no viduslaiku islāma un melnajiem vandāļiem, kurus iedarbināja šī progresīvā welkomistu varza un iztēlo kā nabaga bēgļus un apspiestos, kuri toreiz Sīrijā un tagad Rietumos pārvērš pilsētas un kultūrvēsturiskos pieminekļus haosā un destrukcijā.

Es nevaru elpot no dažādu krāsu huligānu bandām, kuras lien ārā visu pilsētu ielās, graujot un dedzinot visu pēc kārtas, bet policija pēc ‘progresīvo’ okupantu pavēles viņus neaiztiek.

Es nevaru elpot, kad brīvi cilvēki krīt uz ceļiem, laiza bandītu zābakus no bailēm pazaudēt darbu, dzīvi, veselību, vietu šajā sabiedrībā.

Es nevaru elpot no bailēm par saviem bērniem, kuriem es atstāšu šādu, kreiso liberastu okupētu pasauli.

Es nevaru elpot – dzirdat? Varbūt arī jūs nevarat? Ko darīt, kamēr mēs vēl neesam nožņaugti pavisam? Jo tas notiks – uz to viss iet, tikai parastos cilvēkus nevadās zelta zārkos un neizrādīs pilsētās.
Tos vienkārši iestums bedrēs ar buldozeru. Kā tad var apturēt okupāciju? Tikai vienā veidā, pretojoties tai.

Turklāt ne jau dauzot skatlogus. Normālam cilvēkam parasti nav laika piedalīties pat miermīlīgos protestos, jo tie dzīvo savu dzīvi, strādā, apgādā ģimenes. Viņiem nav laika sēdēt uz ielām un tāpēc viņi nevar dot pretsparu tiem atsaldētajiem, kuri skraida apkārt, demolējot visu pēc kārtas. Un normāls nevar kļūt par nenormālu, lai tajā visā piedalītos tādā pat veidā. Taču tas nenozīmē, ka pretsparu nevar dot. Jāsāk ir ar šīs okupantu valodas atmešanu un nepieņemšanu – nav nekāda ‘homofobija’ bet ir iestāšanās par normālu, tradicionālu ģimeni.

Nav nekāds vecāks viens un divi, bet māte un tēvs – ikvienam ir jāatsakās pieņemt šie okupantu uzspiestie jēdzieni savā dzīvē, jo tas ir pamats apziņas kropļošanai.

Nav nekādi ‘divi forši tēti’, ko uzmācīgi reklamē arī mūsu kroplīgie mediji, bet divi pederasti un salauzta bērna psihe, kad tie izdomās tādu adoptēt un tas ir aizliedzams ar likumu.

Diemžēl FB un citi soctīkli neļauj saukt daudzas lietas īstajos vārdos, jo tie kalpo fašismam, bet sadzīvē to noteikti jādara. Ir jābūt par to, kas mēs katrs esam – vīrietis, sieviete, māte, tēvs –ir divi dzimumi un pārējais viss ir kroplība. Šodienas melnie ne tikai nav vergojuši, bet lielākā daļa nav pat strādājuši nevienu dienu savā dzīvē par algu – viņu dzīvēm tāpēc nav lielāka nozīme.

Nozīme ir ikvienai dzīvībai un būt par baltu, heteroseksuālu cilvēku nav kauns. Un tā ikvienā lietā – viņi, kreisie liberāļi, ir novirze no normas, tāpēc tam ir attiecīgs apzīmējums, jo mēs ejam taisni. Tā ir fašisma ideoloģija, kura gaida savu tribunālu. Vai Jūs saprotat, ka aizliegums izteikt savas sajūtas un domas par šīm lietām, spiediens pieņemt visu šos izkropļojumus par ‘jauno normālo’ ir fašistiska diktatūra?

Un ja ir diktatūra, tad ir jābūt atbrīvošanās kustībai.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s