Mazāk vakcīnu- mazāka zīdaiņu mirstība.

Pirms neilga laiciņa tika publicēts statistisks pētījums ar nosaukumu “Lessons from lockdown” jeb ”Mācības no lokdauna”. Tā autori Mark Blaxill and Amy Becker. Tajā ir aplūkotas dažādas statistikas, kas un kā ASV ir miris kovidšova un karantīnu kulminācijas periodā no marta sākuma līdz maija beigām, aptuveni šajos 3 mēnešos.

Nav vairs nekāds noslēpums, ka mirušo statistiku veido praktiski tikai vecuma grupa 65+ ar jau ielaistām kaitēm un izteikti lielākā daļa no viņiem ir miruši aprūpes namos- tā tas ir visā pasaulē, jo gluži loģiski, atstājot šos vecos, slimos cilvēkus bez aprūpes un vēl palaižot šādu histēriju, viņu vidū bez nekāda vīrusa mirstība pieaug vairākkārt.

Taču ir secināta kāda interesanta lieta- tai pat laikā, kad visās ASV strauji pieauga šo veco un slimo cilvēku mirstība, ievērojami ir samazinājusies zīdaiņu mirstība. Šajā periodā tā nokritās vismaz par 30%.
https://healthchoice.org/lessons-from-the-lockdown/

Kā to izskaidrot? Tieši šajā pat laikā ievērojami samazinājās arī kāds cits process -lokdaunu laikā vecāki ar zīdaiņiem daudz mazāk apmeklēja ārstus, pediatrus un samazinājās arī vakcīnu dozu skaits. https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/69/wr/mm6919e2.htm

Arī PVO savā 22. maija preses relīzē satraukājās par to, ka masveida vakcinācijas programmas visā pasaulē ir nobremzētas.

Tad lūk- ja mēs ticam vakcinatoru mitoloģijai, ka vakcīnas ir absolūti drošas un nepieciešamas visiem šiem zīdaiņiem un bez tām tie tūlīt pat saslims un nomirs, tad šajos trijos mēnešos vajadzētu tikt fiksētam zīdaiņu mirstības pieaugumam.

Taču process ir tieši pretējs – zīdaiņu mirstība ievērojami samazinās līdz ar vakcinācijas dozu apsīkumu. Kā tad tā? Atliek tikai padomāt ar savu galvu, nevis turpināt ticēt mītiem un farmas propagandai – reālā dzīve parāda visu tā, kā tas ir.

Jo mazāk vazāsiet savus bērnus pie šiem Farmas uzpirktajiem ārstiem un indēsiet viņus ar šīm vakcīnām, jo lielāka iespēja viņiem izdzīvot un būt sveikiem un veseliem.

Paliekot mājās ar bērniem un veltot tiem savu uzmanību un mīlestību, tie izstrādā imunitāti daudz ātrāk un labāk – ja nu bija kāds pozitīvs efekts no karantīnām, tad tas ir šis.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s