CNN -viltus ziņas.

Amerikā ir tāds monuments ar nosaukumu Mount Rushmore. Tajā ir akmenī iecirstas 4 ASV prezidentu sejas – Tomass Džefersons, Džordžs Vašingtons, Abrahams Linkolns un Teodors Rūzvelts. Darbi pie tā sākās 1927. gadā un pabeidza to 1941. gadā.

Vakar, pirms ASV tagadējā prezidenta Trampa paredzētās Netkarības dienas runas pie šī monumenta CNN reportiere nāca klājā ar paziņojumu, ka Tramps tur atradīsies pie pieminekļa diviem vergu turētājiem, kas atrodas uz indiāņiem atņemtas zemes.
Savukārt 2016. gadā šis pats CNN publicēja Demokrātu partijas kandidāta Bernija Sandersa šī paša monumenta apmeklējumu, kur šis pats monuments ar lepnumu tika dēvēts par lielisku sasniegumu, nācijas 4 vareniem prezidentiem un Amerikas krāšņumu.

Jo tad, kad to apmeklē demokrāti un sātanisti, tas ir lepnums, bet kad to apmeklē Tramps, tas ir kauns un tiek organizēti arī vēl vietējo indiāņu cilšu pārpalikumu protesti. Tieši tas vēl trūka pilnai laimei – lai nu kā, bet tieši indiāņi pēc vēsturiskās taisnības būtu tie, kuru priekšā vajadzētu krist ceļos gan kolonizatoriem, gan melnajiem un atdot viņu zemes.

Protams, tas viss ir nekas cits, kā tālāka haosa un destrukcijas eskalācija un štatu demontāža, bet CNN kārtējo reizi demonstrē to, ka tas ir pērkama prostitūta, Fake News un kažoka metējs atbilstoši savu saimnieku prasībām. Tāda šobrīd ir dzīve Rietumos.

https://www.foxnews.com/media/cnn-mount-rushmore-monument-two-slave-owners

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s