Alus pa pastu? Alkoholisms kā pārvaldes un degradācijas instruments.

Varneši atkal pieņēmuši kārtējo lēmumu, kas vērsts uz tautas degradāciju un iznīcināšanu. Proti, Latvijas pastam piešķirta licence tirgot arī alkoholu. Iepriekš tika atļauta arī alkohola tirdzniecība internetā, kas iedzīvotājiem, pēc varnešu uzskatiem, ir svarīgāka kā, piemēram, sporta zāles apmeklēšana.

Lai gan tas nav nekas jauns, šī nodzirdīšanas stratēģija šeit tiek piekopta jau no klaušu laikiem, katrā pagastā bija alus brūzis un krogs, šis tautas notrulināšanas mehānisms ir viens no pārvaldes instrumentiem, ko pielieto tūkstošiem gadu – arī Amerikas indiāņiem atnesa ‘ugunsūdeni’, kas padarīja tos slimus, tizlus un atkarīgus.

Nodzirdīta tauta un sabiedrība ir apātiska, neko nevaroša un pretoties nespējīga. Tāpēc nedaudz jāatgādina, kā tieši cilvēkus ietekmē populārākais dzēriens alus – tas daudz kur pasludināts gluži vai par ‘tradicionālo’ un ‘nacionālo’ dzērienu, bez kura nevar iztikt nevieni svētki un pasākumi- tiek kultivēts kaut kāds debils pseidopatriotisms.

Kas tad notiek ar vīrieti, kurš patērē lielos daudzumos alu?

Notiek vīrišķa hormona aizvietošana uz sievišķo. Ja vīrišķais hormons dod aktivitāti, gribasspēku, tieksmi uz uzvaru, līdera lomas uzņemšanos, tad tagad viņš kļūst par nespējīgu, apātisku vidējās dzimtes īpatni, kas spēj tikai gulēt uz dīvāna un skatīties TV. Tālāk parādās arī aizkaitinājums un nervozitāte.

Mainās arī figūra – paplašinās jostas vieta, sāk veidoties sievietēm raksturīgais tauku uzkrājums tajā, atslābst vēdera muskulatūra, krūšu muskuļi, tie apaug ar taukiem un kūļājas kopā ar vēderu – ielaistos gadījumos parādās pat piena sekrēta izdalījumi. Sirds, kura spiesta katru dienu pārpumpēt lieku šķidruma daudzumu, ievērojami palielinās izmēros, tās sieniņas kļūst plānākas, bet no ārpuses apaug ar taukiem. Attīstās sirds slimības un palielinās infarkta risks, spēja izturēt fizisko slodzi aizvien samazinās, parādās aizdusa. Ārsti šo sindromu tā arī sauc – alus sirds vai “Bavārijas sirds”

Aizvien grūtāk kļūst pildīt arī vīrieša pienākumus – attīstās impotence, tieksme uz sievietēm samazinās, jo tas tiek aizvietots ar kāri pēc alkohola. Otto fon Bismarks reiz esot teicis –“No alus kļūst slinks, muļķis un nespēcīgs”

Sieviešu organisms darbojas smalkāk, tajā katru mēnesi mainās hormonālais fons un jaukšanās tajā ar dažādu fitoestrogēnu palīdzību draud ar nopietnām sekām līdz par neauglībai. Normālā stāvoklī organisms pats izstrādā tieši tik estrogēna, cik vajag katrā noteiktā brīdī.

Ja sieviete dzer alu un tādā veidā organismā nonāk papildus estrogēns, tad tas noved pie dzemdes palielināšanās, lieka sekrēta daudzuma izvadīšanās, menstruālā cikla izjaukšanas. Tas viss noved pie sievietes nespējas turpināt dzimtu. Bet sieviešu reakcija uz apiņiem bija zināma jau sen – tāpēc viņas centās neizmantot pumpuru vākšanai, tāpēc ka ātri vien parādījās asiņošana ārpus ikmēneša cikliem.

Ja vīriešiem alus lietošana samazina tieksmi uz pretējo dzimumu, tad sievietēm tieši otrādi, palielina. Tas savukārt noved pie disharmonijas attiecībās un ģimenēs. Tad var vērot skatus, kad meitenes ar alus pudeli vienā rokā un cigareti otrā uzbāžas puišiem pašas, ko var dēvēt par marta kaķenes sindromu- tādā veidā jaunās sievietes zaudē visu savu pievilcību, kautrīgumu un tā vietā iestājas tas, ko sauc par stervismu.

No botāniskā viedokļa apinis ir radniecisks kaņepei, no kuras iegūst narkotiskās vielas marihuānu un hašišu- arī apiņos šīs narkotiskās vielas ir, tikai mazākā koncentrācijā. Apiņos ir arī nedaudz morfīna – tas ir sākotnējais elements opija un heroīna ražošanai.

Tieši tāpēc alus atkarība jeb psihoze veidojas ātrāk kā no citiem alkohola veidiem un arī ārstēt to ir grūtāk –daudzas reizes taču ir dzirdēts izteiciens, ka alus, tas jau vispār nav alkohols, tik tāds padzēriens ar nelielu alkohola saturu- tieši tajā arī slēpjas lielākā bīstamība, jo tas satur dubultu narkotiku devu – gan apiņos esošās, gan pašu etilspirtu kā tādu.

Protams, ka alkoholisma problēma ir ārkārtīgi dziļa un smaga – zem šīs psihozes un ārējās jautrības patiesībā ļoti bieži slēpjas dziļas sāpes, skumjas, nelaimīgas dzīves un nespēja sevi realizēt –vienlaicīgi tā sauktais zaļais pūķis ir arī energoinformatīva programma, kas pakļauj cilvēka brīvo gribu un izsūc viņa dzīvības enerģiju smalkajos plānos.

Tāpēc to visu atrisināt nozīmē ieskatīties vienlaicīgi visos šajos līmeņos, gan fiziskajā, gan psiholoģiskajā, gan arī smalkajos plānos. Izkropļojumi veidojas visur un problēma ir ārkārtīgi kompleksa.

Labā ziņa ir tā, ka organisms principā ir spējīgs attīrīties no tā – paģiras ir tieši šis attīrīšanās process, kad organisms sāk tīrīt ārā šīs indes un narkotikas, ja tam ļauj to darīt, tas spēj sevi attīrīt.

Bet hroniskais alkoholisms un tas, kas veidojas pa dzimtu, ir daudz smagāka problēma, par cik tajos gadījumos cilvēks parasti ir tā izsūkts, ka viņa personība un identitāte faktiski jau ir pārņemta ar šo zaļo pūķi un pats viņš nav spējīgs neko ne lemt, ne darīt –viņu vada šis egregors. Tāpēc šajos gadījumos palīdzēt parasti ir gandrīz neiespējami, to parasti lūdz ne pats cilvēks, bet viņa tuvie, bet paša brīvās gribas un vēlmes noturēties pretī vairs nav.

Tāda, lūk ir situācija arī mūsu valstī un tas ir viens no iemesliem, kāpēc tauta ir tik apātiska un neko negriboša, tai nav vēlmes pēc patiesas brīvības un suverenitātes un ja vispār kaut ko gribētos šajā sakarā risināt, tad pirmais solis būtu drastiska alkohola aprites ierobežošana un dažādu aktivitāšu ieviešana jauniešiem, lai pasargātu tos no bezjēdzīgās vazāšanās, bezdarbības un tam sekojošās alkohola atkarības veidošanās. Par aizvien pieaugošo jauniešu alkoholismu jau krietni sen ziņo pat oficiālie mediji.
https://www.tvnet.lv/…/pusaudzu-alkoholisms-latvija-ir-sasn…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s