Zaļais Pūķis.

Turpinot ieskatu, kādās problēmās mēdz iestigt cilvēki šajā iluziorajā pasaulē, kad to pieņem par īstenību,
jāpiemin viena no postošākajām cilvēces nelaimēm – alkoholisms.

Lai gan par to tiek runāts un rakstīts nemitīgi, cilvēki ar augstāku apziņas līmeni tāpat saprot, ko tas nodara organismam tīri bioloģiskā līmenī, šai problēmai ir enerģētiskā puse, kas vienmēr ir cēlonis jebkurai kaitei un problēmai fiziskajā pasaulē.

Protams, ir nožēlojami redzēt, kā masveidā tiek reklamēti alkohola izstrādājumi kā kaut kas stilīgs, pat nepieciešams kompānijā ar draugiem, šī ir daļa no tās pašas kontroles matrices, ko izmanto valdošā melnā hierarhija, lai turētu pakļautībā un apdulluma stāvoklī cilvēkus, lai uzturētu zemo vibrāciju pasauli – līdz ar to ir skaidrs, ka masveida nodzirdīšanas kampaņa ir ļoti labs instruments, kā noturēt cilvēkus un veselas tautas zemajās vibrācijās, apdullumā un apātijā. Ne jau velti izsenis katrā pagastā bija kŗogs un spirta brūzis un dažviet tauta tam visai aktīvi pretojās, vismaz sākotnēji. Alkohola tirgotavas šodien ir uz katra stūra.

Bet kas notiek smalkajā pasaulē ar cilvēku, kurš tam pakļaujas? Katram ir savs ceļš un īpatnības, kā viņš nonācis līdz lielākai vai mazākai atkarībai, taču visi puslīdz noteikti var atcerēties, ka pirmā glāzīte parasti ir kompānijas spiediena ietekmē un garšo pretīgi, organisms to atgrūž, kamēr vēl nav piesūcināts ar šo indi.

Tālāk jau rodas sildošā eiforija, atslābums un drosme, kā nu kuram, kādam tieši otrādi, parādās agresija. Bet tas šai stāstā nav būtiski, jo to var izlasīt daudz kur citur, par alkohola kaitīgumu un visu pārējo. Svarīgi ir lūk, kas – tādā veidā visai drīz šādu iedzeršanu dēļ formējas būtība, autonoma apziņas forma astrālais parazīts, kurš pamazām top aizvien jaudīgāks un pārņem brīvās gribas centrus ( tie atrodas mugurkaula enerģētiskajā kanālā).

Paralēli tam, tas, ko sauc par zaļo pūķi, ir ļoti jaudīga negatīva enerģijas forma, egregors, pie kā šāds cilvēks pats sevi pievieno un kas jaudīgi izsūc viņa dzīvības spēku, viņam kļūstot jau par hronisku alkoholiķi bez jelkāda mugurkaula (brīvā griba) un spējas atturēties. Ne velti bieži vien šādi cilvēki redz kaut ko zaļu savos delīrija murgos, tādā veidā zemākā astrālā pasaule tiem reizēm atklājas visā savā krāšņumā.

Gadījumos, kad alkoholisms ir hronisks, raksturīgs dzimtai, tad tur ir jau agrāk iedarbināta energoinformatīva degradācijas programma, kas nāk līdz pa dzimtu, no iepriekšējām dzīvēm – viss ir saistīts un nekas nav nejauši.

Tieši tāpēc praktiski visos gadījumos, kad vēršas pēc palīdzības ar šādu problēmu, to dara ne jau pats cilvēks, kurš bieži ir pat agresīvi noskaņots, ja mēģina runāt par šo problēmu, bet viņa tuvie cilvēki, kuriem tas sāp un kas no tā cieš.

Vēl viens aspekts ir tas, ka pārmērīgai alkohola lietošanai būtībā ir dziļāki iemesli, vēlme aizbēgt no realitātes ir tiem, kas tajā nejūtas labi, neprot dabiski priecāties, baudīt dzīvi. Tam savukārt par iemeslu bieži vien ir dvēseles skumjas, neapmierinātība, kas rodas no tā, ka tā nespēj izpausties, tiek apzagta enerģētiski – tā jau ir bēgšana no fiziskās realitātes ilūzijā, nespēja iekļauties sadzīvē, risināt savas problēmas, jo apziņu vada ne pats cilvēks, bet pavisam cita apziņas forma, parazīts un egregors, kurš diktē savus noteikumus un ir ārkārtīgi neapmierināts, ja tam cenšas noņemt barības avotu – tad parādās dusmas, agresija, ‘lomkas’ un viss pārējais.

Daudzi ir izmantojuši tā sauktās kodēšanas metodes, hipnozi. Kas tad notiek tur, ja it kā tik efektīvi palīdz, vismaz uz laiku? Ja jūs saprotat, cik dziļi cēloņi bieži vien ir alkoholismam, jūs arī sapratīsiet, ka šāda kodēšana ir tikai vienas negatīvas programmas nobloķēšana ar vēl jaudīgāku jeb zombēšana.

Šāda astrālā parazīta bloķēšana to neizņem, tikai apspiež un tas rada vēl lielāku iekšējo spriedzi, veselības problēmas laika gaitā, piesaisti pie zemajām pasaulēm. Salīdziniet to ar strutojoša augoņa pūderēšanu un smaržošanu, kamēr tas uzbriest un saindē visu organismu tā vietā, lai iztīrītu ar sakni visu sāpju cēloni.

Tapēc šī problēma ir pietiekoši smaga, tā kā bez cilvēķa brīvās gribas maz ko var ietekmēt- vienīgais reālais iedarbības veids ir smalko ķermeņu dziedināšana, atvienošana no alkohola egregora, parazīta transformācija ar apzinātu nodomu, aktivizējot gaismas un mīlestības spēku – tā ir tā praktiskā dziedināšana, kuru var katrs apgūt, ja viņam ir izpratne par to, kas ir mīlestība un tā var palīdzēt arī tuvajiem, bet ir nepieciešams arī ievērojams paša cilvēka gribasspēks, lai kādu laiku noturētos, kamēr tas viss iztīrās organismā.

Taču, ja to iztur, tad vēlāk šī tieksme gluži dabiski izzūd, nav šo iekšējo mocību un vilkmes, kas tāpat paliek, ja iziet visādas psiholoģiskās apstrādes programmas, kuras gan arī reizēm palīdz, bet tas viss balstās uz iekšējo apspiestību un arī tur bez gribasspēka nekas nenotiks.

Tapēc tas ir pamatīgs darbs un prasa izpētīt patiesos iemeslus, kapēc cilvēks ir nelaimīgs, kaut arī ar prātu viņš pat to nesaprot, tāpēc izvēlas bēgšanu apreibuma ilūzijā – ja cilvēks pats nevēlas no tā izlauzties un izprast sevi, tad rezultāts diemžēl parasti ir nekāds.

Reizēm tikai kaut kāds spēcīgs satricinājums dzīvē palīdz sapurināties un aizdomāties. Tomēr vislabākās zāles ir dabisks dzīvesprieks un harmonija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s