Emocionālās vardarbības parazīts.

Tie, kas kaut ko saprot no smalkās pasaules, gan jau būs sapratuši to, ka negatīvas emocijas, skandāli un visa veida kašķi nav cilvēka un īpaši dvēseles dabisks stāvoklis. Tad kāpēc tas nemitīgi visur notiek, darbā, mājās, dažādos kolektīvos, attiecībās ar ģimenes vistuvākajiem cilvēkiem?

Notiek tas tāpēc, ka to kaut kas nemitīgi provocē. Daudz reizes esmu teicis, ka šeit pastāv vienlaicīgi divas evolūcijas formas -mīlestības un ļaunuma iemiesojumi vienlaicīgi. Tas ir duālisma pamats un šādu būtību savstarpējā mijiedarbība, kad lejupejošie pieslēdzas un provocē tos, kam ir šī gaismas dvēsele, lai ražotos negatīvas enerģijas, ir viens no galvenajiem iemesliem un tas uztur visu šo sistēmu.

Bet ir vēl kāda lieta, kā tas tehniski notiek un magnēti gandrīz katrā cilvēkā, kas ļauj tam visam tā būt -to var saukt par emocionālās vardarbības parazītu – tā ir apziņas forma, būtība smalkajos plānos, kura sūta impulsus, pārņem cilvēka domāšanu un tā rezultātā veidojas domstarpības, kašķi, skandāli un vajadzība tajos iesaistīties un emocionāli reaģēt.

Tas izpaužas kā savu tuvo terorizēšana, kad kaut kas vienmēr nav labi, tas var izpausties arī kā sevis nemīlēšana un mazvērtība, kad saslēdzas kopā šādi parazīti, tad arī rodas dzirkstele un sākas skaidrošanās savā starpā. Viss tas, kas notiek ikdienā, sadzīvē un kas ir pieņemts par ‘normālu’ cilvēku izpausmi, bet kas patiesībā ir izkropļojums un nenormālība.

Tas ir gan bērnu un vecāku starpā, gan laulāto, gan radu un paziņu lokā – visur ir kāds, kam šis parazīts ir īpaši spēcīgs un kurš pamanās terorizēt visus pārējos. Turpat ir arī fiziskā vardarbība un cilvēku nespēja sevi pārvaldīt. Un tas nav tikai vardarbība pret sievietēm, kā to cenšas pasniegt visādas feministu un seksistu varzas – šis parazīts ir visos, arī bērns var jūs terorizēt un niķoties, tāpat kā sieviete var būt pilnīga sterva šādu izpausmju dēļ. Tāpat tas ir pusaudžu vidū, gandrīz ikvienā kolektīvā, tad to sauc par mobingu. Tas ir bērnu attieksmē pret skolotājiem. Un ikviens pats to sevī var novērot brīžos, kad ir vēlme asi atbildēt, iesaistīties konfliktos un pierādīt otram, ka viņš ir nepilnvērtīgāks.

Bet kurš gan to saprot un attiecīgi strādā ar sevi, lai attīrītos no šādām lietām un iegūtu mieru un harmoniju sevī un ap sevi? Lai sakārtotu pasauli sev apkārt, jāsakārto viens cilvēks- Tu pats. Izsakot nodomu piepildīt šo parazītu ar gaismas un mīlestības energijām un sadedzinot. Cik liela būs ticība, jauda un apziņa, tik arī rezultāts.

Tagad tāda iespēja ir – katrs pats var apzināti izteikt nodomus šādas būtnes sevī transformēt un dzēst, ja reiz tādas ir apzinātas, tas jau ir puse no mērķa. Tad pavērojiet, kā mainās Jūsu reakcija uz notiekošo, vai samazinās konfliktu daudzums, vai Jūs spējat mierīgi pasmaidīt, ja kāds cenšas provocēt un iegūt kārtējo enerģijas devu.

Darbs ar sevi ir bezgalīgs un interesants😏 Īpaši tad, ja zina ko dara -bet cilvēki tērē laiku un tik daudz naudas visādām bezjēdzīgām praksēm, kursiem un ēverģēlībām, kas neko nepalīdz, ja nepārzina paši sevi, ar ko aplipuši un ko jādabū nost.

https://www.facebook.com/groups/665307873669683/post_tags/?post_tag_id=1245936935606771

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s