Rietumu praidošanās un Krievijas atbilde.

Ja agrāk ‘no skapja’ mēdza iznākt dažādi indivīdi un pamazām sāka lepoties ar savu ‘netradicionālo’ orientāciju, tad šobrīd Rietumu kolektīvā prātā jukšana uzņem jaunus apgriezienus – ‘no skapja’ lien ārā veselas kompānijas un pat valstis, pasludina ‘praida mēnešus’, nomaina savus logo uz varavīksni, kā BMW un citas. ASV vēstniecības visā pasaulē karina savu patieso – varavīksnes karogu, nupat izdarot to pašu arī Krievijā. Uz ko tika atbildēts ar labāko trollingu – uz ASV vēstniecības ēkas sienas tika projicēts šis te videorullītis.
https://wotrend.ru/quot-byla-vas…

Paralēli tam, faktiski visas lielākās Rietumu kompānijas atklāti atbalsta arī zābaku bučošanu melnajiem praidistiem, ir vesels saraksts ar 300 tādām un to paziņojumiem, taču FB to neļauj publicēt un žurnālistes konti tiek bloķēti. To var atrast pēc šī – Ashley Rae Goldenberg’s List Of Corporations- tajās ietilpst praktiski visi mums zināmie ‘brendi’ un ‘zīmoli’ – mode jau nekad nav bijusi kas cits, kā apziņas izkropļojumu programmēšana.
Vārdu sakot, visa Rietumu civilizācija strauji iet pa skuju taku, krīt ceļos, slavina zilos un melnos- ārprāts pieņemas spēkā ar katru dienu.

Lūk, kas ir Eirokolhozs, kurā mēs esam ievilkti un tāda ir patiesā Rietumu daba, par kuru sen jau viss bija saprotams ikvienam, kas kaut cik domā ar galvu. Tagad Kristus būs melnais, visa Renesanses balto vīriešu māksla tiks dedzināta un notiks vēl citas, prātam neaptveramas stulbības – bet cilvēki taču to pieļauj. Acīmredzot, ka viņiem liberālā šļura pēdējos gadu desmitos jau ir izskalojusi smadzenes tik tālu, ka nekādu aizstāvamu vērtību tur vairs nav – ir tikai vidējā dzimte un pelēkā masa.


Uz tāda fona nupat noslēdzās balsošana Krievijā par grozījumiem Konstitūcijā – par spīti to pašu liberāļu vaimanāšanai, kuri šobrīd grauj Rietumus, tur veidojas kaut kas cits – pirmie solīši, lai atbrīvotos no sapuvušo Rietumu ietekmes un norobežotos no tās – šī valsts jau laicīgi ir aizliegusi šādu propagandu. Saskaņā ar 2013. gada likumu par zilo propagandu mazgadīgajiem var iesēdināt pat uz 15 gadiem.

Tieši tāpēc bija tik būtiski pieņemt šos grozījumus dažos tik svarīgos punktos -īpaši par ārvalstu ietekmes palikšanu zem iekšējās jurisdikcijas, nevis otrādi – tas ir primārais un galvenais solis ceļā uz suverenitāti – citādi šo zilo propagandu spriedīs izplatīt tur visas ‘civilizētās’ organizācijas un tiesas- tagad tas nevarēs notikt. Tāpat arī nevarēs notikt melno kāju bučošana, viendzimumu laulību legalizācija un citas ‘demokrātiskās’ izpausmes. Un tā ieradās 65% iedzīvotāju, no kuriem gandrīz 78% nobalsoja PAR grozījumiem un PRET perversijām.

Ko tikai liberāļi nedarīja, lai pretotos šiem grozījumiem- izgaismojās visi KF iekšējie un ārējie ienaidnieki, kuri vēlas sagraut valsti un atgriezt ‘svētos’ 90tos, kad ārvalstu saimnieki varēja laupīt un dzīt cilvēkus izmisumā – protestē pat citās valstīs jaunieši ar mātes pienu uz lūpām, kā pie mums – tiem izskalotas smadzenes ar sorosa propagandu un tie nezina, kā toreiz mēnešiem nekur nemaksāja algas, cilvēkiem bija jāubago masveidā, visu ražošanu grieza metāllūžņos- domas bija nevis kādu auto pirkt, bet kā nenomirt badā – tādu idilli vēlas tie, kas protestēja pret šiem grozījumiem.

To jūs varat redzēt tagad Ukrainā, kur tūlīt tiks sagriezts un izpārdots viens no pēdējiem kādreizējo augsto tehnoloģiju flagmaņiem – Antonov koncerns, kur izmiruši jau 10 miljoni kopš 1991. gada un visur valda nacistu bandas, kurām neko nevar izdarīt ne valsts, ne policija. Tā nokrist no bagātākās PSRS republikas par prostitūtu, nabadzības, surogātmāšu midzeni ar totālu korupciju un bandītismu visos līmeņos ir jāprot. To liberāļi sauc par ‘karu ar Krieviju.

Visi viņu mediji bez mitas taurēja, ka Putins gribot valdīt mūžīgi. Tad pirmkārt – kāpēc viņš to nevarētu darīt, ja viņa vadībā valsts izglābās no sagrāves, atjaunoja ārējo un tagad sāk atjaunot iekšējo suverenitāti? Termiņus un ierobežojumus ieviesa ārējā pārvalde tieši tāpēc, lai nepieļautu kāda cilvēka iespējas reāli strādāt valsts labā- tā vietā raustot dažādus ampelmaņus, kuri katrs sabojā iepriekšējā izstrādes, ja tur bija kaut kas labs. Ja nebūtu bijuši likumā noteiktie divi termiņi un rotācija, kad par prezidentu kļuva ASV ieliktenis Medvedevs un sāka graut visas Putina iestrādes savas valdīšanas 4 gadu garumā, valsts būtu tikusi daudz tālāk.

Patiesībā ir jāatceļ visi termiņi un jāļauj īstenot ilgtermiņa stratēģiju, ja tāda ir un tā darbojas – neviens no bļāvējiem nevar piedāvāt nevienu citu kandidātu, kurš spētu vadīt valsti labāk dotajos apstākļos, kā to dara KF prezidents. Nav tāda cilvēka, tādi rodas reizi gadsimtā. Ja cilvēks ir rīcības spējīgs un spēj izvest valsti no krīzes, viņu nedrīkst ierobežot ar kaut kādiem termiņiem.

Otrkārt, grozījumus varēja pieņemt arī bez tautas nobalsošanas, bet referendums ir tieši prezidenta iniciatīva. Kāpēc viņš to darīja? Tāpēc, ka būdams ilgtermiņa stratēģis, viņš pieslēdza pārvaldē tautu – pretējā gadījumā šos grozījumus viegli un nemanāmi varētu arī atcelt, ja ārējais saimnieks dotu liberastu kolonnai to darīt. Tagad to izdarīt nevar, jo tautas balsojums būs obligāts.

Treškārt, KF prezidents veido sistēmu, kurā pie varas nevarēs nonākt tautas ienaidnieki- visi tie, kuri bļauj, ka grozījumi vēl nerisina to un šito, neko nesaprot no pārvaldes un tā, cik ilgi vajadzēja, lai nonāktu līdz šiem pirmajiem soļiem. Viņi uzvedas tā, it kā mājas pamatu rasējumos neredzētu durvis, logus un jumtus – taču viss sākas ar pamatiem un pēc tam atbilstošā momentā notiks nākamie soļi.

Katrā ziņā jāapsveic krievu tauta ar sapurināšanos un pirmajiem soļiem Rietumu koloniālisma nokratīšanā, ģimenes institūta nostiprināšanā un valsts aizsardzībā no puvekļu ietekmes, kurus vēl ilgi nāksies ostīt mums, kā ‘civilizētās’ un ‘progresīvās’ gejropas daļai, kamēr apniks šī smaka un mēs sāksim aktīvi to vēdināt. Cita starpā, BMW savu logo Krievijā neiedrošinājās pārkrāsot.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s