Kas ir eksorcisms?

Turpinot ceļojumu absolūtās realitātes izpratnē,vajadzētu aplūkot lietu, par ko daudzi ir dzirdējuši, bet katrs attiecas citādi.

Vieni par to tikai pasmejas, otri patiešām tic, ka tas notiek, trešie šaubās utt. Proti, kas tad īsti ir eksorcisms? Ir zināms, ka arī pie mums uz Latviju šad tad brauc šī aroda dažādi speciālisti,atceros pirms dažiem gadiem bija visai plaši izreklamēti 5 priesteri, kas atbrīvo no lāstiem – katrs no savas valsts, tai skaitā viens no Krievijas un arī vietējais. Nāciet un visu jums noņemsim.

Par to, kas tur īsti notiek, ir atsevišķs stāsts, bet tas būs saprotams, ja izprot enerģiju darbību, absolūto realitāti, kam arī veltu visus savus rakstus. Līdz ar to tiem, kuri izprot, ka viss ir enerģija un to mijiedarbības veido notikumus fiziskajā realitātē, būs saprotams, ka arī šeit kaut kas tomēr notiek un kaut kādas enerģijas darbojas.

Tātad, kas tad īsti ir šis rituāls, ko tik bieži rāda šausmu filmās? Vispirms no plašzaziņas līdzekļos atrodamā –

“Ļauno garu izdzīšana ir ļoti pretrunīgi vērtēta nodarbe. Sātana izdzinēji apgalvo, ka patiešām cenšas palīdzēt cilvēkiem, bet skeptiķi uzskata, ka eksorcisma rituāli labākajā gadījumā ir bezjēdzīga cilvēku muļķošana, sliktākajā gadījumā tie var beigties ļoti bēdīgi.

Ļauno garu izdzīšanai ir sena vēsture, jo senatnē cilvēki ticēja, ka dažādām kaitēm ir pārdabiski cēloņi un slimības, it sevišķi tādas, kas saistītas ar prāta aptumšošanos, skaidrojamas ar tumsas spēku iedarbību. Dažādu cilšu šamaņi uzskatīja, ka nelaimes izraisa mirušo gari, kas uzbrūk dzīvo dvēselēm. Lai padzītu ļaunos garus, viņi veica sarežģītus rituālus”

Romas katoļu baznīca savā katehismā uzsvērusi eksorcisma nozīmi: “Eksorcisms ir vērsts uz to, lai izdzītu velnus vai atbrīvotu no velnu ietekmes, un tas notiek ar garīgo spēku, ko savai baznīcai uzticējis Jēzus.”

Katoļu garīdznieki gan norāda, ka eksorcisma rituāls nav plaši izplatīts, jo nepieciešams tikai retos gadījumos. Ļauno garu izdzīšanas speciālisti vadās pēc vairākām pazīmēm, pēc kurām iespējams noteikt, vai cilvēku apsēdis nelabais gars: runāšana svešās valodās, ko cilvēks nekad nav mācījies, citas pārdabisku spēku izpausmes, vairīšanās no krusta, svētītā ūdens un citiem ticības simboliem.

Tiktāl skaidrs – īpaši apmācīti priesteri labā Dieva vārdā izdzen ļaunos garus. Šajā ilūziju realitātē tā tas tiek pasniegts un tam tic miljardi cilvēku. Par to, ka reliģijas ir masu kontroles un pakļaušanas mehānismi, ka šie ir ilūziju dievi un ka baznīca ir enerģijas zagšanas/sadales mehānisms, esmu jau teicis daudz reizes.

Bet kas tad ir tie eksorcisti?

Šie īpaši apmācītie priesteri – un tur netiek apmācīts jebkurš, kam ir tāda vēlēšanās, ir ļoti jaudīgi tumsas darbinieki ar pamatīgu uzkrājumu. Tā kā tumsas hierarhijā pastāv šī piramīdas struktūŗa, kur augstāk esošiem ir vara pār zemāk stāvošiem, ir šis elementārs izskaidrojums, kāpēc šajos rituālos patiešām reizēm izdodas izdabūt no cilvēka to negatīvo enerģijas formu, ko mēs varam saukt par velnu vai dēmonu, vienkārši pavēlot tam atstāt ķermeni.

Ja tas, kas to dara, ir augstāk tumsas hierarhijā, tad tas notiek. Ja zemāks, tad pats dabū pa ausīm. Pie kam, šeit nenotiek nekāda transformācija, pārveidošana par gaismu, jo visa šī sistēma ir vienota struktūra, gan izdzinēji, gan izdzenamie, līdz ar to šī enerģijas forma vienkārši ievācas kaut kur citur, bet brīnumains eksorcisms ir noticis un baznīca ir ieguvusi savā varā vēl kādu dvēseli, kam tas liekas Dieva brīnums vai dziedināšana.

Tieši tas pats princips darbojas jebkādā dziedināšanā vai tajā, ko par tādu sauc. Tikko jūs redzat, ka tiek piedāvāts darboties ar šādu negatīvu enerģiju formu ‘izdzīšanu’ vai pārbīdīšanu kaut kur, tai skaitā Zemē vai ūdenī, ko nu kurš izdomā, tad automātiski jums jābūt saprotamam, ka šāds darbinieks ir no tās pašas struktūras un neko nespēj ne transformēt, ne pārradīt. Lai to varētu darīt, ir jāspēj darboties ar augstas frekvences mīlestības enerģiju.

Tikai tad notiek nevis enerģiju pārbīdīšana, bet patiesa negatīvās enerģijas transformācija un dziedināšana – viss cits ir enerģiju apmainīšana, kur dziedināmais patiesībā atdod vairāk savas dzīvības un dvēseles enerģijas, bet saņem īslaicīgu ilūziju vai vispār neko.

Tā kā pievērsiet uzmanību šiem procesiem, lai arī tagad nekā cita, kā vīruss, vairs nav, taču tieši šis jau ir pļaujas laiks visiem tiem, kuriem tās enerģijas vajag – baznīcas ciet, mošejas ciet, pesteļu sanāksmes ciet – jāimprovizē.

https://www.facebook.com/groups/665307873669683/post_tags/?post_tag_id=1245936935606771

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s