Lokdauni kā iedzīvotāju slepkavošanas mehānisms.

Jau 23. maijā parādījās šāds pētījums ar nosaukumu “Jautājumi lokdaunu apoloģētiem”, kura autors John Pospichal izanalizējis datus par mirstības pieaugumu kovidšova  trijos mēnešos 12 dažādās valstīs – Austrijā, Beļģijā, Anglijā/Velsā, Francijā, Itālijā, Holandē, Portugālē, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē, Ekvadorā un atsevišķā pilsētā Ņujorkā.

Tad viņš ir aplūkojis, kurā brīdī šajā valstīs ir piemērots ārkārtas stāvoklis un secinājumi ir tieši tādi, kādiem tiem saskaņā ar veselo saprātu arī vajadzētu būt. Visās šajās valstīs straujš mirstības pieaugums sākās tieši ar to brīdi, kad šie ‘drošības mēri’ tika ieviesti. 

Ir sīki izanalizēta katra valsts, par kuru ir dati un ir redzams, ka valstu valdības ir tīšām slepkavojušas savus iedzīvotājus, atsakot tiem medicīnas pakalpojumus, atstājot tos bez aprūpes pansionātos, kas arī veido lielāko daļu nāves gadījumu – šie vecie un slimie cilvēki. Tas ir bijis apzināts genocīds un nekāds vīruss tur vispār nav bijis nepieciešams. Zināms izņēmums ir Zviedrija, kur nebija šāda ārkārtas stāvokļa, taču arī tur situācija pasliktinājās tieši ar sociālās distancēšanās ieviešanu. Pirms tam mirstība nekur nepārsniedza normālo, tā daudzviet bija pat mazāka. 

Vai tagad visiem ir saprotams, kā strādā kovidšova afēristi? Ja cilvēkus iesloga mājās, iedzen stresā, slimajiem neļauj apmeklēt ārstus, tad loģiski, ka ir sagaidāma masveida veco un slimo ļaužu izmiršana, ko tad jūs citu gaidījāt?

https://medium.com/@JohnPospichal/questions-for-lockdown-apologists-32a9bbf2e247

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s